Progreg Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Progreg Sp. z o.o.

Hanna

@Niepiszesz o dużej rotacji w firmie. Jeśli chodzi o niektóre stanowiska, to często charakteryzują się one dużą rotacją. Czy dotyczy ona któregoś z działów w Progreg szczególnie? Jak dużo osób w ostatnim czasie zrezygnowało z pracy? Dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach.

Nie

Zdecydowanie firma nie jest godna polecenia. Zarobki na żenująco niskim poziomie. Pierwszą pochlebną opinie zdecydowanie pisał ktoś z zarządu. Rotacja pracowników duża, a to mówi samo za siebie, z resztą opinie innych użytkowników również nie zachęcają.

Hanna

@JJ co masz na myśli mówiąc, że firma nie szanuje czasu prywatnego pracowników? Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy od czasu Twojego ostatniego wpisu zaszły w Progreg Sp. z o.o. jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki pracy, czy też warunki zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie?

JJ

Nie polecam.To przyklad jak pazerność "góry" potrafi skrzywdzić bizness.Chce się mieć dobrych i stałych pracowników to trzeba im płacić dobrze i szanować ich i ich czas prywatny.Wybijają się jedynie wygodne lizodupki reszta ma cały czas słabo.Na start i przetrwanie ok ale jak chcesz zarobić i się rozwijać to szukaj dalej.Zero premii lub lepszej stawki za nadgodziny a chcieliby by robic wszystko za 2-3 osoby najlepiej darmo ;)

Hanna

Jesteś zatrudniony w Progreg Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w powyższej firmie? Podziel się swoją opinią.

kroś

No to skoro ma dobre zarobki @hej, to dobrze o nich świadczy. Wiadomo jakiego przeciętnego wynagrodzenia można się spodziewać? Ważne jest to, żeby wypłata była na czas.

Księciunio :D

Firma dobra jedynie na początek, jak się nie może znaleźć nic innego, by nauczyć się obsługi AutoCada i ogólnych zasad projektowania. Pensja bardzo marna i faktycznie biorą tych co zgodzą się pracować za najmniej. Bardzo duża rotacja pracowników, co oczywiście źle świadczy o Firmie. Szefostwo fatalne, pazerne na pieniądze wyłącznie dla siebie i oderwane od rzeczywistości. Szkoda, bo Biuro naprawdę mogło by być fajne gdyby płacili więcej, a projekty mają ciekawe.

troczek

A o szklanym suficie nie słyszałeś? Problem jak najbardziej na czasie.

byly_pracownik

a zapomniałem dodać że na start 1600 i na tym się często kończy... a podwyżki tak nie znaczące, że Ci na bilet MPK nawet nie starczy...

@Trafo 25.02.2016 18:51
A czemu pracodawca umów o pracę nie daje tylko na śmieciówkach zatrudnia, skoro taki dobry...może warto krytycznie pomyśleć o s...

pewnie masz na myśli, że bycie dobrym pracownikiem do lizanie tyłka szefowi kosztem innych... to ja dziękuje... radze sprawdzić jaka jest rotacja w firmie, a to chyba o czymś świadczy... http://www.gowork.pl/opinie_firma,1179196,0

@kama 25.02.2016 08:10
Były pracowniku, a moze po prostu byłeś kiepskim pracownikiem? Dlatego nikt Ci nic wiecej nie zaproponował, łatwo krytykować pr...

były_pracownik

nie polecam!!! kasa marna(max 1600 na start dla asystenta), pracy dużo, szefostwo - szkoda gadać.

dd

Jeśli ktoś jest na 2-3 roku studiów to chyba bez zadnych umiejetnosci trudno, zeby zarabiał 5 tys, umowy zlecenia sa tylko i wyłacznie dla studentów, bo dzieki temu wychodzą korzystnie finansowo, jak ktos skonczył już studia i ma jakieś doświadczenie i nie muszą pracownika uczyć chocby obsługi autoCAD to zarobki sa dość dobre, teraz z tego co sie orientuję firma szuka nowych pracowników, CV nigdy nie zaszkodzi wysłac

dd

kroczek chyba sobie te zarobki z palca wyssałes, na sam okres probny jest duzo wyzsza pensja, ojj widac, że konkurencja nie spi :)

Tomek
@dd 18.02.2016 11:55
kroczek chyba sobie te zarobki z palca wyssałes, na sam okres probny jest duzo wyzsza pensja, ojj widac, że konkurencja nie spi...

Dd napisz ile się zarabia na stanowisku asystenta, według Ciebie? Może masz/miałeś lepszą gażę. Mi proponowali 1600 zł jak starałem się o pracę, oczywiście na śmieciówce. Z uprawnieniami 2600 zł... śmiech na sali.

kroczek
@dd 18.02.2016 11:55

no wyobraź sobie że tam pracowałemi wiem jak to wygląda, po okresie próbnym miały być cuda wianki, a zaproponowano mi aż złotówkę podwyżki, 13 zł brutto, szał ciał normalnie nie daj "borze" być tam dziewczyną, o umowie o pracę można pomarzyć

Jan

Napisz coś o wynagrodzeniu? Bo słyszałam, że tylko 1600 na rękę na stanowisku asystenta...a przecież za to od 1-go do 1-go przeżyć się nie da.

kroczek

asystent 12 brutto za godzinę, umowa-zlecenie, szału nie ma, a szefostwo fatalne

Zdzisław

Ciekawe oferty mają, szkoda tylko że na śmieciówce, za grosze i bez żadnego socjalu. Na rozmowę zawsze warto pójść.

korki

Nie polecam!!! Duża rotacja pracowników firmie chyba mówi sama za siebie jakie warunki w niej panują, głownie za sprawą podejścia zarządu do pracowników...

Czesław

Daleko dojść w tej firmie? Chyba z asystenta na projektanta i tyle. Co do wymagań - przyjmują tego, który zaoferuje najniższą stawkę. Pracują głównie studenci i osoby z niewielkim doświadczeniem. Umowy w większości przypadków-śmieciowe. Auto służbowe jako profit? Przecież to zwykłe narzędzie pracy -jakoś do klienta czy urzędu trzeba dojechać. Jeszcze trochę i jako ,,profit" będą oferować ogrzewanie w biurze, biurko i krzesło. Nie polecam.

pikuś

Bardzo dobra firma, z dużą perspektywą rozwoju dla pracowników. Jeśli ktoś ma chęci i ambicję to może naprawdę daleko zajść. Wymagania są co prawda wysokie, ale dzięki temu zespół jest dobrze zintegrowany. Firma dla najlepszych pracowników oferuje też takie profity jak np. samochód służbowy i wysokie premie.

Zostaw opinię o Progreg Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progreg Sp. z o.o.