Nextday Agencja Reklamowa

Rybnik

Opinie o Nextday Agencja Reklamowa

goral_86

Praca na najwyższych obrotach, wszystko na już ale powoli zaczyna się to zmieniać. Ma to również swoje plusy: Ilość przyswojonej wiedzy w krótkim czasie jest olbrzymia. Polecam każdemu, kto ceni sobie stawianie wyzwań w życiu i ciągły rozwój. Ale faktycznie czasami maile od klienta spędzają sen z powiek...

Eva

Nie polecam!! ;) masakra ogolna.. lepiej próbować gdzieś indziej.

xxxxx
@Eva 29.03.2017 09:48
Nie polecam!! ;) masakra ogolna.. lepiej próbować gdzieś indziej.

Może coś bliżej o firmie ?

Eva
@xxxxx 01.06.2017 13:25
Może coś bliżej o firmie ?

Coś więcej- same, wieczne deadliny, wszystko na "już ", nikt, nigdy nie ma czasu zerknąć czy dobrze, czy tak by coś chciał "puścić", perfekcjonizn wyniszczajacy wszystkich pokolei - jeśli zdarzy się taki pracownik, a zdaza się tam. Jedynie płaca ok, ale umowmy się, że w takich Katowicach czy Gliwicach to są standardowe płace. A lepiej mieć coś z życia niz robić w kółko nadgodziny niepotrzebne.. Zresztą rotację mają tam straszną, wystarczy zerknąć na stronę czy facebooka, wieczne szukają ludzi na te same stanowiska.

Maciejos34

Ja pracuję tu od dwóch lat i widzę znaczną poprawę warunków w porównaniu z momentem, w którym tu przyszedłem. Usprawniona komunikacja, trochę wyższe wypłaty (nie kokosy, ale jest progres), ciekawsze projekty. Jedyne, co mi przeszkadza to stała rotacja pracowników, ktoś popracuje rok, dwa, trzy lata i stamtąd spada, bo mając doświadczenie – idzie dalej. Potem przychodzą nowi, którzy potrzebują czasu, żeby się zaadaptować, dograć, wpasować itd. Ale taki urok pracy w agencji kreatywnej.

grzegorz87

Ja nie wiem, to chyba konkurenci wystawiają takie negatywne opinie o Nextday. Praca w agencji jak każda inna, pracowałam tam trzy lata, to był bardzo dobry okres – i pod względem towarzyskim – i finansowym. Nie mam zbyt wiele do zarzucenia, może tylko niesprawny przepływ informacji między działami kreatywnym i handlowym, z którym jednak zawsze można sobie było poradzić wspólnie siadając nad briefem, żeby odkryć „co autor miał na myśli”.

Andrzej Gawrosz

Deadline goni deadline, może stąd się bierze nie zawsze najwyższa jakość i dopracowanie projektów. Ja pracowałem w konkurencyjnej agencji i wiem, jak to wygląda. Nie zawsze jest czas na realizację tych najbardziej ambitnych wizji i projektów, nie mówiąc już o środkach i wydziwianiach klientów. O Nextday słyszałem sporo dobrego, trochę złego, myślę, że jak mi zabraknie prywatnych zleceń, to może tam spróbuję swoich sił. Zwłaszcza, jeśli ekipa taka fajna, jak mówicie. Nawet jak zarobki są stosunkowo niskie, ale ludzie w zespole klawi, to do pracy chce się wstawać.

bartek.bartkowiak

Zarobki dosyć niskie, ale warto było wejść w taką fajną ekipę  do dzisiaj utrzymuję kontakt z dziewczyną z działu copy.

Amber

Dojazd do pracy z centrum Rybnika w godzinach szczytu jest okrutnie paliwożerny, ale warunki pracy w samym biurze oceniam dobrze. Jeżeli komuś nie przeszkadza praca pod dużą presją czasu – polecam spróbować, fajny, zgrany team i niezłe projekty.

katarzynka

Szczerze nie wiem o co chodzi w podziale na lepszych i gorszych, pracujemy w jednym teamie i nikt tu nikogo nie faworyzuje. Prezes to fajny człowiek, od którego można się wiele nauczyć na szkoleniach wewnętrznych, mocno uczestniczy w życiu firmy. Zarobki nie są jakieś super wysokie, ale płatność zawsze w terminie. W skali od 0 do 5 dałabym mocne 4.

scrollo31

Fajni ludzie, fajne pomysły. Polecam, zwłaszcza początkującym w branży, bo znajdą tam duże perspektywy rozwoju i cenne doświadczenie, żeby wyruszać dalej (:

nie_lubie_poniedzialkow

Zmuszanie pracowników do pracy po nocach przez prezesa to bujda na resorach. Ja raz tak miałem, że nie wyrobiłem się z zadaniami do końca dnia i ze względu na deadline zabrałem pracę do domu. Dostałem za nią sprawiedliwe wynagrodzenie.

Janusz

Pracowałem kiedyś w tej agencji krótką chwilę, znalazłem coś lepszego w Gliwicach, ale miło wspominam współpracę :) Kilka naprawdę fajnych projektów, jedyne, co może przeszkadzać to duża presja czasu i czasami bardzo nietypowe wymagania klientów. Poza tym – super.

mala_czarna

Pracuję w Nextday od roku. Atmosfera w zespole kreatywnym jest bardzo pozytywna, chociaż czasami dochodzi do nieporozumień z działem handlowym. Nikt nigdy nie robił mi problemów, jeśli chodzi o L4 brane na mnie czy na dzieciaka. Wypłaty zawsze w terminie. Pozdrawiam!

ert

@honey niestety juz nie jest aktualna..jest na stanowisko Account Manager w Rybniku wymagaja wykształcenia wyższego (mile widziane: marketing, komunikacja, dziennikarstwo, reklama)

Fred

Właściciel typowy " wślizg" do klienta - typ intelektualnego narcyza. Firma ma kiepskie pomysły. Nie rozróżnia RGB od CMYK-a, kiepskie ograne pomysły.Stosują fonty do użytku prywatnego do zastosowań komercyjnych.Generalnie duże teoretyczne zadęcie ale kiepskie realizacje.

Byly pracownik

Pracowalam w Nextday i bardzo odradzam. Z podpisaniem umowy byl problem, prosilam sie 2 miesiace ( nie doczekalam sie gdyz podziekowalam za prace ) na odchodne Panowie rzucili mi 300 zl i powiedzieli ze wiecej nie zaplaca. Ciekawe czy maja teraz programy na licencji bo z tego co pamietam caly Adobe byl wtedy nielegalny. Jesli ktos chce uprawiac wolontariat to polecam.

oleksy

moim zdanie nie ma u nich żadnych nowych ofert pracy, przynajmniej z tego co widzę. Mam nadzieje, że to nie jest kolejna upadająca fira tak naprawde, bo nie wiem już szczerze mówiąc co byłoby gorsze w tym przypadku ale z pewnościa dla osób pracujących tam byłby to brak pracy właśnie. Napiszcie prosze jak macie jeszcze inne informacje. Pozdrawiam!

Michał

Na swojej stronie mają zakładkę kariera, w której są obecnie dwie oferty pracy. http://nextday.pl/praca

Robert

Anka, o przyjęciu nowego pracownika do naszej agencji decyduje wiele czynników. Istotne jest zarówno wykształcenie, jak i doświadczenie w branży (najczęściej w połączeniu). Najważniejsze są jednak umiejętności. Jeśli jesteś pewna, że jesteś w ich posiadaniu i chciałabyś się nimi pochwalić, to wyślij nam po prostu swoje CV. To jak z drużyną piłkarską – jeśli Creative Director dostrzeże potencjał, nie ma znaczenia, że zawodnik nie grał wcześniej w Realu Madryt. Pozdrawiam, Robert / r.plonka@nextday.pl

Klaudia Bartkowiak

A ja nie odradzam, a zachęcam! Pracuję w NEXTDAY krótko, bo od miesiąca, ale już mogę stwierdzić, że decyzja o pracy tutaj była dobrym posunięciem. Pracownicy przyjęli mnie bardzo dobrze, ale – co najważniejsze – firma pozwala mi się rozwijać. Mamy wielu klientów, dla których robimy ciekawe projekty. Jeżeli ktoś chce udoskonalać swoje umiejętności z zakresu PR, marketingu, grafiki czy programowania, to NEXTDAY będzie dla niego dobrym miejscem. Owszem, jest wiele pracy, ale wychodzę z założenia, że kto nie pracuje dużo, ten się nie rozwija. Dlatego, osoby lubiące „dłuuugie przerwy” powinny znaleźć sobie coś mniej wymagającego. Jeśli macie więcej pytań odnośnie do pracy w NEXTDAY, piszcie na k.bartkowiak@nextday.pl. Klaudia Bartkowiak

Ex

ODRADZAM!!! Powodów jest co najmniej kilka: 1- obietnice na rozmowie kwalifikacyjnej nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości np wynagrodzenie 2 - niestabilna sytuacja firmy 3 - nieterminowe wynagrodzenia do koperty 4 - praca pod dużą presją 5 - praca po godzinach - także w nocy 6 - brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju 7 - szef zmieniający zdanie co godzinę 8 - brak jakiegokolwiek "socjalu" 9 - zapomnij o nieprzerywanym urlopie lub L4 Jako plus można wymienić wesołą (luźną) atmosferę wśród pracowników i atrakcyjne biuro. Ale to zdecydowanie za mało by siedzieć w tej firmie dłużej niż ... 3 godziny

ona

A w czym objawia się ten podział na lepszych-gorszych? Może warto przejejść do tych lepszych i to wystarczy? jak traktują nowe osoby? Co obiecują na rozmowie? bo wybieram się tam w najbliższym czasie i nie wiem, na co się nastawić...

wert

Bardzo mocno polecam tą firmę OMIJAĆ!!!

ja

Odradzam. (usunięte przez administratora) średnia atmosfera, obiecanki szefa że będzie super, niestety wszystko wygląda super do momentu rozpoczęcia pracy a później.... szkoda gadać

Eros

Ja dopiero zacząłem, ale nie wiem, jak długo wytrzymam, bo muszę się na siłę uśmiechać :( Niby są wszyscy cool, ale zbiera mi się na wymiociony, jak widzę ( usunięte przez administratora )

nonext

No to ja powiem,że firma nawiązała ze mną współpracę w ramach próbnych zleceń. Została ustalona kwota za te zlecenia. Zlecenia wykonałem, natomiast gdy zapytałem o należne wynagrodzenie, to kontakt się urwał. Obecnie agencja kreatywna NEXTDAY jet mi należna ponad 200 zł. - wiem są większe pieniądze niż te ale to moja nie zapłacona praca. Wniosek może być tylko jeden - to są [usunięte przez moderatora]

dżon

No jest i tak, i tak. Z tym chorowaniem to w sumie prawda. Ale już w 100% prawdziwe jest stwierdzenie, że to może być tylko \"przystanek\". Firm, jak firma - złe strony są i rażą, ale płacą nie najgorzej i na czas oraz starają się nawet w jakiś sposób pomagać. Tyle.

zz

dd - 2011-03-03 00:59:42 Z przykrością stwierdzam (jako były pracownik), że firma NEXTDAY ( usunięte przez administratora )nie jest odpowiednim miejscem dla osób nastawionych na pracę w stabilnej firmie. Może stanowić \"przystanek\" w poszukiwaniu pracy dla osób samotnych, nie chorujących i nie liczących na przyzwoitą emeryturę. Charakterystyką firmy jest szczególne, wręcz agresywne nastawienie managerów do grafików oraz widoczny podział na \"lepszych\" i \"gorszych\". Obiecywane podczas rekrutacji warunki pracy nijak mają się do rzeczywistości. jako kolejny były pracownik podpisuje się pod opinią dd. Nigdzie wcześniej ani później nie spotkałam takiego podziału na ///lepszych/// i ///gorszych///

gero

Spoko najlepsza jest ta pierwsza opinia. Masakra co firma moze zrobic zeby sie wypromowac. Aż żal!

dd

Zostaw opinię o Nextday Agencja Reklamowa - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nextday Agencja Reklamowa