Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane LTS w Kielce

Przedsiębiorstwo Budowlane LTS
2 93 81 5 1
Karolina Nowy wpis

Witam, czy w tej firmie da się awansować ?

Lidia Nowy wpis

@szczery czy udało Ci się wyjaśnić sytuacje z pracodawcą i otrzymać zaległe wynagrodzenie? Jeśli tak, to warto o tym tu napisać. @leon Ty również pisałeś o nie płaceniu pracownikom. Czy był to problem przejściowy? Jak sytuacja wygląda obecnie?

Tak4Nie

szczery Nowy wpis

Ta firma nie płaci omijajcie ją szeroko , najpierw nie płacą na czas potem wcale ci nie zapłacą a pan Tomek K. nawet nie odbiera telefonu a jeśli nawet odbierze przypadkiem to kłamie jak z nut . NIE ZAPŁACILI MI ZA SIERPIEŃ A DZIŚ JEST 30 WRZESIEŃ

Tak8Nie

dostawca

piszę to z perspektywy dostawcy, proszę uważać na tą firmę nie płacą za materiały

Tak3Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Lidia

A jak obecnie wygląda praca w przedsiębiorstwie budowlanym lts? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie? Jakim jest ona pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

SCYZOR

Pracowałem na Wiatracznej i Stefanika mój epizod trwał 8-mcy w końcu zastałam skazany za strajk i podburzanie do niego z powodu ciągłych problemów z pieniędzmi miałem dość czekania od 3 do 4 tygodni na wypłatę jak na łaskę pana więc wydano wyrok zwolniony w końcu zwolnienie zastałem oświecony nowym życiem bo wcześniej nie było czasu przy 12-15 godz dziennie nawet się rozejrzeć za czymś FIRMA LTS to zero szacunku do pracownika żadnych zasad przestrzegania prawa pracy pracuję szósty rok w jednej firmie wypłata na czas po 10 godz niema problemu z kasą i urlopem wszystko na czas PANOWIE PREZESI może głowy trochę niżej zdążycie się dorobić inni też moją rodziny i domy czy ludzie żyjący wokół was nic nie znaczą tylko WY I WASZA PAZERNOŚĆ !!!!!!!!

Tak2Nie

rise

Pewnie, że zarobki mają tutaj całkiem niezłe, zwłaszcza, że jakieś premie się miały pojawić.

leon Nowy wpis
@rise

tak obiecują duże stawki i zarobki ale kto za nich zapłaci pracownikom

stokrotka

Firma TRAGEDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Unikajcie jak możecie!!

Było sobie 1

Teraz niestety jest kolejny ciężki okres dla przedsiębiorstw budowlanych. Oczywiście osoby mające 'plecy' ogarną się w odpowiedni sposób, ale standardowi pracownicy raczej nie mają co liczyć na łaskawość losu, nie uważacie? Podejrzewam, że w momencie gdy jest sporo rzeczy do roboty to zatrudniają więcej ludzi. Tylko kiedy takiego okresu się spodziewać?

anonim 23

Zakopower " Pójdę boso" Wszyscy, no prawie, to śpiewają w tej firmie...

scyzor

Pracowałem i caly czas były problemy finansowe prazesi to (usunięte przez administratora) a udają przedsiąbiorców niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie

Życzliwy

Kto odejdzie z firmy to ma problem z odzyskaniem zaległości pieniężnych. (usunięte przez administratora)

TakNie

Może mi ktoś odpisze czy firma się rozłożyła czy może jeszcze ciągnął, ostatnio słyszałem że mają jakąś robotę na Warszawie, prawda to?

TakNie

a ja odszedłem 2010-10 i pracuje sobie w normalnej firmie budowlanej mam wypłate raz w miesiącu (porządną) ubezpieczenie od całości( czego w LTS nigdy nie było i nie będzie). Pozdrawiam niedobitków co pozostali. Niech Moc Będzie z Wami.

TakNie

Istnieje Panowie jeszcze ta firma ? Probowalem sie kilka razy w zeszlym tygodniu dodzwonic do biura i lipa. Jestescie na jakis robotach w stolicy ?

TakNie

święta święta i po świętach, jak tam panowie humor dopisuje???? pozdrawiam-były pracownik LTS-u

TakNie

też tak myślę i popieram

TakNie

wiec wezmy sie wszyscy do kupy i do sadu pracy, juz wnioski sa mozna sie dopisac

jetsem za

x - 2011-04-15 12:30:05 mamy dość organizujemy pozew zbiorowy do sądu o zaległe wypłaty, i pip będzie częstym gościem w biurze, wystarczy biedy!!! kto jest chętny dołączyć do 33 osób zapraszamy! pozdrawiam ps.są dowody niepowazalne Trzeba sie najpierw zwolnic ? Jak to wyglada ?

x

ps.zacznie się gorące lato

x

TakNie

Wiosna przyszla. To fakt. Wiec pracownikom ltsu proponuje zasadzic na grzadkach jakies warzywa bo pomzemy niedlugo z glodu. Z tego co ja wiem to nie zapowiadaja sie w najblizszym czasie jakies konkretne zmiany. Pozdrawiam.

X

os.chyba wszyscy mamy już wszystkiego dość i nawet nie chce sie pisac na ten temat, pozdrawia pracownik z lts-u jeszcze

X

panowie, chyba jest ok skoro cisza się zrobiła?wiosna i wszyscy optymistycznie pracuja, a co z zaległą kasą?

anonimowy

Ciekawy jest robota jest wszystko jest wiosna . Zaczeła się praca w polu.A w LTS nie wiedzą co to bieda.

ciekawy

No i jest juz wiosna. Zmienia sie cos w ltsie i caly czas bieda. Szukam pracy i tak sie zastanawiam czy zajrzec do Was.

TakNie

Pan prezes i jeszcze biznesmen ale jaja to tacy sami ludzie jak my.Panowie jdzie wiosna robota sie ruszy będzie kasa tylko nie wiadomo czy do tego czasu jeszcze ktoś zostanie w firmie.

TakNie

Temat przyjazni proponuje zakonczyc. Bylo minelo. Teraz jest relacja PAN PREZES i pracownik. To samo jest ze szczera rozmowa. Sprobowac porozmawiac mozna ale ze szczeroscia to niewiele bedzie mialo wspolnego. Jak sie zostalo PANEM BIZNESMENEM to juz szacunek ludzi nie jest do zycia potrzebny.

TakNie

To z tego wynika że szczeże rozmawiać nie chcą. Taka rozmowa rozwiązała by problemy i domysły pracowników co dalej z firmą.A dopuki pracownicy udają że pracują firma istnieje tylko nie wiadomo jak długo wytrzymają pracownicy i ich rodziny bez pieniędzy.

TakNie

czytając te wszystkie opinie postanowiłem zabrać głos, otóż zawsze niesnaski i nieporozumienia wynikają z braku kasy, ale wszystko by było ok gdyby \"prezesi\" otwarcie z pracownikami rozmawiali, wystarczyło by: ...nie mamy kasy są problemy ale w miarę możliwości będziemy płacić....,chyba każdy by starał się to zrozumieć bo czasem na wozie czasem pod wozem, jak w życiu ale szczerość i zrozumienie powinny być a tego tutaj brakuje, dlatego taka walka o kasę....ps.zgadzam się z panem ? za coś trzeba żyć!!! pozdrawiam panowie!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane LTS - Kielce

Chcę opublikować: