PMG Partner Sp. z o.o.

Opinie o PMG Partner Sp. z o.o.

Dominika

@MALWINA Rozumiem że dobrze ci się pracowało w PMG Partner Sp. z o.o. Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? W tej chwili PMG ma ogłoszenia o rekrutacji m.in. na stanowisko elektryka. Ktoś współpracował z tą firmą i może powiedzieć jakie warunki oferują?

MALWINA

A JA MAM DOBRĄ OPINIE O PMG PARTNER ZARÓWNO JEŻELI CHODZI O ZARZĄDZANIE JAK I OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ. PMG POWODZENIA NIE DAWAJCIE SIĘ I OBY WIĘCEJ TAKICH FIRM

Jan

Firma zatrudnia jednego pracownika na kilku obiektach a pensję i to średnią płaci tylko raz. Nastawieni na wymuszone modernizacje.

Joanna

Firma płaci za etat, ale wymaga dyżurów domowych w ilości 124 h miesięcznie za które nic nie płaci a bierze pieniądze od klientów. Oszukuje w ten sposób i klientów i pracowników. Nie polecam.

niezadowolony

Bardzo słaby Administrator i zarządca, zostawił po sobie mega bałagan we wszystkich sprawach. Nie reagował na zgłoszenia usterek i awarii, chronił tyłek developerowi DD

gigiwawa

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed oddawaniem zarządzania wspólnoty w ich ręce. Rozliczenia są z kosmosu, nie można dojść co i za co.. są podawane tylko kwoty. Buta, chamstwo i prostactwo pracowników dopełniają wszytskiego.

Zostaw opinię o PMG Partner Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMG Partner Sp. z o.o.