counter
2 93 84 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Budowlane LTS?

kunegunda Nowy wpis

Tak dobrze macie , że od dawna nie ma aktualnych informacji o pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Budowlane LTS?

Karolina Nowy wpis

Witam, czy w tej firmie da się awansować ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lidia

@szczery czy udało Ci się wyjaśnić sytuacje z pracodawcą i otrzymać zaległe wynagrodzenie? Jeśli tak, to warto o tym tu napisać. @leon Ty również pisałeś o nie płaceniu pracownikom. Czy był to problem przejściowy? Jak sytuacja wygląda obecnie?

Tak4Nie

szczery

Ta firma nie płaci omijajcie ją szeroko , najpierw nie płacą na czas potem wcale ci nie zapłacą a pan Tomek K. nawet nie odbiera telefonu a jeśli nawet odbierze przypadkiem to kłamie jak z nut . NIE ZAPŁACILI MI ZA SIERPIEŃ A DZIŚ JEST 30 WRZESIEŃ

Tak8Nie

dostawca

piszę to z perspektywy dostawcy, proszę uważać na tą firmę nie płacą za materiały

Tak3Nie

Lidia

A jak obecnie wygląda praca w przedsiębiorstwie budowlanym lts? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie? Jakim jest ona pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

SCYZOR

Pracowałem na Wiatracznej i Stefanika mój epizod trwał 8-mcy w końcu zastałam skazany za strajk i podburzanie do niego z powodu ciągłych problemów z pieniędzmi miałem dość czekania od 3 do 4 tygodni na wypłatę jak na łaskę pana więc wydano wyrok zwolniony w końcu zwolnienie zastałem oświecony nowym życiem bo wcześniej nie było czasu przy 12-15 godz dziennie nawet się rozejrzeć za czymś FIRMA LTS to zero szacunku do pracownika żadnych zasad przestrzegania prawa pracy pracuję szósty rok w jednej firmie wypłata na czas po 10 godz niema problemu z kasą i urlopem wszystko na czas PANOWIE PREZESI może głowy trochę niżej zdążycie się dorobić inni też moją rodziny i domy czy ludzie żyjący wokół was nic nie znaczą tylko WY I WASZA PAZERNOŚĆ !!!!!!!!

Tak2Nie

rise

Pewnie, że zarobki mają tutaj całkiem niezłe, zwłaszcza, że jakieś premie się miały pojawić.

leon
@rise

tak obiecują duże stawki i zarobki ale kto za nich zapłaci pracownikom

stokrotka

Firma TRAGEDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Unikajcie jak możecie!!

Było sobie 1

Teraz niestety jest kolejny ciężki okres dla przedsiębiorstw budowlanych. Oczywiście osoby mające 'plecy' ogarną się w odpowiedni sposób, ale standardowi pracownicy raczej nie mają co liczyć na łaskawość losu, nie uważacie? Podejrzewam, że w momencie gdy jest sporo rzeczy do roboty to zatrudniają więcej ludzi. Tylko kiedy takiego okresu się spodziewać?

anonim 23

Zakopower " Pójdę boso" Wszyscy, no prawie, to śpiewają w tej firmie...

scyzor

Pracowałem i caly czas były problemy finansowe prazesi to (usunięte przez administratora) a udają przedsiąbiorców niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie

Życzliwy

Kto odejdzie z firmy to ma problem z odzyskaniem zaległości pieniężnych. (usunięte przez administratora)

TakNie

Może mi ktoś odpisze czy firma się rozłożyła czy może jeszcze ciągnął, ostatnio słyszałem że mają jakąś robotę na Warszawie, prawda to?

TakNie

a ja odszedłem 2010-10 i pracuje sobie w normalnej firmie budowlanej mam wypłate raz w miesiącu (porządną) ubezpieczenie od całości( czego w LTS nigdy nie było i nie będzie). Pozdrawiam niedobitków co pozostali. Niech Moc Będzie z Wami.

TakNie

Istnieje Panowie jeszcze ta firma ? Probowalem sie kilka razy w zeszlym tygodniu dodzwonic do biura i lipa. Jestescie na jakis robotach w stolicy ?

TakNie

święta święta i po świętach, jak tam panowie humor dopisuje???? pozdrawiam-były pracownik LTS-u

TakNie

też tak myślę i popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane LTS - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiębiorstwo Budowlane LTS
2/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bodzentyńska 12B