Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko w Kielce

Tak w sumie jak to jest, że piszą o Lublinie, ktoś domaga się opinii o Kielcach a właśnie widnieją tu oferty na Łódź? :D chciałem tez wejść w te stronę www z zakładki z kontaktem, o której ktoś już pisał ale błąd 403 mi wychodzi. wiecie cos o tym? gdzie jakieś oferty można a Kielce wypatrzeć? Chce się za pracą dla mamy zorientować.

Dzik Nowy wpis

Niestety,przychodzę z negatywną opinią, jaką wypracowały firmie pracownice z prokuratury w Lublinie. Mają pół etatu,a przychodza czasami na niecałe dwie godziny,a do sprzątania 4 piętra. (usunięte przez administratora) panuję na każdym kroku,nawet jak podłogę zetrą to zostawiają smugi i maziaje. Doprosić się,żeby posprzątały w pokoju,to trzeba kilka dni mówić. Kierownicy się powinni zainteresować za co płacą.

Faktycznie powinny być tutaj dodawane opinie jedynie z Kielc? Mnie inne forum się nie pokazywało w googlach, są inne czy nie? i nawet jeśli nie to czemu warunki miałyby się tak różnic od lokalizacji? I wiecie czemu ta strona www w zakładce z kontaktem nie działa? Tylko u mnie jest problem?

Maria Nowy wpis

To jest strona dla opini z kielc a nie z innych miast piszecie, ktoś w kielcach pracuje i wiej jak tu jest?

Firma Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzątanie ul. Św.Teresy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Niestety podzielam poprzednie opinie, wypłata zawsze spóźniona o kilka dni, brak współpracy z kierownikiem p. Agnieszka. Nie reaguje na problemy, nie odbiera telefonów, nie oddzwania. Jeżeli masz braki na punkcie to Twój problem. Nie wiem czy tak działa cała firma ale w Łodzi kierownictwo to porażka. Widocznie właściciel jest zadowolony albo nikt nie skarży się na kierowniczkę, która wygląda jakby wszystko miała w nosie i potrzebuje przeżyć jakoś kolejny dzień. Słabo.

Izabela

No właśnie chciałam dopytać o lokalizacje, ale już widzę treści, że o Łódź chodzi. Ja wcześniej na Kielce patrzyłam ale cos aktualnych opinii ludzie nie wrzucają. Sądzicie ze te opóźnienia są powszechne? Zastanawiają mnie powody, firma miewa czasami problemy z kasą? I czy w razie czego tak czy siak wszystko jest wypłacone?

Daga

Zaciekawił mnie trochę ten poruszony temat wypłat. Faktycznie tak było, że ktoś dość często miał je pomylone? Ktoś pisał o zatrudnianiu bez umowy a ja z tego co widzę w jednym z niedawnych ogłoszeń dla Pani sprzątającej jest w nim wpisana umowa na okres próbny. Jak wypłata na nim wygląda? Stawka jest identyczna jak ta później?

Beti

Warunki pracy wprost fatalne. Zatrudnienie oczywiście bez jakiejkolwiek umowy. Na pracownikach wymuszane są nadgodziny teoretycznie do odbioru bo o zapłacie lub odbiorze w rzeczywistości nie ma mowy(pomimo wcześniejszych deklaracji koordynatorki). O premii motywacyjnej szkoda gadać. Skąpią nawet na środkach czystości. Dostarczają jeden płyn uniwersalny i szoruj nim wszystko. Słowem masakra przynajmniej w Łodzi. Odradzam. Najgorsza firma z jaką współpracowałam. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)chyba że ktoś lubi tyrać za darmochę

@Beti

bzdury...

Sy…

Wypłata co miesiac spóźniona o dobre kilka dni Brak odpowiedniej chemii do sprzątania, a potem pretensje. A Ksiegowa chyba nawet podstawówki nie skoczyła , bo nie potrafi wyliczyć dobrze wypłat. Kazdy z pracowników robi sobie co chce. ODRADZAM PRACE W MAAGU……

andrzej

W Kielcach głośno o tej firmie wyzysk na całego ,właściciel arogancki cham,płaci jak chce nie polecam nikomu pracy w tym kołchozie.

na sprzątaczkę można przyjść w każdej chwili :)

Sandra

Tak i w każdej chwili można ją wyrzucić bez słowa wyjaśnienia choć zapierdziela za siebie i jeszcze za dwie inne osoby.

Sandra

Praca ogólnie ok.Czasem sporo ale można się przyzwyczaić.I wypłata zawsze na czas co jest dużym plusem.Ogólnie nie powinnam się wypowiadać ponieważ już tam nie pracuję ale do dziś nie wiedziałam dlaczego nie przedłużono mi umowy skoro wszyscy byli zadowoleni z mojej pracy. Powiem tak.Sprzątałam w Tarnowie.Brygadzistka miła z wyglądu i z rozmowy okazała się dwulicową żmiją.Stosuje (usunięte przez administratora) wobec sprzątaczek do tego stopnia że płaczą w pracy .Nie ma pojęcia o organizacji jakiejkolwiek pracy i przerzuca dziewczyny z miejsca na miejsce.Każe im wyrywać chwasty z zamarzniętej ziemi.W dodatku ma jakieś fobie że wszyscy kradną papier i ręczniki.Jak zobaczy że rozmawia jedna z drugą to zaraz robi aluzje że się ją obgaduje i straszy konsekwencjami i kierownikiem -Panem Kazkiem tak na marginesie z którego zrobiła potwora a tak naprawdę to według mnie apoko gość.I guzik powinno mnie to teraz interesować ale dowiedziałam się że dlatego mnie zwolnili bo powiedziała szefowej że kradłam jakieś papiery w biurach a tego jej nie daruję bo pracowałam czasem za trzy osoby, nigdy jej nie pyskowałam jak inne dziewczyny ani niczego nie odmówiłam. Ale największy żal mam właśnie do szefowej bo zamiast zadzwonić do pracownika i wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości to słucha plotek Pani Ewy i wierzy we wszystko co usłyszy.Przykro mi bardzo że pozwoliła pani moja była szefowo zrobić ze mnie złodzieja nie pytając mnie o cokolwiek.

Firma świadczącą usługi sprzątania w Państwowych instytucjach proponuje zatrudnienie na czarno za najniższą krajową. Polecam trzymać się z daleka.

Nie polecam nikomu tam pracy,właściciel straszny buc,arogancki,nieprzyjemny w rozmowie kawał (usunięte przez administratora) z niego zresztą można zapytać co o nim ludzie mówią,

Irena

Jak wyglądają godziny pracy w Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko? Czy obecnie jest możliwość zatrudnienia na np. pół etatu? Koniecznie dajcie znać, nie każdy ma możliwość pracowania w pełnym wymiarze czasu pracy.

Iza

Pracowałam w tej firmie i nie mogę narzekać. Atmosferę w pracy tworzyłyśmy same między ludźmi którzy pracowali na obiekcie. Wedle zasady NIE MUSIMY SIĘ LUBIĆ, MAMY WSPÓŁPRACOWAĆ. Nawet było miło. Wypłata zawsze na czas. Pani koordynator super.

Dorota

Dokładnie :P

Czy atmosfera w firmie się poprawiła? Pytam, bo chciałbym aplikować

Koszalek1975
@Michał

Zobaczymy czy sie poprawiła atmosfera czy będą zwolnienia pozdrawiam

Koszalek1975
@Michał

Dzień dobry atmosfera w pracy się poprawiła pozdrawiam

@Michał

Dzień dobry sprawdź się wyjaśniła tylko niema słowa przepraszam A jeszcze jedno Pani H.powiedziala ze to jest ostanie ostrzeżenie A jak nie to przyjdzie z wypowiedzeniem czy to nie jest straszenie pracownika

Gosc
@Michał

Dzień dobry chciałam się zapytać czy Pani Halina może wysyłać pracownika bez jego zgody na urlop nawet jak jest teraz ten korona wirus bo mnie wysłała ma 2 tygodnie z NBPa przyszlacdziwczyna z innego obiektu bo podobno niema na urlopu A ja teraz mogę stracić pracę A ja teraz nie mogę wejść na obiekt bo podobno ktoś zadzwonił do np H z banku żeby nieprzynosc zagadkowa A ja teraz mogę stracić przez to pracę ale ja wiem gdzie mogę się z tym udać do inspekcji pracy

Nie atmosfera się pogorszyła Pani Halina Jaros wyzywa pracowników przez tel krzyczy i straszyvze będzie zabierać pieniądze z pensji za to jak będą skargi A skarga była taka że była plama na ścianie i naczelniczka zrobiła taką aferę na cały nam jak dla mnie to jest mobing i ja styl pójdę do inspekcji pracy pozdrawiam

Sławomir
@Gość

Daj znać jak zakończy się ta sprawa, jestem tego ciekaw. Przy okazji chciałbym też Cię zapytać jak wygląda sprawa wynagrodzenia w PUP MAAG, możesz powiedzieć coś na ten temat?

Gosc
@Sławomir

Powiem tak wynagrodzenie na pol etatu masz 1300 A do ręki dostajesz 1050 na 3/4 etatu dostajesz do ręki 1400 zł A na cały etat 1800 zobaczymy co będzie bo Pani Halina będzie we Wtorek

Filemon1975

Firma Mag wykorzystuje ludzi do sprzątania robi się wszystko to co karza i tak mówią że źle jak dla mnie to podchodzi pod lobbing pozdrawiam

Mikołaj

Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych MAAG działa na rynku usług porządkowych. Oferują kompleksowe usługi utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, obiektach służby zdrowia, siedzibach firm, ośrodkach hotelowych, osiedlach mieszkaniowych jak również kompleksowe całoroczne usługi porządkowe wykonywane na terenach zewnętrznych włącznie z pielęgnacją i konserwacją zieleni. Na stronie http://www.pupmaag.pl/praca.html jest oferta na stanowisko koordynatora do spraw utrzymania czystości. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tym zatrudnieniem i będzie aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych Maag Krzysztof Buszko?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042