Ito Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ito Polska Sp. z o.o.

małpi_ogon

Firma miała niezły zespół trenerów i doradców, od których można było się uczyć jeśli jest się młodym. Obecnie (po zmiana w zarządzie w Austrii i w Polsce), firma "zjada własny ogon", tzn. nie ma zleceń, dobrzy ludzie są zwalniani - nawet tacy w których kiedyś inwestowano ogromny czas na naukę. Sporo osób wspomina, że firma zalega z płatnościami, często nawet nie ma na płatności bieżące. podsumowując - kiedyś super firma szkoleniowa, duży rozwój, teraz spada całkowicie.

Zostaw opinię o Ito Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ito Polska Sp. z o.o.