Centrum Informacji Gospodarczej

Opinie o Centrum Informacji Gospodarczej

bosh

Idealnie, że jest umowa o pracę @Monika, to dobry znak.

Beata

Zgadzam się z moją poprzedniczką, kadra zarządzająca z centrali - niestety dużo do życzenia, brak kultury osobistej przejawiająca się agresywnością w wypowiedziach i zachowaniu, co innego mówią każdemu z pracowników, skłócając kierowników z podwładnymi w oddziałach. Postępowanie biznesowe w sumie na żadnym poziomie a nawet pod kreską...

Anka

Niestety ja spotkałam się z odmienną opinią. Dyrektor Zarządzający co innego mówi kierownikom, co innego pozostałym pracownikom.Oszukują naciągają wiadomości, fakt - płacą w terminie, jednak to nie wszystko. Dla mnie firma jest nie rzetelna, oszukująca pracowników. Ludzie, którzy pracują w firmie są jak najbardziej w porządku (pozdrawiam Katowice, Szczecin), jednak co do zarządzających- brak kultury biznesowej.

Zostaw opinię o Centrum Informacji Gospodarczej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Informacji Gospodarczej