Techinwest Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Techinwest Sp. z o.o.

kop

widać, że Early Stage się rozwija, coraz to nowych lektorów szukają do współpracy :) @kinia, to fajnie czytać, że te dodatkowe szkoły językowe dla dzieciaków nie są stratą pieniędzy i przynoszą same korzyści. Podejrzewam, że nie tylko to Pani zdanie na ich temat..

Zgadzam się, praca w Techinwest jest katastrofalna. Chyba najgorsza jaka się mogła przytrafić. Absolutnie nie zgadzam się z opinią \"suni\", chyba że \"sunia\" pisze o innej firmie! Odradzam!!!!

Dużo obietnic bez pokrycia. ( usunięte przez administratora )Cieszę się, że krótko tam pracowałem.

Zostaw opinię o Techinwest Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techinwest Sp. z o.o.