Techinwest Sp. z o.o.

Kieleńska Huta

Opinie o Techinwest Sp. z o.o.

Andy

Można powiedzieć, że już nie istnieją. Puste hale i brak ludzi więc raczej nie jest to poważna firma. Raczej wskazuje to na duży problem.

EL

Z tego co się dowiedziałem firma jest w upadłości więc raczej szkoda szukać tam zatrudnienia.

mini

firma jest niesłowna ludzie też do bani poprostu nie i jeszcze raz nie

Budzik

Witam, przestrzegam przed ludzmi zarzadzającymi ta firma, są nie słowni, brakuje im kompetencji i nie liczą się z pracownikami. A szkoda bo mogłem wnieść więcej w rozwój tej firmy co przyniosłoby wiele korzysci dla wszystkich.

Zostaw opinię o Techinwest Sp. z o.o. - Kieleńska Huta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techinwest Sp. z o.o.