Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane LTS w Kielce

Przedsiębiorstwo Budowlane LTS
2 93 83 5 1

TRAKER - 2011-02-10 15:41:41 Ja mam w [.....]taką robote a pałzy mi się należą jak koniowi siano, ty się wez za robote a nie będziesz pierduł opowiadał.Poza tym podaj nazwiska tych co biorą kase w dobie kryzysu firmy. PRZEPRASZAM ZA PIERDÓŁ??????

TakNie

anonimowy - 2011-02-08 11:52:32 Zgadzam się z tobą bo jestem w takiej samej sytuacji jak większość pracowników w tej firmie.Ale zgodzicie się ze mną ze to nie do końca wina firmy. Co to znaczy "większość pracowników w tej firmie"? Czyli niektórzy mają płacone normalnie ??????? Ja też tak chce !!!!!!!!!!!

paproch

rumun ja cie prosze wez sie do roboty a nie bedziesz tylko krecial palzy

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
anonimowy

GALL

NO TAK, NADZIEJA UMIERA OSTATNIA. CO DO WALKI, TO PRACA TUTAJ JEST WALKA. WRACASZ DO DOMU TEZ MUSISZ WALCZYC. WALCZYSZ O TO CO WLOZYC DO GARKA. WALCZYSZ ZE SPOLDZIELNIA BO NIE PLACISZ CZYNSZU. WALCZYSZ Z DZIECMI BO CHCA NOWE BUTY. JAK KTOS LUBI TEGO TYPU WYZWANIA TO JEST TUTAJ PRACA IDEALNA DLA NIEGO.

TRAKER

NIE BĘDZIE TAK ZLE,WSZYSTKO ROBIĄ ŻEBY SPŁACIĆ DŁUGI JAKBY BYŁO BARDZO KIEPSKO, TO OGŁOSILIBY UPADŁOŚĆ, A TAK NIE JEST - WALCZĄ. MIEJMY NADZIEJE, ŻE BĘDZIE OK.

zalamany

Trzeba jeszcze dodac ze nie placa tylko nam ale tez dostawca, podwykonawca itp. a co za tym idzie zaraz jest windykacja, komornicy, wyroki sadowe i zajecia firmowego konta. Widzialem kiedys wpisy w Krajowym Rejestrze Dlugow na temat naszej wspanialej firmy. MASAKRA jakas. Kilkaset tysiecy zloty zaleglosci tylko w jednej wypozyczalni rusztowan. Ja juz trace nadzieje na odzyskanie pieniedzy.

TRAKER

CO Z TEGO ZE PIP SIEDZI W FIRMIE. JAK WSZYSTKO W KWITACH OK, TO SPRAWDZAJĄ CO JAKIŚ CZAS I SIĘ ZAWIJAJĄ. A ŻE PŁACĄ W RATACH TO JEST PROBLEM, A NIKOGO NIE INTERESUJE ZE DWIE FIRMY WISZĄ IM KUPE KASY. ZEBY NIE TO, TO W FIRMIE BY BYŁO CACY.POZDRAWIAM

x

każdy pod nosem narzeka a jak coś to wszyscy cicho siedzą!!!!!!! ale nie wróżę tej firmie jeszcze długiej przyszłości, czekają aż większość sama odejdzie, nie będą musieli dużo im płacić :-)! po za tym pip siedzi u nich w k......ni pozdrawiam panowie!

ANONIMOWY

O CZYM WY GADACIE JAKIE ZWIĄZKI ZAWODOWE JAK PREZES SIĘ POKAZUJE TO CHOWACIE SIĘ PO BUDOWIE.

x

co wy piszecie przecież płacone mają tylko ci co umiom kręcić i ci co kablują, panowie weźmy się wszyscy w garść i do boju!np.związki zawodowe załóżmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nieznany

dlaczego takie firmy jeszcze istnieją? ani kasy na konto, ani do ręki!dawno tacy powinni gigantyczne kary zapłacić a tu jak podczas kontroli niby jest ok to cóż my możemy?najlepiej odejść póki jeszcze czas bo potem więcej zaległości będzie a jak nie będą mieli ludzi to na pewno potem ich docenią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

traker

To nie tylko wy macie ten problem,wszyscy pracownicy czekają na kase nie ma wyróżnień we fabryce.

TakNie

jak tak piszesz to znasz udziałowców, a my obcy jak się ma upomnieć o kasę?to jest okropne jak ktoś pracuje to powinien mieć zapłacone, a nie tyle miesięcy do tyłu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimowy

Nie jest tak żle jak mają to dają.A jak są jakieś pytania to do "C....A'' on wie wszystko jest w temacie ma udziały to wie najlepiej co jest grane.

bezdomny

jak nie wypłacają to trudno ale taka firma powinna być zabezpieczona, zabezpieczyć pracowników a nie siebie i swoje wydatki na głupoty:tzn. domy, samochody itd.ale i na takich przyjdzie pora, najbardziej szkoda pracowników bo traktują ich okropnie a to dzięki nim firma jeszcze istnieje bo ciężko pracują,a pochwał nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie

tak masz racje:) nasze rodziny też mają potrzeby a dzieci takie same żołądki jak ich dzieci. smutna rzeczywistość, ale tacy w takich kategoriach nie myślą.my nie mamy szans z takimi pozostaje odejść z godnością!!!!

TakNie

Firma gdyby była dobrze zarządzana nie miała by takich kłopotów finansowych, a jeśli była kasa i się ją wydawało a nie inwestowało to są efekty.po za tym najgorsze to kłamstwa na temat kasy będzie jutro, co tydzień inne terminy i mydlenie oczu,a efekty: wychodzi że ludziom zalegają od września z kasą, samochody niech zmienią na tańsze!:-)

TakNie

poprostuja - 2010-11-12 12:37:31 jak dla mnie super firma, niestety jeśli im ktoś zalega to chyba logiczne że nie mają z czego płacić ale myślę że nie mamy na co narzekać bo wszystko regulują w miarę możliwości. POLECAM Nie wiesz to nie pisz Panie T.K. Ty masz a Twoi ludzie nie mają. Super firma to nie jest , Prezes ładnie mydli oczy a co mądrzejsi się zwalniają bo już nie mogą związać końca z końcem.Nie POLECAM a wręcz ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poprostuja

agent

Firma do d....py. Powinni się sami postawić w sytuacji rodzin pracowników którym zalegają pensje. Totalna olewka z ich strony. Sami się bawią a pieniędzy jak nie było tak nie będzie. GALERIANIE!!! LANSERZY!!! Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy. Nie obrażając porządnych ludzi z polskich wsi.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane LTS - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie