Sun Energy Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Sun Energy Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sun Energy Sp. z o.o.

anonim

Niestety muszę dać negatywną opinię. Firma podobno szuka pracowników i podwykonawców. Pomimo wielu kontaktów nie dali nawet żadnej odpowiedzi, a ich oczekiwania względem wiedzy i umiejętności spełniam. Możliwe że dział HR działa tak tragicznie bo Pani przez telefon taka miła i obiecuje że na pewno się odezwie a po ponownym telefonie nie ma pojęcia kim jestem a moje CV wyparowało mimo że wysyłałem i było podobno od razu drukowane i zaraz zanoszone do szefostwa.

admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Sun Energy Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Sun Energy Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sun Energy Sp. z o.o.