Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.k.

niunia39

no oczywiście żed wysoki poziom, masz rację z tym 8 lat, na stronce to podkreślają swojej. managerowie i media plannerzy u nich to osoby pracujące w domach mediowych i firmach badawczych od co najmniej 8 lat, a podobno średnio 11 lat się tutaj pracuje

Mieliście okazje pracować w firmie Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniacie proces rekrutacji, współpracowników? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.k.