PMG Partner Sp. z o.o.

Opinie o PMG Partner Sp. z o.o.

Jan

Firma zatrudnia jednego pracownika na kilku obiektach a pensję i to średnią płaci tylko raz. Nastawieni na wymuszone modernizacje.

Joanna

Firma płaci za etat, ale wymaga dyżurów domowych w ilości 124 h miesięcznie za które nic nie płaci a bierze pieniądze od klientów. Oszukuje w ten sposób i klientów i pracowników. Nie polecam.

niezadowolony

Bardzo słaby Administrator i zarządca, zostawił po sobie mega bałagan we wszystkich sprawach. Nie reagował na zgłoszenia usterek i awarii, chronił tyłek developerowi DD

gigiwawa

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed oddawaniem zarządzania wspólnoty w ich ręce. Rozliczenia są z kosmosu, nie można dojść co i za co.. są podawane tylko kwoty. Buta, chamstwo i prostactwo pracowników dopełniają wszytskiego.

Zostaw opinię o PMG Partner Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMG Partner Sp. z o.o.