Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

Opinie o Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

Sosy

Czytałam ostatnio artykuł w prasie biznesowej o gowork i innych forach pracowniczych. Podczas pandemi zauważono znaczny wzrost postów w związku z niepewną sytuacją firm, zwolnieniami oraz tym, że ludzie siedzą na Home Office i się po prostu nudzą. U nas w sumie występują wszystkie powyższe czynniki, z tym że sytuacja naszej firmy jest bardzo niepewna.

Tak nie jest
@Sosy

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pandemią powoduje, że mamy żale, które wylewamy na forum, wcześniej tego nie było. Należy tylko pamiętać, że na takich forach są zawsze skrajności, od nieszczerych zachwytów , po bezwzględną krytykę

Alicja

Cześć , mam pytanie o stanowisko VAT Accountant i zespół GL. Możecie mi udzielić jakiś wstępnych informacji . Czy jest rotacja czy zespół jest fajny , o zarobki nie pytam bo przeważnie są wszędzie takie same. Bardziej interesuje mnie atmosfera pracy , również na zdalnej pracy o ile taka jest. Czy jest bezwzględny pomiar czasu pracy czy nastawienie ze praca ma być zrobiona? Jednocześnie czy jak macie dziecko to możecie to pogodzić z praca?

Mariusz

Jakie są obecnie nastroje w firmie?

Dzień dobry, Agfa Polsce jest firmą stale się rozwijającą. Nawet w tak szczególnym czasie w firmie nie było żadnych zwolnień Pracowników czy redukcji etatów co więcej firma nadal prowadzi rekrutacje w również do zespołu Francuskiego. Zapraszamy do aplikowania. Zespół Agfa.

Może ten wspaniały Pracodawca ustosunkuje się do tego zarzutu o kasowanie niewygodnych wpisów pracowników?!

Firma Agfa NV S.A. Oddział w Polsce poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Wera

Kiepska firma. Place nieadekwatne do oczekiwanych umiejętności i wkładu pracy. Tak naprawdę kasa podobna do tej, którą aktualnie oferuje Lidl w Warszawie na kasie, a trzeba znać języki obce i SAPa. (usunięte przez administratora) Obecna dla studentów, którzy potrzebują zdobyć doświadczenie za niewielką płacą. (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, prosimy aplikować.

Dzień dobry, tak - bardzo proszę aplikować.

Brak słów

Myślę, że jak ktoś jest przyzwoity to sam zrezygnuje z tak drogiego samochodu w tak trudnych dla firmy chwilach. (usunięte przez administratora)Na szczęście Pan Kierownik zachowuje zdrowy rozsądek (usunięte przez administratora)Dobrze, że ten nowy się pojawił na oczy, to może co niektórzy przejrzą na oczy i otrzeżwieją z deczko.....

zlota ronczka

A ja się nie zgadzam. Nie zrezygnuje z wygodnego samochodu, bo dużo jezdze po calym kraju. Oszczednosci poszukalbym gdzies indziej. Czy naprawde potrzebne jest nam 5 osob w offsecie? W obecnej sytuacji wystarcza maks 2 osoby, bo sprzedaz i ta lezy na łopatkach, a w sumie to i tak sprzedaz ciagnie glownie serwis. Przy tak niskich cenach płyt picie kawy przez chandlowcow jest zbednym kosztem. Zamowinia może przyjmowac praktycznie kazdy, a naprawiac maszyn juz nie. Proponuje przejsc na model dilerski, tak jak robi to cala konkurencja. Zostawić tylko serwis firmowy, bo wśród nas są sami fachowcy, a chandel oddać dilerom.

czy w firmie otwarte są rekrutacje?

@Nowy

Dzień Dobry, tak firma prowadzi rekrutacje. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y proszę o przesłanie CV do działu HR.

@Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

A czy są organizowane wyjazdy integracyjne w góry dla pracowników?

@Nowy

To w końcu firma rekrutuje, czy nie? Najpierw Pracodawca odpisuje, że tak i żeby wysyłać CV, a potem usuwa komentarz. Jak mam to rozumieć?

Miki
@Nowy

To są te rekrutacje, czy nie? Odpowiedz Pracodawcy zniknęła nagle. Czyzby anuluowali wakat ze względu na Covid?

Karola

Witam. Jaka panuje atmosfera na open Space? Czy są wygodne fotele i biurka?

maxineczka

Witam, czy w firmie zaczęły się zwolnienia z powodu koronowirusa? Jakieś cięcia etatów, obnizanie pensji? Zsatnawiam się czy aplikować... Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Wszystkich

@maxineczka

W firmie cały czas prowadzone są rekrutacje.

Mira
@maxineczka

Wszystko OK. W moim dziale wyrozumiałe podejście.

home office

hejka, jak dajecie radę na homeoffice. (usunięte przez administratora)

Fak

O fak. Tak przewidywałam, że wkrótce się to znacznie. Obroty przecież spadły drastycznie. Pracy też nie ma za dużo. Może maks 2h dziennie pracuje.

LOLLOL

Cześć, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda atmosfera i praca w dziale obsługi klienta z francuskim?

French Team
@LOLLOL

Jasne. Jest ok

Xxx
@French Team

Hello, How is the ambiance and conditions in the customer service team? Thanks

Ring

Witam, Czy duże jest obłożenie pracą w ciągu miesiąca oraz przy zamknięciu? Bardzo dużo nadgodzin? Dziękuję :-)

Kati

Witam. Jakiego działu to dotyczy dokladnie? ZastanWIAM SIE czy aplikowac do działu ksiegowosci tj. SSC. Dziękuję

@Kati

Witam, zachęcam do aplikowania. Warto na miejscu poznać firmę. Zespół do którego poszukiwana jest osoba, to zespól który się rozrasta. Rozmowa pozwala dokładnie się dowiedzieć jakie są zadania oraz jakie są oczekiwania firmy no i przedstawimy się sami :) W ten sposób można wyrobić sobie własną niezależną od innych opinię czy warto dołączyć czy nie - ja jestem z pracy zadowolona. Ale oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do każdego z nas indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie!

Bony
@Agfa NV S.A. Oddział w Polsce

A czy pracownicy dostają bony świąteczne

@Bony

Witam, wszelkich odpowiedzi firma udzieli na spotkaniu. Zachęcam zatem do aplikowania :)

Hola

Jak wygląda atmosfera pracy ? Czy managery są w porządku ?

Oko Centrali na pewno już to zauważyło. Od kilku lat wyniki spadają. Zeszły rok tragediaaaaa.

Wkurzona

Słabe to było strasznie!! Bez naszej ciezkiej pracy, wasze picie kawy z klientami nie przyniosłoby żadnej wymiernej korzyści. Tak jak już ktoś wspomniał, warto byłoby przewietrzyć towarzystwo.

Ameryki nie odkrylas

Zawsze tak było i będzie. Po to centrala stworzyła to centrum w Polsce, żeby nie płacić kilka tysięcy euro pracownikowi na miesiąc, a podobną liczbę, tyko w PLN. Musimy się z tym pogodzić, że za ścianą pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści i zarabiają adekwatnie do umiejętności.

Iza

Odczuwacie już jakoś to pogorszenie się sytuacji finansowej Agfy? Wynagrodzenia na tym samym poziomie? Na czas? Wszystkie świadczenia dalej są? Czy ucinają?

Alfi
@Iza

Wynagrodzenia, biorąc pod uwagę inflację, spadają co roku o 3-4 %. Brak budżetów na podwyżki. Lepszą kasę może dostać jedynie po zmianie pracy;). Pensje są naturalnie płacone, bo firma ma jeszcze pootwierane linie kredytowe, natomiast notorycznie mamy problemy np. z firmami kurierskie, które odmawiają nam swoich usług z powodu niezapalconych faktur. Dodatko co roku obcinane są bony świąteczne. Kiedyś było wypłacane w bonach Sodexo nawet po 2000 pln, a ostatnio to jakoś żenada, że na dobrą pizzę ledwie wystarczy ...

Domi

Zrezygnować i co dalej? Gdzie on pracę sensowną znajdzie?. Firmę zaprowadził do zajezdni, rynek przecież patrzy i doskonale jest świadomy

Czy zdarzają się nadgodziny w Agfa Graphics Sp. z o.o.?

Zenek

Zależy od działu, w niektórych się zdarzają a w innych nie. Jeśli sie zdarzą mozna je odebrać w dowolnym terminie.

Edyta
@Zenek

@Zenek A nie można sobie po prostu więcej dorobić poprzez nadgodziny w Agfa Graphics? Czy w tej firmie istnieje tylko i wyłącznie forma ich odbioru? Dziękuję.

Jacek

Skoro nie można dorobić do pensji pracując po godzinach, to czy można ubiegać się o premie za dobre wyniki lub inne dodatki? Dodaj proszę więcej informacji.

Dariusz

Skąd przypuszczenie, że firma mogłaby skończyć w taki sposób? Myślę, że na pewno masz jakieś powody tak sądzić, dlatego chciałbym zweryfikować Twoje doświadczenie związane z tym miejscem pracy. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź.

#HejtToNieOpinia

#HejtToNieOpinia

Dariusz

Twoja opinia jest jedynie zrozumiała dla osób, które tam pracowały bądź pracują. Możemy wyłącznie wywnioskować, że dopóki niektórzy z pracowników nie odeszli, to atmosfera była naprawdę sprzyjająca pracy. Mógłbyś się do tego odnieść i przy okazji opisać jak wyglądają zarobki, dostępne są jakieś premie, benefity? Dzięki z góry za bardziej rozbudowaną odpowiedź.

Slawomir

Zgadzam sie z opinia ponizej. Kiedys super zespol, lecz dzisiaj zupelnie odwrotnie. Wszechobecny chaos. Ciagle rotacje i nieobsadzone wakaty, poniewaz nikt nie chce pracowac za pensje Agfy, ktore sa nieadekwatne do ilosci obowiazkow.

Zostaw merytoryczną opinię o Agfa NV S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Agfa NV S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Agfa NV S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agfa NV S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agfa NV S.A. Oddział w Polsce