Opinie o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arpro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arpro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

nita1974s

Witam też planuję wyjazd jako monter regałów na sklepy potrzebuję dowiedzieć się więcej szczegółów o tej pracy. Pilne.

roka
@nita1974s

Witam, też czekam na odpowiedz na regały ktoś tam może już był ? jak kasa wypłacalni ?

budrys

Nawet nie próbuj. Ja wróciłem teraz w grudniu. Kasy nie mam do tej pory. Mają cię w (usunięte przez administratora) Pracodawcu się zmoeniają . Z mieszkania wyrzucają jak śmiecia. Ja będę chyba sądownie o pieniądze walczył. Z dala od tej agencji.

kolpo

Mam pytanie czy wybiera się ktoś do pracy jako monter regałów na sklepy i czy ta firma jest uczciwa

renifer
@kolpo

tak mySlę o tym i czekam na umowę

Maja

Gruszka, mój mąż szuka pracy za granicą jako pilarz- drwal, jesteśmy zainteresowani orertą firmy Arpro, mogę się jakoś z Tobą skontaktować? :)

Firma Arpro Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik przy montażu i oklejaniu food trucków. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
on

ktos moze cos napisac o pracy do Pragi przy tłumikach czy warto

byly
@on

nie warto .szkoda zdrowia cpasz pijesz ?dasz rade

byly

Przyjezdzaja sami zule i malolaci pogorszylo sie bardzo,nie ma takiego czegos jak Hotel,masz pokoik na cztery prycze kibel ...co ze masz prace jak mieszkac sie nie da,a z wioska nie ma co rozmawiac,normalny nie da rady.

@byly

byly Widocznie spodziewałeś się 4 gwiazdkowego hotelu w centrum Pragi z darmowym autobusem pod samą fabrykę. Warunki są dobre jak na tyle osób co tu pracuje. Pracodawca opłaca w całości hotel, nie ma problemów z pieniędzmi a często są przed umownym terminem. Nawet jeżeli ktoś potrzebuje zaliczkę to też może dostać. Więc byly nie gadaj, że jest tak źle. Widocznie robić Ci się nie chciało.

Oferty Pracy

Praca dla spawacza Tig Czechy Arpro 2015-10-10 Żródło: Gowork.pl Praga ( ) Praca przy produkcji części samochodowych w okolicach Pragi. Praca 3 zmianowa na okres 3 miesięcy, 157 godzin miesięcznie. Wynagrodzenie: 1100 euro netto i nocleg za darmo. Umowa na warunkach czeskich. Wymagania: -aktualne uprawnienia -gotowość do pracy 3 zmianowej Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy praca4@arpro.pl, w temacie wpisując:  Praca dla spawa Tig, Czechy Więcej informacji pod nr tel.790273163  lu

remigiusz.z

a rozmowa w tej firmie jest ok i pani która ze mną przeprowadzała tą rozmowe to dla tej pani 6 plus świetnie przeprowadzona rozmowa jasne warunki pracy umowa tłumaczona na dwa jeżyki choć znam czeski była poprawnie pisana a pomoc ze strony szefa na 6 plus

remigiusz.z

ja jade do czech i z doświadczenia wiem że to dobra kasa nawet za 12 godz pracy jak na czechy bo agentury czeskie dają 12tyś koron na reke a hotel sprawdzałem jest ok a pośrednik odpowiada prawnie w polsce za pośrednictwo pracy i niegadajcie GŁUPOT ze nie odpowiada

Kamil

pojechał ktoś do tych Czech i może napisać czy to prawda co piszą w ogłoszeniu czy te 900 euro to za prace po 8 godz. czy 12 ??? bo to jest różnica

Bernadetaboinska@wp.pl

Ja skorzystalam z oferty arpro prawie 3 lata temu. I jestem zadowolona. Punktuje na plus.

lidiarut

Witam, ja przyjechalam do pracy w Niemczech przez Agencje Arpro i wszystko jest tak jak bylo w ofercie pracy od nich. Więc daje opinię pozzytywną

ARPRO

1/ Nie jest to opinia naszego byłego pracownika tylko osoby skierowanej przez nas do pracodawcy Niemieckiego, u którego została zatrudniona. 2/ Działamy zgodnie z polskim prawem i w tym przypadku świadczymy usługę pośrednictwa a nie zatrudniania osób. Osoby, które wysyłamy nic nam nie płacą za nasze usługi. Napisał Pan o naszym byłym pracowniku, a to nie jest zgodne z prawdą. Osoba ta nie jest naszym pracownikiem. 3/ Ponieważ w tym wypadku była to usługa pośrednictwa możemy tylko przekazać informację o ile takie mamy od pracownika do pracodawcy i pomóc w jej wyjaśnieniu o ile nasz klient o taką pomoc poprosi. Jeżeli pisze to na forum i się nie podpisuje to jak Pana zdaniem mamy mu pomóc w czymkolwiek. 4/ Jeżeli uważa Pan, że można pisać i pomawiać kogo się chce na forach to my się na to nie zgadzamy.

adam

czytajac wypowiedz firmy Arpro na temat opini ich bylego pracownika wynika ze firma Arpro nic nie oferuje za nic nie odpowiada bo to nie ich rola ani nie jest to w jej kompetencji BO WEDLUG POSTU WYZEJ Z FIRMY ARPRO WYNIKA ZE ONI SA POSREDNIKIEM TYLKO wiec nic nie oferuja i za nic nie ponosza odpowiedzialnosci wiec naprawde trzeba sporo odwagi zeby sie zdecydowac na wyjazd z takim posrednikiem ktury nic nie oferuje tylko posredniczy i na tym konczy sie ich rola A uwaga zeby sie podpisywac imieniem i nazwiskiem na forum wyrazajac swoja opinie o firmie bylaby smieszna gdyby nie zalosna Pozdrawiam odwaznych

Niko
@adam

Do odpowiedzi-adam , To z tą odpowiedzialnością firmy za pracownika, jest taka, wysyłamy i zdzieramy kasę. Tak działają firmy na rynku Polskim kooperujące z pracodawcami za granicy. Przecież nie zbluzgają pracodawcę , bo to dla nich dojna krowa, tylko pracownika, powiem tyle nie pracowałem w tej firmie, ale w podobnych i jest takie samo (usunięte przez administratora) jak iw tej co opisujecie, więc drodzy przyśli pracownicy czytajcie i ufajcie bardziej wypowiedziom byłych pracowników, aniżeli pracodawcy, każdy chwali swój produkt!!! Omijajcie Polskich firm wysyłkowych, szukajcie na własną rękę wiecie wtedy na czym stoicie, tym bardziej firma doi z was marżę!

ARPRO

1/ Nasz firma ARPRO jest pośrednikiem, my nic nie oferujemy. 900 Euro i nocleg oferuje pracodawca, do którego kierujemy pracowników. 2/ Z chłodnią współpracujemy od dłuższego czasu, obecnie w chłodni pracuje kilkanaście osób. Osoby te nie zgłaszają nam żadnych problemów. 3/ Czy opuszczając miejsce pracy złożył Pan wypowiedzenie. 4/ Proszę napisać oficjale pismo z reklamacją i szczegółowym opisem Pana sytuacji na nasz adres arpro@arpro.pl. 5/ Jeżeli pisze Pan opinię o naszej firmie to proszę się podpisać Imieniem i Nazwiskiem a nie rzucać pomówienia Incognito. ARPRO SP. z o.o. 71 341 23 53

(usunięte przez administratora). Nie jedźcie z tej firmy nigdzie. Np. praca w chłodni, oferują np. 900 euro, domek itp. Prawda jest taka, że wypłaty są 28 kazdego dnia miesiaca i załóżmy że zaczniecie prace 1 stycznia to wypłate dostaniecie 28 lutego a jak sie zwolnicie to za luty nic nie dostaniecie. Praca niby 8h a tak naprawde 10-12h i za nadgodziny nic nie płacą ani 1 euro. Dojazd we własnym zakresie, za paliwo nie zwracają. (usunięte przez administratora)p[ojedziecie i na drugi dzien wrócicie i 200 euro w plecy. Nie polecam !!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Arpro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arpro Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.

Arpro Sp. z o.o.