Acer Sp. z o.o.

Pogorzela

Opinie o Acer Sp. z o.o.

mariola

Pewnie do jakiegoś terminu prowadzą rekrutacje, wiec spokojnie pewnie się odezwą nebawem jeżeli bedziesz im odpowiadał, Ja aplikowałąm tez na Księgową do Łodzi akurat jestem stąd, wiec mam nadzieje ze sie doezwą.

wacek

zła atmosfera glodowe pensje ,pracodawca bredzi ze hinczyków przywiezie i caly czas o bramie jak komus sie nie podoba praca.nie polecam....

Uważasz, że w firmie Acer Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Acer Sp. z o.o. - Pogorzela

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acer Sp. z o.o.