Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5

Gdańsk

Opinie o Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5

Danusi

Danusi 4b18.07.17 17:12 Budynek, którym zarządza Euroformat niszczeje z roku na rok. Wejście do niego jest niemal zawalone przewróconym płotem, a wewnątrz klatka schodowa wygląda jak z jakiegoś horroru. Jeśli zastanawiacie się nad nowym zarządcą nieruchomości i myślicie o Euroformacie, to przejdźcie się na ulicę Danusi i oglądnijcie wejście do budynku. Jeśli lubicie dreszczyk emocji i macie silne nerwy, wejdźcie na klatkę schodową.

D4
@Danusi 19.07.2017, 10:05

Autor tego wpisu nie wie o tym kto decyduje o remoncie . To mieszkańcy - właściciele decydują o tym czy i kiedy będzie remont oraz czy posiadają środki finansowe na jego realizację .

samowite
użytkownik zarejestrowany

Super, że fajna jest firma @Wolność, a skoro nie ma u nich żadnych problemów z zarobkami, to się nie dziwię, że ich oferty są tak popularne. Opłacalne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracowników, bo to się odpowiednio przekłada na ich wkład do firmy.

Mieliście styczność z pracą w firmie Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5 ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5 - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5