Certus Bhp Paweł Kloskowski

Certus Bhp Paweł Kloskowski

Opinie o Certus Bhp Paweł Kloskowski

Uważasz, że Certus Bhp Paweł Kloskowski to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj komentarz i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Gość
@admin 22.07.2016 02:22

Nie polecam, brak profesjonalizmu i odpowiedzialności,kiepski kontakt lub jego brak.

Zostaw opinię o Certus Bhp Paweł Kloskowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Certus Bhp Paweł Kloskowski