przedsiębiorstwo budowlane lts

Kielce

Opinie o przedsiębiorstwo budowlane lts

szczery

Ta firma nie płaci omijajcie ją szeroko , najpierw nie płacą na czas potem wcale ci nie zapłacą a pan Tomek K. nawet nie odbiera telefonu a jeśli nawet odbierze przypadkiem to kłamie jak z nut . NIE ZAPŁACILI MI ZA SIERPIEŃ A DZIŚ JEST 30 WRZESIEŃ

dostawca

piszę to z perspektywy dostawcy, proszę uważać na tą firmę nie płacą za materiały

Lidia
użytkownik zarejestrowany

A jak obecnie wygląda praca w przedsiębiorstwie budowlanym lts? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie? Jakim jest ona pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

SCYZOR

Pracowałem na Wiatracznej i Stefanika mój epizod trwał 8-mcy w końcu zastałam skazany za strajk i podburzanie do niego z powodu ciągłych problemów z pieniędzmi miałem dość czekania od 3 do 4 tygodni na wypłatę jak na łaskę pana więc wydano wyrok zwolniony w końcu zwolnienie zastałem oświecony nowym życiem bo wcześniej nie było czasu przy 12-15 godz dziennie nawet się rozejrzeć za czymś FIRMA LTS to zero szacunku do pracownika żadnych zasad przestrzegania prawa pracy pracuję szósty rok w jednej firmie wypłata na czas po 10 godz niema problemu z kasą i urlopem wszystko na czas PANOWIE PREZESI może głowy trochę niżej zdążycie się dorobić inni też moją rodziny i domy czy ludzie żyjący wokół was nic nie znaczą tylko WY I WASZA PAZERNOŚĆ !!!!!!!!

rise
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że zarobki mają tutaj całkiem niezłe, zwłaszcza, że jakieś premie się miały pojawić.

leon
@rise 13.05.2016, 22:30

tak obiecują duże stawki i zarobki ale kto za nich zapłaci pracownikom

stokrotka

Firma TRAGEDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Unikajcie jak możecie!!

Było sobie 1
użytkownik zarejestrowany

Teraz niestety jest kolejny ciężki okres dla przedsiębiorstw budowlanych. Oczywiście osoby mające 'plecy' ogarną się w odpowiedni sposób, ale standardowi pracownicy raczej nie mają co liczyć na łaskawość losu, nie uważacie? Podejrzewam, że w momencie gdy jest sporo rzeczy do roboty to zatrudniają więcej ludzi. Tylko kiedy takiego okresu się spodziewać?

anonim 23

Zakopower " Pójdę boso" Wszyscy, no prawie, to śpiewają w tej firmie...

scyzor

Pracowałem i caly czas były problemy finansowe prazesi to (usunięte przez administratora) a udają przedsiąbiorców niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Życzliwy

Kto odejdzie z firmy to ma problem z odzyskaniem zaległości pieniężnych. (usunięte przez administratora)

Może mi ktoś odpisze czy firma się rozłożyła czy może jeszcze ciągnął, ostatnio słyszałem że mają jakąś robotę na Warszawie, prawda to?

a ja odszedłem 2010-10 i pracuje sobie w normalnej firmie budowlanej mam wypłate raz w miesiącu (porządną) ubezpieczenie od całości( czego w LTS nigdy nie było i nie będzie). Pozdrawiam niedobitków co pozostali. Niech Moc Będzie z Wami.

Istnieje Panowie jeszcze ta firma ? Probowalem sie kilka razy w zeszlym tygodniu dodzwonic do biura i lipa. Jestescie na jakis robotach w stolicy ?

święta święta i po świętach, jak tam panowie humor dopisuje???? pozdrawiam-były pracownik LTS-u

też tak myślę i popieram

wiec wezmy sie wszyscy do kupy i do sadu pracy, juz wnioski sa mozna sie dopisac

jetsem za

x - 2011-04-15 12:30:05 mamy dość organizujemy pozew zbiorowy do sądu o zaległe wypłaty, i pip będzie częstym gościem w biurze, wystarczy biedy!!! kto jest chętny dołączyć do 33 osób zapraszamy! pozdrawiam ps.są dowody niepowazalne Trzeba sie najpierw zwolnic ? Jak to wyglada ?

ps.zacznie się gorące lato

x

Wiosna przyszla. To fakt. Wiec pracownikom ltsu proponuje zasadzic na grzadkach jakies warzywa bo pomzemy niedlugo z glodu. Z tego co ja wiem to nie zapowiadaja sie w najblizszym czasie jakies konkretne zmiany. Pozdrawiam.

X

os.chyba wszyscy mamy już wszystkiego dość i nawet nie chce sie pisac na ten temat, pozdrawia pracownik z lts-u jeszcze

X

panowie, chyba jest ok skoro cisza się zrobiła?wiosna i wszyscy optymistycznie pracuja, a co z zaległą kasą?

anonimowy

Ciekawy jest robota jest wszystko jest wiosna . Zaczeła się praca w polu.A w LTS nie wiedzą co to bieda.

ciekawy

No i jest juz wiosna. Zmienia sie cos w ltsie i caly czas bieda. Szukam pracy i tak sie zastanawiam czy zajrzec do Was.

Pan prezes i jeszcze biznesmen ale jaja to tacy sami ludzie jak my.Panowie jdzie wiosna robota sie ruszy będzie kasa tylko nie wiadomo czy do tego czasu jeszcze ktoś zostanie w firmie.

Temat przyjazni proponuje zakonczyc. Bylo minelo. Teraz jest relacja PAN PREZES i pracownik. To samo jest ze szczera rozmowa. Sprobowac porozmawiac mozna ale ze szczeroscia to niewiele bedzie mialo wspolnego. Jak sie zostalo PANEM BIZNESMENEM to juz szacunek ludzi nie jest do zycia potrzebny.

To z tego wynika że szczeże rozmawiać nie chcą. Taka rozmowa rozwiązała by problemy i domysły pracowników co dalej z firmą.A dopuki pracownicy udają że pracują firma istnieje tylko nie wiadomo jak długo wytrzymają pracownicy i ich rodziny bez pieniędzy.

czytając te wszystkie opinie postanowiłem zabrać głos, otóż zawsze niesnaski i nieporozumienia wynikają z braku kasy, ale wszystko by było ok gdyby \"prezesi\" otwarcie z pracownikami rozmawiali, wystarczyło by: ...nie mamy kasy są problemy ale w miarę możliwości będziemy płacić....,chyba każdy by starał się to zrozumieć bo czasem na wozie czasem pod wozem, jak w życiu ale szczerość i zrozumienie powinny być a tego tutaj brakuje, dlatego taka walka o kasę....ps.zgadzam się z panem ? za coś trzeba żyć!!! pozdrawiam panowie!

ANONIM

W 100 % SIĘ ZGADZAM POPIERAM PRZYJAZŃ PRZYJAŻNIĄ A KASA MA BYĆ PO NASZEJ STRONIE.JA TEZ MAM DOSYĆ TEGO WSZYSTKIEGO TRUDNO SIĘ POŁAPAĆ O CO TU CHODZI A JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O KASE.

?

PRZYJAZN PRZYJAZNIA ALE KASA POTRZEBNA JEST KAZDEMU ABY ZYC, OWSZEM POMAGALI ALE I JAK BYLO CIEZKO MALO KTO UPOMINAL SIE O SWOJE TERAZ ONI NAS MAJA GDZIES WIEC CO Z TA PRZYJAZNIA?????????????????W JEDNA STRONE MA DZIALAĆ???????????????A ZA CO ZYC????????????????????

pare lat temu pracowalem tam widze ze nadal to samo pozdrowienia dla tych co pracowali 2007-2008

ANONIM

TAK GALL MASZ RACJE TYLKO Z PRYWATNOŚCIĄ JEST RÓŻNIE JEDNI SIĘ ZNAJOM A DRUDZY PRZYJAZNIĄ.

gall

ANONIM - 2011-03-23 18:48:48 TAK JAK X I GALL MACIE RACJE ZGADZA SIE WSZYSTKO OPRÓCZ TYCH SAMOCHODÓW CO NIBY KUPUJĄ NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA A I TAK JESTEŚCIE DOBRZE POINFORMOWANI O TYCH LASACH I ŁĄKACH POZA TYM JA TEZ CZEKAM NA KASE A ZE JCH BRONIE BO ZNAŁEM PREZESÓW PRYWATNIE JAK JESZCZ LTSu NIE BYŁO I JAK JA BYŁEM W POTRZEBIE TO BEZ PROBLEMU MI RĘKE PODALI TO CZEMU MAM NA NICH TERAZ PSY WIESZAĆ A BIURO W KIELCACH JEST OTWARTE. Wiele osob na firmie zna ich prywatnie. Od wielu lat i z roznych sytuacji. Teraz dopiero wszystko wychodzi. Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.

gall

Jak dlugo mozna zyc wspomnieniami? Co z tego ze kiedys byla kasa co miesiac jak teraz jest totalna porazka. Przeciez taka beznadziejna sytuacja ciagnie sie juz od ponad roku !

x

PS.JAK BYLY BUDOWY CO DAWALY KASE TRZEBABYLO ODKLADAC A NIE INWESTOWAC W ZIEMIE I LASY KTORE TERAZ NIE MAJA WARTOSCI, A TY DZIADU CAŁY CZAS UDAJESZ ŻE PRACUJESZ WEŹ SIĘ ZA ROBOTĘ, WYSTARCZY DARMOZJADÓW W FIRMIE!

x

ANONIM,SKORO TAK BRONISZ FIRMY TO CI SIE CHWALI ALE I ZAPEWNE KASE MASZ NA CZAS MY NIESTETY TAK NIE MAMY WIEC I NIEROZUMIEMY TEGO CO SIE DZIEJE, BIURO ZAMKNIETE KASY NIE MA A AUTA NADAL KUPUJA, COS CHYBA NIE JEST OK? DLUGI MAJA NA WLASNE ZYCZENIE,

Dziadu

Wiec jak udają że nam płacom to my udajmy że robimy. Tak nie może być dalej.

ANONIM

TO JEST TAK JA WIEM KTO IM ZALEGA ROBILI ROBOTE W WARSZAWIE W ŁODZI I RADZIEJOWICACH JAK PRACOWALIŚCIE TAM ROK DWA LATA TEMU TO SAMI WIECIE KTO IM ZALEGA TO PO CO JAKIEŚ GŁUPIE INSYNUACJE KOŁO SIĘ ZAMYKA KTOŚ IM A ONI NAM A TE ROBOTY CO SĄ TERAZ TO SĄ MARNE GROSZE ŻEBY FIRMA FUNKCIONOWAŁA BEZ DŁUGÓW NIE MA TAKICH BUDÓW JAK WIATRACZNA CZY WILANOWSKA ALBO BIAŁOŁĘKA CO PIENIĄDZE BYŁY CO MIESIĄC.

X

popieram, kto im zalega?właściwe określenie to...ONI WSZYSTKIM W KOŁO ZALEGAJĄ Z KASĄ więc wątpliwa sprawa że będzie dobrze, ale oby bo nie chcę odchodzić:-> po za tym teraz są spaleni dookoła a do roboty kto im przyjdzie jak obiecują wierzby na.....jaest kasa to i jest praca, PROSTE!!!!!!!

gall

śmiechu warte - 2011-03-15 14:55:09 KTO IM ZALEGA TO JAKAŚ PARANOJA, PO PROSTU PRZEPUŚCILI TE PIENIĄDZE, ŻYLI PONAD STAN. JEŻELI PISZESZ O ZALEGANIU TO NAPISZ PRAWDĘ TO TY ZALEGASZ. Pierwsze zdanie jeszcze jest logiczne i pewnie w jakims sensie prawdziwe. Drugiego nie rozumiem. Prawda jest taka ze zarzadzanie firma lts jest na poziomie zarzadzania kioskiem ruchu. Koncza sie powoli znajomosci to i robot bedzie mniej. Odchodza wartosciowi pracownicy to i roboty bedzie mniej. Morale na firmie jest zerowe to i roboty bedzie mniej :) Ale slyszalem (po raz czwarty w tym roku) ze juz niedlugo wszystko wroci do normy :)

śmiechu warte

?

DUŻY PRZEDZIAŁ OBY WYPŁACILI ZALEGŁĄ KASĘ CZY COŚ WIADOMO NA TEN TEMAT???

ŻADNA FIRMA W KRYZYSIE NIE DAJE TAKICH STAWEK A TU SIE ZARABIA OD 12 zł do 25zł.TYLKO CZAS PŁACENIA JEST DŁUGI.

?

TO TAKIE STAWKI MACIE?NIE SONDZE ŻEBY BYŁO TAK PIĘKNIE, POPRACUJEMY ZOBACZYMY?JAK NA CZAS BĘDĄ PŁACIĆ TO DA SIĘ RADĘ, A CO Z TYMI CO ODESZLI?NAWET DOBRZY PRACOWNICY!?

MYSLE ŻE DADZĄ RADE OBNIŻĄ STAWKI I ROBOTA BĘDZIE SZŁA JAK W INNYCH FIRMACH JUŻ NIKT NIE BĘDZIE BRAŁ 25zł NA GODZINE.

X

powoli uciekają pracownicy, a teraz nich do pracy wezmą się ci co cały czas się [usunięte przez moderatora]!!!!!!! może teraz docenią pracowników jak nie będzie miał kto robić!

ANONIMOWY

PO MAŁU WYKRUSZAJĄ SIĘ WSZYSCY NAWET [usunięte przez moderatora] ODSZEDŁ.

zalamany

Ja tez mysle powaznie o ewakuacji. Ale jak tu odejsc z godnoscia ? Bedzie sie trzeba bujac po sadach.

:-(

niestety Firma LTS chyba już nie odbije się od dna na którym osiadła w straszną mieliznę weszła! kasy ani widu ani słychu, nogi w troki i czas się pakować! a wasze kłótnie nic tu nie pomogą, po co się obrzucać błotem to nie Nasza wina tylko "prezesów" jest ich za dużo!!!!

Zostaw opinię o przedsiębiorstwo budowlane lts - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedsiębiorstwo budowlane lts