Interactive Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Interactive Solutions Sp. z o.o.

feliks

a, nie zawsze jest czas na odpowiedz zwrotną i po okresie próbnym sa chyba umowy o pracę, ale zalezy od stanowiska. Teraz maja ogłoszenie jako konsultant ds. obsługi klienta. To oferują umowę zlecenie – praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oczywiście oferują elastyczny czas pracy umożliwiający dostosowanie go to pozostałych zajęć.

a

Amatorszczyzna, chyba myślą że są w Stanach, pseudoluz i sztuczne uśmiechy, umowa zlecenie i brak informacji zwrotnej dla kandydata, to chyba wiele mówi o tej firemce.

Co uważasz o firmie Interactive Solutions Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Interactive Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interactive Solutions Sp. z o.o.