Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

1.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

XxX

Praca w Centrum Finansowym Agfa to najgorsze doświadczenie jakie mi się do tej pory przytrafiło. Czułem się jak bym pracowała w miejscu ogarniętym przez mafię. Układy, kolesiostwo, faworyzowanie i nie równe traktowanie. Pani Team Leader GL nie posiada żadnych predypozycji do zarządzania ludźmi, a ilość odebranychprzez nią telefonów w ciągu dnia od jej trójki dzieci jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że zajmuje stanowisko przez przypadek. Jeśli czegoś nie wiesz wezwie Cię na dywanik i będzie dyszała nad Tobą jak by miała zaraz zejść. Współpracownicy ochydni, bez empatii dla nowych członków tylko czyhają na czyjeś potknięcie. Oplotkują Cię na komunikatorze i na wstępie nie będziesz przyjęty do zespołu. Samo biuro świeci pustkami, wciąż ktoś odchodzi, a wyposażenie biura jak sprzed 20 lat. Na wszystkim oszczędzają a o podwyżce nie ma mowy.

Nick
@XxX

Potwierdzam, pracowałam w Agfie dość długo i miałam takie same odczucia :(

zg
@XxX

oj to chyba stara opinia, bo GL Team Leader nie ma już od dawna. A atmosfera jest bardzo ok (co jest podkreślane przez każdego, kto tu pracuje, że to nie typowa korporacja, gdzie liczą Ci każde kliknięcie myszką.) Po co pisać takie głupoty, które są kompletnie nieaktualne?

@@@XxX@@@
@XxX

Tylko frustracja życiowa i zazdrość, że już tam nie pracujesz, może powodować tak paskudną opinię o pracy w Centrum Finansowym Agfa. To właśnie Pracownicy z ogromną empatią tworzą tam wspaniałą atmosferę i dzięki nim przychodzenie do pracy to czysta przyjemność. Nie czyhają na niczyje potknięcia, nie plotkują, a wszyscy nowi pracownicy są przyjmowani z otwartością i sympatią, jak również otrzymują od nich merytoryczne wsparcie. Po prostu trzeba chcieć się zintegrować, trzeba chcieć współpracować i dzielić się wiedzą (o ile takową się posiada), a Ty prawdopodobnie nie chciałeś/chciałaś?? (właściwie nie wiadomo czy jesteś mężczyzną czy kobietą) - cyt. "czułem" / "jak bym pracowała"?? Ups, ktoś tu chyba bardzo chce się ukryć ????? Niewiele osób odeszło z Centrum, więc nie trudno się domyśleć kto tego paszkwila pisze. Życzę Ci powodzenia na dalszej ścieżce kariery, a moja dobra rada dla Ciebie - popracuj nad językiem polskim - znacznie łatwiej Ci będzie odnaleźć się w innych strukturach poza Agfą.

XxX
@@@@XxX@@@

Pani Team Leader i z HR gratuluje prób ratowania imienia firmy jednak ewentualnych kandydatów ostrzegam przed dziwną firma jaką jest Agfa. Jak sie zdecydujecie tam pracować sami się przekonacie że nie było warto poświęcić im Waszego czasu.

W.

Agfa to bardzo dobry pracodawca. Praca w międzynarodowym zespole z ciekawymi ludźmi. Firma pomaga pracownikom dając możliwości rozwoju. Dużo różnych dodatkowych benefitów. Możliwość pracy zdalnej.

Just me

This is about a recruitment process. The experience I had certainly has been below my expectations. A recruiter tells you that she'll reach you within 2 weeks but she never does that but why? Each candidate would like to know where does he or she stands. That was totally over reaching. I wouldn't reccomend this company to anyone, really bad experience. They are mistreating others and in the same time asking you stupid questions when you're there. Questions with the nature of your previous company's structure? well sorrry I don't think I;m the one to judge. That sort of questions you can get from people called either team leaders, if you can call them this way. No respect at all for other people.

Sławomir

Agfa Graphics działa na rynku poligraficznym, oferuje szeroką gamę rozwiązań dla drukarń akcydensowych, gazetowych i opakowaniowych. Jest producentem wysokiej jakości atramentów i środków pomocniczych stosowanych w różnych systemach drukowania przemysłowego.Obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw koordynacji zamówień i dostaw z językiem niemieckim. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej branży i będzie składał CV?

Just.
@Sławomir

Witaj. Jeśli zależy Ci na "suchym" klepaniu zamówień i konsultowaniu każdego najmniejszego problemu z przełożonym to jest to oferta jak najbardziej interesująca. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na rynku z językiem niemieckim można otrzymać o wiele większe wynagrodzenie. Ścieżka kariery w tej firmie nie istnieje o czym się jawnie mówi. Jedyny i tak naprawdę największy pozytyw tego miejsca to atmosfera.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Agfa NV S.A. Oddział w Polsce szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. koordynacji serwisu i części zamiennych z j. niemieckim - Service & spare parts coordination specialist with German. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Jeroen

Excellent working environment. Great working conditions. Moje sugestie dla Agfa Graphics Sp. z o.o.: Top Lubię atmosferę w Agfa Graphics Sp. z o.o. za: Top

Honorata

@jim czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi atmosfera i warunki pracy w firmie Agfa Graphics uległy zmianie? Może posiadasz informacje na temat tego, czy firma szuka akurat pracowników? Podziel się swoją aktualną wiedzą, a na pewno wiele osób z tego skorzysta.

jim

Agfa Graphics to najlepsza firma w której pracowałem. Wynagrodzenie jest ok. Pomimo tego, że na rynku są bardziej kuszące propozycje pracy, co mnie zachęciło do zmiany, uważam, że Agfa jest liderem pod względem atmosfery, traktowania ludzi z szacunkiem i zrozumialością. Kadra zarządzająca podejmuje wszelkich dzialań , aby spełnić oczekiwania pracowników.

Nick

Agfa o firma w której wiele można się nauczyć, zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe. Atmosfera pracy jest Ok. Niestety wynagrodzenie nie jest wysokie i nie ma pakietu socjalnego poza prywatną opieką medyczną i bardzo ubogą lub bardzo drogą kartą sportową. Możliwości awansu i rozwoju nie są znaczące.

miki

Byłam na rozmowie. Nie dostałam odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji mimo, ze prosilam o to dwa razy. Do samej rozmowy wszystko przebiegalo miło i profesjonalnie, potem jednak totalna olewka. Brak profesjonalizmu i niepoważne podejscie do kandydatów. Nie polecam.

kikkoman

bardzo stresująca praca, przełożeni niemili, wywierają presje. skusiły mnie dobre opinie na rynku - żałuję.

@kikkoman

Witam, Nie popieram tej opinii. Bardzo miła atmosfera, elastyczne podejście. Każdy tu jest traktowany jako osoba a nie liczba. Pomimo tego że jest korporacja, nie ma korporacyjnej kultury. Praca jest kompleksowa, można wiele sie nauczyć. Przełożeni sa naprawdę OK.

Adfs

Nie polecam, kuszą wysokimi zarobkami, a praca odbywa się w atmosferze napięcia. Nikt nikomu nie pomaga, jest chaos informacyjny. Wydaje mi się, że to tylko dobrze wygląda z zewnątrz. Niby umowy o pracę ale słabo to wygląda.

Poszukująca

Zainteresowała mnie oferta na Stanowisku Specjalista ds. przetargów i koordynator sprzedaży, wymagają dwuletniego doświadczenia, które posiadam oraz bardzo dobrej znajomości ang. w mowie i piśmie (to do przypomnienia bo w obecnej pracy angielskiego nie używam). Jak kończyłam studia mój ang był na poziomie B2 (egzamin), po studiach zdawałam jeszcze ang biznesowy (Toeick) na poziomie B1. Myślicie, że mam szanse? We wszystkich opiniach jakie znalazłam na temat firmy Agfa Grapchics wszyscy chwalili sobie wynagrodzenie, czy ktoś się może orientuje jak to konkretnie wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Agfa NV S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agfa NV S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Agfa NV S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agfa NV S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agfa NV S.A. Oddział w Polsce