Inter-Broker Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Inter-Broker Sp. z o.o.

Hanna

W tym momencie firma Inter-Broker poszukuje brokera i asystenta brokera http://www.interbroker.pl/art/94/praca.html. Czy ktoś z Was pracował na tych stanowiskach lub pracuje i powie jak wygląda praca i atmosfera aktualna w firmie? Czy coś się zmieniło?

Hanna

@out dlaczego nie polecasz pracy w Inter-Broker Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

zosob

Już nawet nie szukają, bo ta oferta ma dość długi czas @akai.

DOR18

nie radzę nikomu się tam ubezpieczać ( RÓWNIEŻ SZKOŁOM DZIECI) wymigują się jak tylko mogą aby nie płacić odszkodowań

kk

oczywiście robią wszystko w firmach gdzie płacą większe prowizje w mniej znanych towarzystwach. Układy w urzędach miast, gmin itd. tylko patrzyć kiedy zainteresuje się CBA. Reasumując UWAGA na nich !!!!!

out

Nie polecam nikomu . Zwolniłam się stamtąd i chcę jak najszybciej zapomnieć. Syf kiła i mogiła. Bleeee

Maciek

Każdy jest lepszy niż ten kołchoz. [usunięte przez moderatora] .

ciekawy

Do innego Brokera mówisz. Może do tego który miał układ z PZU ? Jeśli tak to świetny wybór....

Anonim

Przeszedłem do innego brokera w Toruniu. Dużo lepsze warunki, atmosfera, ludzie. No i nie trzeba się oglądać za siebie bo firma działa zgodnie z prawem. Wiec poszukaj dobrze a też będziesz mógł się wywrać z tego syfu :-)

Anonim

Zgadzam się całkowicie.Cała firma Inter Broker to jeden wielki układ. Cały czas wygrywają przetargi w Lublinie i Skarżysku Kamiennej, a Prezes jeździ tam non stop na imprezy. Powinno się nimi wszystkim zająć CBA. Na szczęscie uciekłem stamtad do kunkurencji i śpię spokojnie.

Skałosz
@Anonim 18.03.2013 13:39

Człowieku, wypisywanie takich rzeczy jest karalne i możesz stracić Twoje uprawnienia w tej konkurencyjnej firmie brokerskiej. Nawet pojęcia nie masz o czym piszesz.

Skałosz
@Anonim 18.03.2013 13:39

były

dziwna firma z dziwnymi kontaktami. Wszystkie przetargi które wygwya wyrywa po dziwnych układach

Zostaw opinię o Inter-Broker Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Broker Sp. z o.o.