Media Med

Opinie o Media Med

Tomasz

Czy nastąpiły w firmie jakieś zmiany na korzyść? Taka cisza od miesięcy iż wnioskuję o poprawie??

Wolne żarty
@Tomasz 10.12.2017 14:51

Hahaha

Paulina

Większość opinii pojawiających się o Media Med dotyczy ich oddziału w Krakowie. Jak przedstawia się atmosfera oraz podejście do pracownika w innych miastach, np. w Warszawie? Często praca w tej samej firmie, ale w innych oddziałach, może znacząco się różnić.

Bingo

[Kraków] Dokładnie takie miałem wrażenia na temat szefa na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie. "To człowiek, który nie szanuje ludzi, uważa, że za pensje kupuje niewolnika". Tak się zachowywał już na rozmowie kwalifikacyjnej. Zostałem zaproszony do drugiego etapu do pracy w biurze, za czas po święcony na zadanie, które robiłem w weekend z deadlinem w poniedziałek ( telefon w piątek popołudniu), zero podziękowania za przygotowany projekt, tylko ostra krytyka materiału, który jest lepszy od ich projektu rodem z PRL. Nie sądzę, że się zainspirowali, ponieważ szef -widać - ma ograniczone poglądy na własny temat i wizję firmy - nowoczesne pomysły nie przechodzą. Niestety nie podzielę się poziomem wynagrodzenia, jaki oferują, gdyż nawet na drugiej rozmowie nie miałem możliwości zadania tego pytania.

Kraków

Media Med Kraków NIE POLECAM! jedna wielka kpina. Traktowanie poniżej poziomu, zwłaszcza jednej bardzo zakompleksionej Pani E. której zachowanie jest wręcz smutne i żenujące. Całkowite zero profesjonalizmu i strata czasu.

Koleś
@Kraków 08.06.2017 15:38

Jej zachowanie jest smutne i żenujące bo wynika z doświadczenia. A wygląda ono tak, że za każdy najmniejszy błąd nowego pracownika to ona wysłucha gorzkich żali od szefa. I w tym miejscu dotykam sedna sprawy. To człowiek, który nie szanuje ludzi, uważa że za pensje kupuje niewolnika. Gdy pracownik wychodzi o czasie z pracy to go obraża. W tej firmie jest spie*dol lub brak spie*dolu. A jak jesteś rodzicem nie licz na zrozumienie. Pani E. nie jest niczemu winna.

Paulina

@Byłem Ty podobnie jak @Nick uważasz, że w firmie nie ma szacunku do innych. A co możesz powiedzieć o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Byłem

Media-Med Kraków Kultura osobista brand managerów jest poniżej poziomu. Brak szacunku wobec Kandydata, traktowanie "z góry" już podczas rozmowy o pracę nie rokuje dobrej współpracy. Brak przedstawienia się Kandydatowi nie reprezentuje dobrze firmy. O firmie jest w sieci napisane niewiele, rozmowy o pracę to też reklama firmy, jej wartości. Na każdym etapie rekrutacji należy zadbać o komfort potencjalnego kandydata i ewentualnie z klasą podziękować za zainteresowanie firmą, jeśli nie spełnia oczekiwań. Niestety nie zachęcają.

Paulina

@Nick dlaczego uważasz, że jest brak szacunku do ludzi? Z czyjej strony? Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Nick

Brak szacunku do ludzi oraz wyzysk. Pracuje się non stop, dzień wolny od pracy czy weekend istnieją tylko w teorii. Jesteś cały czas po telefonem i nie ważne ze jest to godzina 21 gdzie chcesz spędzić czas z rodzina czy jesteś akurat na urlopie. Twoja praca i tak nie będzie doceniona. Nie polecam

Nick
@Nick 16.01.2017 11:08

Media Med Kraków

mariotka

a co mnie szef obchodzi? wazne żebym miała ja dobre wyniki i prowizje zgarniała. a niby dlaczego brak prywatnego? czekam na RZETELNĄ odpowiedź przyjacielu

Rebus

Dobrze Ci radzę, omijaj tę firmę szerokim łukiem. Pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy. Szef furiat, zero życia prywatnego. Nie szanuje pracowników.

Zostaw opinię o Media Med - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Med