Mjcc

Opinie o Mjcc

kick

Szewc bez butow chodzi - firma dba o employer branding swoich klientow, robi to naprawde dobrze, aczkolwiek zupelnie zapomina o swoim wlasnym, wewnetrznym EB. Najwieksze minusy pracy w tej firmie: - bardzo niskie wynagrodzenia - mamienie kandydatow szeregiem pozaplacowych korzysci (jak na przyklad wpsolpraca z najlepszymi specjalistami - ktorzy ciagle sie zmieniaja) - ogromna rotacja pracownikow - kombinacje z umowani, najchetniej umowa o dzielo, jesli o prace to na najnizsza krajowa a reszte na podstawie umowy o dzielo - wlasciciele maja swoich faworytow a reszte traktuja jak zlo konieczne - czesto okazuja brak szacunku dla pracownika w towarzystwie innych - totalny brak umiejetnosci mamangerskich, traktowanie ludzi z gory - obietnice wspanialego rozwoju a tak naprawde jest to robienie wycen i prezentacji, pod ktorymi i tak podpisuja sie managerowie (nawet jesli wklad ich merytoryczny byl zadne) Nie jest to miejsce, w ktorym sa sie dluzej wytrzymac. Nie polecam!

Zostaw opinię o Mjcc - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mjcc