Logart Robert Pindor

Opinie o Logart Robert Pindor

when
użytkownik zarejestrowany

O rany, to skoro mają pozytywne nastawienie do swoich pracowników @dorot, to się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. W końcu dobre działanie i relacje w firmie przyczyniają się odpowiednio do sukcesu. A benefity socjalne są? Pozdrawiam

hhj

kkj

gwiazdeczka

Dobrą stroną jest to że są nawet dobre stawiki godzinowe, lecz nie zajmują się pracownikami, których skierowali gdzieś do pracy. Uważam że biorą za o kasę z naszych pensji to powinni dbać o to żeby pracownik był w miarę możliwość zadowolony. A niestety pracownik sam musi sobie radzić w każdej sytuacji. Nie polecałabym tej Agencji Pośrednictwa Pracy.

Zostaw opinię o Logart Robert Pindor - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logart Robert Pindor