Opinie o Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski w Rybnik

Zastanawiam się czy specjaliści ds. szkoleń są jeszcze przyjmowani, ponieważ wiem że kogoś takiego szukano kiedyś przez Internet, ale było to dawno. Zastanawiam się ile do teraz potrzeba doświadczenia by się zakwalifikować, bo wtedy tego nie precyzowali. W dodatku tak patrząc bo wpisach dalibyście znać czy ta gorsza sytuacja agencji już ustała?

Asia

Czy firma splajtowała? Już nie ma strony a na fb zamnkiete na stałe

Aneta
@Asia

No właśnie szukam i szukam na internecie i nie umiem znaleźć informacji ale przecież są tu niżej komentarze pracowników z tego roku. Czemu w ogóle pytasz, miałaś jakąś sprawę do nich?

Ja Nowy wpis
@Asia

Nie splajtowała. Agencja nadal istnieje, ale skupiła się już tylko na szkoleniach z dofinansowaniem Unii Europejskiej.

Ewa Nowy wpis

A co to za zmiana, czemu właśnie na to postawili? Daje to miarodajny efekt?

Ja Nowy wpis
@Ewa

Dlaczego skupili się na szkoleniach i co ich do tego skłoniło to już nie są informacje o których powinno pisać się na forum. Agencja od lat prowadzi szkolenia z dofinansowaniem i do póki środki na to będą to dalej będą je organizować.

Czy w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie. Firma nie reaguje na wielokrotne uwagi ze strony pracowników odnośnie rażących zaniedbań kadrowych, co skutkuje ciągłą rotacją pracowników, a co za tym idzie - coraz bardziej nieprofesjonalną opinią w środowisku osób zajmujących się branżą szkoleniową.

Angi

Uważam, że tak, nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby moje uwagi zostały zbagatelizowane, rozmowa również jest prowadzona w taki sposób, że nigdy nie odczułam, że jestem "przegrana" na samym starce, wręcz przeciwnie można liczyć na wsparcie i otwartą rozmowę. Osoby zarządzające firmą zawsze wysłuchają pracownika, który ma uwagi/ problem. Firma od 2020 roku na nowo zbudowała kadrę pracowników, radzę nie opierać się na opiniach negatywnych opiniach, które opierają się o jakieś stare historie, które nigdy nie miały miejsca odkąd firma zatrudniła nowy zespół.

Czy poziom wynagrodzeń w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 15 października.

***

Poziom wynagrodzeń jest bardzo wysoki i na nic nie można narzekać. Solidna firma, polecam, mimo że już tam nie pracuję.

Gabriela
@***

Poziom wysoki czyli jaki? Możesz konkretnie napisać, no i czy jest jakaś możliwość podwyżek?

Ex pracownik
@Gabriela

Najniższa krajowa, a reszta pod stołem w kopercie według ustaleń :)

Ex pracownik
@Gabriela

I żadnych podwyżek nie było. Tzn były "podwyżka na czas wypowiedzenia albo pracujesz dalej za taką samą stawkę"

Halina
@Ex pracownik

nie zgodziłeś się na taka 'propozycję finansową" że jestes juz eks pracownikiem ?

Angi

Pracuje w Agencji Reklamowej od 2 lat i zabiorę głos jako obecny pracownik bo od dłuższego czasu na tym portalu pojawiają się negatywne opinie od byłych pracowników, którzy notorycznie wypowiadają się tutaj, nie mając pojęcia o zmianach i obecnie panujących warunkach. Jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń to uległ zmianie- na lepsze. W firmie panuje od początku bardzo przyjazna atmosfera, jeśli jesteś pracownikiem, który się stara i dobrze wykonuje swoje obowiązki - to pracujesz na bardzo dobrych warunkach :)

Account Manager

Na rekrutacji pracownikom obiecywane są złote góry niestety nie mające potwierdzenia w rzeczywistości

Nie ma konkretnych pytań sprawdzających jakakolwiek wiedze merytoryczną

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski?

Raczej nie licz na umowę o pracę na stałe - możesz liczyć na ogromne obietnice bez pokrycia :D

Magdalena

W sensie na nieokreśloną? No to się wgl rzadko chyba zdarza. To na ile jest?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski?

zainteresowana

Lepiej zadaj pytanie, czy nadgodziny wypłacane są zgodnie z kodeksem pracy :D

Były Pracownik

Preferowana jest praca całodobowa. W dobrym tonie jest, aby nie upominać się o wypłatę nadgodzin.

Magdalena
@Były Pracownik

Preferowana jest praca całodobowa? W sensie macie np. system 24 i potem dwa dni wolnego albo coś w tym stylu? Wyjaśnij proszę, jak się prezentuje system pracy w agencji reklamowej Nxt. Będę ogromnie wdzięczna, bo nie do końca zrozumiałam komentarz.

Olga

@Wiem to czyli nie szanuje pracodawca czasu wolnego pracowników?

@Olga

Nie. Tam się pracuje zadaniowo. Koniec pracy jest wtedy jak się skończy zadanie. A zadań jest tyle, ze starczy obdzielic ze dwa etaty. Przy czym pracodawca wysłucha cię z bolejącą miną i powie ze rozumie twoje problemy, a potem w podsumowaniu usłyszysz ze niestety nie stać go na 200zl podwyżki dla ciebie. I co ru teraz zrobić? Zastanów się jak mozemy to rozwiązać i wróć do mnie z propozycja - tak się zazwyczaj odbywały rozmowy o zwiększeniu uposażenia.

Czy Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wiem to

Nxt ma ustalone godziny pracy: robisz tyle, żeby było zrobione. Jak nie jest to licz na telefony - nawet Jak jesteś na L4 albo na opiece. Często dzwoni sam właściciel uruchamiając swoje mentorskiej zdolności. Oczywiście jeśli chodzi o wynagrodzenie za nadgodziny - to już niE ma z nim kontaktu. Jest to firma która weszła na wyżyny kreatywnego rozliczania się z pracownikiem.

@Wiem to

Warto też dodać, że w sytuacji kryzysowej, firma ma w zwyczaju prosić pracowników, aby poszli na L4 albo wykorzystali opiekę nad dzieckiem. Sugerując, że w przypadku nie zastosowania się, istnieje lista pracowników do zwolnienia.

Wiem to

W tej firmie trzeba się wykazać wyjątkowym działaniem, żeby zostać zwolnionym. Właściciel woli załatwiać wszystko polubownie, bo ludzie za dużo wiedzą o jego machlojkach, więc lepiej nikomu nie deptać po odciskach. Każdy kto się decyduje na prace tutaj jest postawiony w pewnym momencie pod ścianą i manipulacjami zmuszany do działań niezgodnych z przepisami. Straszne miejsce. Okropny człowiek mający się za mentora. W białych rękawiczkach I cały w uśmiechach sprowadza pracownika do parteru.

do przyszłych pracowników
@Wiem to

Omijajcie to miejsce, cała prawda o tych L4 czy prośbach o pójście na "opiekę" w czasie kryzysu - a firma zarabia na tym. Manipulacje są na porządku dziennym. Im dłużej się tam pracuje tym bardziej niszczą człowieka.

@do przyszłych pracowników

Sytuacje opisane powyżej są prawdą. "Opieka" polega na tym, że pracujesz 8h a dopłacają Ci tylko 20% wypłaty dla nich to czysty zysk a ty tracisz na składkach. Manipulacje są na porządku dziennym.

Była pracownica

Czytam to i zastanawiam się, kiedy znowu będą czyścić Wasze negatywne opinie. Na szczęście moje drogi z tą firmą się już rozeszły i nikomu tej firmy nie polecam - nawet na chwilę ;)

@Była pracownica

Jak skasują, napisze się ponownie. Żaden problem. :D

Nie polecam

Miałam krótki epizod związany z tą firmą w tym roku. Zwolniłam się od razu, gdy okazało się, że warunki pracy, które ustaliłam z dyrektor zarządzająca, nijak mają się do rzeczywistości. Uważam, że zostałam (usunięte przez administratora)przez tę firmę. Absolutnie nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Poziom nieuczciwości wobec pracownika jest bardzo wysoki.

Był pracownik
@Nie polecam

Pani Dyrektor Zarządzająca to też niezły kwiatek tej firmy. Na pozór wydaje się bardzo propracownicza, ale realnie trzyma sztamę z właścicielem. Swoim podwładnym deklaruje jedno, ale robi coś zupełnie przeciwnego. Osoba na kluczowym stanowisku w tej firmie dla pieniędzy jest w stanie zakwestionować swoją godność, zniszczyć zespół projektowy: bez mrugnięcia okiem usunąć wartościowych pracowników tylko dlatego, żeby realizować politykę firmy narzuconą przez właściciela. Podziwiam taką postawę i jednocześnie zastanawiam się, jak kwestie sumienia oraz tzw. poczucie godności rzutują na tych decyzjach.

DH
@Był pracownik

Sumienie i godność w NXT? Żart roku :D

Kontestator
@DH

Czego oczekiwać od firmy, w której - jak w bezpośredniej rozmowie oznajmił sam właściciel - "pracownik jest tylko środkiem do celu"? Celem samym w sobie jest ponad 6 mln złotych, które ów zasób ludzki przytargał w zębach, a w ramach podziękowania został klepnięty po ramieniu i (usunięte przez administratora) w kadrach, niewykazaniem całości wynagrodzenia na umowie o pracę. O obiecanych premiach już nie wspomnę, bo przecież wyznacznikiem ich przydziału jest to, czy "będziemy w przyszłości grzecznie się zachowywać" - jak z kolei usłyszałem w marcu od dyrektorki zarządzającej. Absurdalność sytuacji i poziom zażenowania, jaki stąd wynika, nie wymaga dalszego komentarza. Fakty przemawiają same za siebie.

do DH
@Kontestator

Właśnie widzę ogłoszenie w innym serwisie, że szukają ludzi do pracy i po lekturze wpisów z ostatnich miesięcy mam wątpliwości czy faktycznie poświęcać czas na rozmowę kwalifikacyjną. Czy tam faktycznie płacą pod stołem i nie ma żadnych benefitów, a samochody są tak zdezelowane, że nie da się nimi jeździć? Bo wychodzi na to, że ta firma skupiona jest jedynie na wyzysku pracowników i manipulacji właściciela. Zależy mi na poznaniu dodatkowych rzeczy, które jeszcze się nie pojawiły, a mogą mnie "niemile zaskoczyć".

Wielki negatyw
@do DH

Jeśli chcesz mieć pamiątkę i do końca życia I Przebijać znajomych w konkursie na najgorsza prace życia to myśle ze to dobry wybór. Praca z właścicielem oraz panią dr zarządzająca to jeden wielki cyrk. Ciagle wyzyskiwanie pracownika i obarczanie go odpowiedzialnością. Tracisz godziny aby zaoszczędzić na współpracy z kontrahentem 5zł. Przez to tracisz swoje najlepsze kontakty bo musisz robić z siebie idiotę przed ludźmi z którymi zawarłeś umowy. Pan właściciel trenuje na swoich ludziach manipulacje i nlp - niepatrząc na konsekwencje rozwala zespół od środka.

Kontestator
@do DH

Chodzi o tę ofertę pracy: Asystentka/Asystent ds. organizacji szkoleń - CHANGE INSTITUTE Rybnik Typ ogłoszenia : Oferta Pracy Kategoria : Administracja Biurowa Płaca: 1.00 zł? No, no, no - praca asystenta wyceniona (pewnie przez panią dyrektorkę finansową) na złotówkę, to brzmi interesująco. Chyba ponownie zaaplikuję. :DDDDD Coś czuję, że to będzie praca mojego życia. Po raz kolejny utonę w oparach fałszu, manipulacji oraz uśmiechniętych od ucha do ucha cynicznych ludzi - potworów bez kręgosłupa moralnego. :DDDDD

Cyrk Szkoleń
@Kontestator

HAHAHA Oferta skrajnie ekonomiczna, skrojona pod jedenastą falę pandemii - wg narracji właściciela. :D:D:D

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Nextday Agencja Reklamowa , to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zniesmaczona

Zarobki słabe, premie to fikcja, benefitów brak.

Szymon
@Zniesmaczona

Wyjaśnij dlaczego premia to fikcja. Czy osoby bez doświadczenia w branży mają szansę na zatrudnienie w firmie lub staż? Dzięki za odpowiedź.

True
@Szymon

Zadaj to pytanie właścicielowi, dlaczego premia to fikcja, dlaczego nie ma benefitów i dlaczego dostaje się dwie wypłaty. Tą oficjalną i tą pod stołem. Bo... Właściciel kocha swoich pracowników i dba o ich finansowy dobrostan ????

Szymon
@True

Chyba nie zrozumiałem do końca. Czy to znaczy, że nie są wypłacane premie, które zostały wcześniej ustalone???

True
@Szymon

I nadal to samo, właściciel lansuje się na FB, a ludzie nadal są wyzyskiwani. Nie ma jak wyzysk

@pracownik
@True

Tak się zastanawiam, czy to prawda, że opinie byłych pracowników są sukcesywnie usuwane, w trosce o wizerunek właściciela, który zatrudnia ludzi i dba :D i ich dobrostan ducha, bo nie o dobrostan portfela, bo ani premii, ani benefitów, i ciągłe unikanie trudnych pytań o podwyżkę. Brak docenienia pracownika jest na porządku dziennym.

@@pracownik

Tak, dwuosobowy (wciąż nierentowny) Dział PRopagandy zajmuje się kasowaniem niewygodnych dla właściciela wpisów, które mogłyby przeszkodzić w jego "karierze". W końcu coś trzeba robić, a nie tylko pić kawę, głupio się śmiać przez 8h i donosić szefowi na innych współpracowników. Cóż, takie mamy standardy w tej firmie.

Hahahaha!
@True

Nie ma jak wyzysk... i wciskanie ludziom kitu. Nawet życzenia świąteczne Wystawione na FB to wielka ściema. Informacja na końcu mówi, ze filmik nakręcony w 2019 podczas gdy Prawie wszystkie panie na filmiku zostały zatrudnione w trakcie pandemii w 2020. Może właściciel ma jakiś patent na maszynę czasu? Dla mnie to reaczej wyglada na patent robienia Z ludzi idiotów (usunięte przez administratora) zawsze będzie (usunięte przez administratora).

@Hahahaha!

Haha. Trafione w punkt. Ciągły uśmiech, przytakiwanie i dobra atmosfera, to dla właściciela najważniejsze wartości. Nie ma znaczenia czy jesteś merytorycznie dobrym pracownikiem, czy osobą, która tylko udaje, że pracuje. Jeśli przestajesz się uśmiechać lub zaczniesz się przeciwstawiać (nawet gdy masz rację) wtedy już "nie grasz do jednej bramki".

Arek

Żałuję, że na forum zabrakło opinii osoby aktualnie pracującej.

Obecnie pracujący
@Arek

Cześć Arek, co konkretnie Cię interesuje?

@Arek

@Arek cenzura działa

Zaintrygowana
@Obecnie pracujący

Interesuje mnie czy polecasz prace w firmie nxt. Jak się sytuacja układa w Koronawirusie Czy płaca na czas? Słyszałam ze jest problem z wypłatami i ze ludziom dają pod stołem. No i ze jak się nie upomnisz to masz najniższa bez premii. Czy to prawda? Koleżanka miała tam krótki epizod i mówi ze nie poleca. Ze ekipa daremna i zeromorganozacji. Praca w nadgodzinac, pretensje o wszystko i wymagania od początkującego jak od osoby z doświadczeniem. Jezdzi się swoim samochodem w sprawach służbowych i kasy się nie widzi za to.

Obecnie pracujący
@Zaintrygowana

@Zaintrygowana, jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi o covid-19, sytuacja jest już stabilna. Pracujemy stacjonarnie lub zdalnie, w zależności od sytuacji i zapotrzebowania. W zasadzie wróciliśmy już na pełne obroty. Nigdy nie zdarzyło mi się żebym otrzymał wynagrodzenie z opóźnieniem. Wypłata zawsze trafia na konto do 10 każdego miesiąca. Zazwyczaj jest 8-9. Pieniądze dokładnie takie na jakie umówiłem się z przełożonym. Co do koleżanki to ciężko mi się odnieść, chociaż rzeczy o których piszesz nigdy mi się nie przytrafiły. Samochody są firmowe, atmosfera generalnie jest dobra, a myślę że będzie rewelacyjna. Szczerze mówiąc nie kojarzę nikogo kto miałby tu krótki epizod w przeciągu ostatniego roku.

Zainteresowana
@Obecnie pracujący

"atmosfera generalnie jest dobra, a myślę że będzie rewelacyjna" co oznacza , że będzie rewelacyjna? Tzn. że coś jest teraz nie tak? Trochę sobie przeczysz

Była kandydatka
@Zainteresowana

Dziękuję za opinię. Już nie jestem zainteresowana aplikowaniem.

Aplikantka
@Była kandydatka

Czasem dobrze wejść i poczytać o firmie, do której chciało się aplikować. Jestem zniesmaczona. Przede wszystkim ciągłym usuwaniem opinii. Skoro tak się dzieje, firma musi mieć sporo do ukrycia.

Ważne pytanie
@Aplikantka

A jak można wycofać dokumenty aplikacyjne jeśli się je już złożyło???

Ważne pytanie
@Ważne pytanie

Dzwoniłam w tej sprawie do firmy, ale okazało się, że dodzwoniłam się do byłej pracownicy. Nawet numer telefonu w sieci jest błędny. Przy okazji rozmowy, ta pani powiedzia mi trochę o zasadach panujących w firmie. Powiem tylko, że nie były to miłe rzeczy.

Organizatorka
@Ważne pytanie

Nie idź na rozmowę. Obiecują gruszki na wierzbie, a nastepnie każą pracować w weekendy, a płacą jak za normalny dzień, wybrać też nie ma kiedy bo jest taki duży natłok pracy. Jeśli lubisz pracować w nadgodzinach, które nie są płatne w stawkach nadgodzinowych, poświęcać weekendy, odbierać telefony wieczorami to polecam zostać wołem pociągowym. Ja już na szczęście tam nie pracuję, mój obecny pracodawca ceni sobie moją pracę, a ten kasuje komentarze. S Ł A B E

@Obecnie pracujący

Opis powyżej, to Grubo Przypudrowana historia. Niby fajnie, ale rzeczywistość wyglada inaczej: Krótkich epizodów w NXT jest pod dostatkiem. Te firmę trzyma Tylko kilku z dłuższym stażem, a reszta to ciągła rotacja. Wypłata - fakt, zawsze na czas, ale może opowiesz o częściach składowych tej wypłaty, czyli kopertach po które chodzi się do salki konferencyjnej? Albo o tym ze jk się nie upomnisz o nadgodziny to tak jak bys ich nie miał. Już nie wspomnę ze czesc pracowników notorycznie sprawdzała czy rejestrowany czas pracy zgadza się z rzeczywiście realizowanym - bo zdarzały się i takie kwiatki. Atmosfera generalnie dobra? Interesujące!! A będzie rewelacyjna? Wow! Jeśli to co było, było „dobre”, to żal mi tego kto będzie musiał doświadczać „rewelacyjnej”. Ps. Przejrzałem z ciekawości wszystkie wpisy pod nxt. Była kiedyś dobra praktyka ze obecni pracownicy, którzy wystawiali opinie podpisywali się z imienia i nazwiska i zapraszali do kontaktu. Czy tu można liczyć na to samo? ;)

Była Pracownica

Zgadzam się- tak jest i było już dawno. Miałam okazję tego doświadczyć. Nadgodziny- możesz sobie wybrać, o ile się upomnisz i o ile Ci pozwoli przełożony. Jesteś nowy? trudno! rób to,co "stary" bez szkoleń i wprowadzenia, nawet nikt cie nie pokieruje.. Na początku jest ok. Wszystko wygląda w miarę, ale wchodząc w struktury firmy, kiedy zaczynasz się zastanawiać jak to wszystko funkcjonuje- niestety wychodzą "kwiatki" Wypłaty pod stołem to standard. (Choć my dostawaliśmy kasę na czas, to chyba jedyny plus tej firmy) W firmie czujesz się, jak (usunięte przez administratora) Nikt nie ma dla nikogo szacunku i musisz uważać, bo stracisz szacunek do samego siebie przez takie traktowanie. Samochody firmowe owszem były, niestety wtedy były w takim stanie,że strach tym jeździć. Niestety negatywne opinie są notorycznie usuwane, ale mam nadzieję,że przeczyta to choć jedna osoba, która zastanawia się aplikować na nowe stanowisko, bo widziałam ogłoszenia. Zmartwię Cię- to ogłoszenie pojawia się max.co 3 miesiące. (a ostatnio widziałam 2x w miesiącu) Wygląda ciekawie, więc przypuszczam,że był tam ktoś na próbę. Nie polecam nikomu. Odetchnęłam psychicznie, jak uwolniłam się od tej roboty.

Zainteresowana

To ciekawe. Właśnie przeglądam ofertę pracy. Wygląda całkiem interesująco. Można prosić więcej informacji? Nie chcę się w pakować na mine bo miałam już przygodę z pracodawcą który lubił obiecywać gruszki na wierzbie

Były Pracownik
@Zainteresowana

Sam fakt,że ogłoszenia o pracę z agencji dodawane są co miesiąc max. 3 na te same stanowiska powinien zastanawiać ;) Jest kilka osób, które grzeją stołki, a reszta to ciągła rotacja. Wpis, który doskonale opisywał to,co dzieje się w firmie niestety zostal zgłoszony przez nich do administracji i usunięty. Szkoda, bo poczytałabyś trochę. Gdyby nie było przekleństw, pewnie by został.

Witam. Ktoś może więcej napisać o firmie? Jaka atmosfera, pieniądze? Osoby które napisały negatywne opinie mogły by coś więcej opisać?

@Nowy

Nie ma o czym pisać. Firma w pierwszej fazie upadku. Na własne życzenie właściciela. Ten kto może, ucieka stamtąd.

Czy w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nixk

Nie. Pierwsze 2,3 dni są próbne i dopiero później zawierana jest umowa o pracę.

Teresa

Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski. Mówisz, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej oferowano Ci wynagrodzenie w wysokości 2000 zł przez pierwsze 3 miesiące, a następnie okazało się, że kwota jest niższa. Czy jesteś pewien, że w obu tych przypadkach była mowa o wysokości wynagrodzenia "na rękę"? I co spowodowało, że nie otrzymałeś obiecanej wcześniej podwyżki?

Nixk
@Teresa

Tak, tak na rękę.

Franciszek
@Nixk

No dobrze, ale mógłbyś dodać, dlaczego nie otrzymałeś obiecanej podwyżki? Wydaje mi się, że skoro umawiamy się na coś w trakcie rozmowy, to powinno być to dotrzymane. Tym bardziej że chodzi o zarobki, czyli jeden z głównych składników zadowolenia z danego miejsca pracy. Myślę, że na pewno był jakiś powód tego, że pracodawca tej podwyżki nie przyznał.

Zniesmaczona
@Nixk

Miałam identyczną sytuację. Na rozmowie o pracę przedstawiane są zupełnie inne warunki i obowiązki niż w rzeczywistości. (usunięte przez administratora)Nie są wypłacane nadgodziny które wypracowałam poza firmą. (usunięte przez administratora)Ciągłe pretensje i stres. Nie polecam.

Stella

Jeśli nie potrafią pracować to i rotacja jest duża, polecam pracę.

Daniel

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nie piszecie?

@Daniel

Jest tak duża rotacja pracowników w firmie,że nie nadążają pisać opinii.

goral_86

Praca na najwyższych obrotach, wszystko na już ale powoli zaczyna się to zmieniać. Ma to również swoje plusy: Ilość przyswojonej wiedzy w krótkim czasie jest olbrzymia. Polecam każdemu, kto ceni sobie stawianie wyzwań w życiu i ciągły rozwój. Ale faktycznie czasami maile od klienta spędzają sen z powiek...

Eva

Nie polecam!! ;) masakra ogolna.. lepiej próbować gdzieś indziej.

xxxxx
@Eva

Może coś bliżej o firmie ?

Eva
@xxxxx

Coś więcej- same, wieczne deadliny, wszystko na "już ", nikt, nigdy nie ma czasu zerknąć czy dobrze, czy tak by coś chciał "puścić", perfekcjonizn wyniszczajacy wszystkich pokolei - jeśli zdarzy się taki pracownik, a zdaza się tam. Jedynie płaca ok, ale umowmy się, że w takich Katowicach czy Gliwicach to są standardowe płace. A lepiej mieć coś z życia niz robić w kółko nadgodziny niepotrzebne.. Zresztą rotację mają tam straszną, wystarczy zerknąć na stronę czy facebooka, wieczne szukają ludzi na te same stanowiska.

Maciejos34

Ja pracuję tu od dwóch lat i widzę znaczną poprawę warunków w porównaniu z momentem, w którym tu przyszedłem. Usprawniona komunikacja, trochę wyższe wypłaty (nie kokosy, ale jest progres), ciekawsze projekty. Jedyne, co mi przeszkadza to stała rotacja pracowników, ktoś popracuje rok, dwa, trzy lata i stamtąd spada, bo mając doświadczenie – idzie dalej. Potem przychodzą nowi, którzy potrzebują czasu, żeby się zaadaptować, dograć, wpasować itd. Ale taki urok pracy w agencji kreatywnej.

grzegorz87

Ja nie wiem, to chyba konkurenci wystawiają takie negatywne opinie o Nextday. Praca w agencji jak każda inna, pracowałam tam trzy lata, to był bardzo dobry okres – i pod względem towarzyskim – i finansowym. Nie mam zbyt wiele do zarzucenia, może tylko niesprawny przepływ informacji między działami kreatywnym i handlowym, z którym jednak zawsze można sobie było poradzić wspólnie siadając nad briefem, żeby odkryć „co autor miał na myśli”.

Andrzej Gawrosz

Deadline goni deadline, może stąd się bierze nie zawsze najwyższa jakość i dopracowanie projektów. Ja pracowałem w konkurencyjnej agencji i wiem, jak to wygląda. Nie zawsze jest czas na realizację tych najbardziej ambitnych wizji i projektów, nie mówiąc już o środkach i wydziwianiach klientów. O Nextday słyszałem sporo dobrego, trochę złego, myślę, że jak mi zabraknie prywatnych zleceń, to może tam spróbuję swoich sił. Zwłaszcza, jeśli ekipa taka fajna, jak mówicie. Nawet jak zarobki są stosunkowo niskie, ale ludzie w zespole klawi, to do pracy chce się wstawać.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski?

Kandydaci do pracy w Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Reklamowa Nxt Tomasz Madejski
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Prosta 135B
    44-203 Rybnik