Mercuri Urval

Opinie o Mercuri Urval

POPO

Dla mnie ta firma to porażka , kompletnie brak profesjonalizmu. Mają gdzieś że kandydat jedzie ponad 700 km, płaci za podróż ze swoich pieniędzy . Nie mają w zwyczaju dawać żadnej odpowiedzi czy poinformować kandydata o wyniku rozmowy. Totalna olewka , taki sposób postępowania jest szkodliwy nie tylko dla Nich ale również dla firmy ( ich zleceniodawcy !!!!) Nie polecam ich!!! Proponuję firmie zaznajomić się ze swoi i zasadami http://www.mercuriurval.com/pl/Countries/Polska/O-nas/Nasze-zasady-/

POPO

ekler

to chyba na każdym stanowisku mają wysokie wymagania @bebe. Ja zerkam na ogłoszenie na acoount managera, niby taki ostatnio normalny wakat, ale jednak Mercuri oferuje dobre warunki. Wymagają kilku lat doświadczenia.

doswiadczony

Opinie i oferty na Project Managera mamy o Mercuri Urval a nie Marcuri...

doswiadczony

Stary. Firemka, ktora szuka na tego marketingowca to jakas zagraniczna firma. Trzeba miec firme i faktury wystawiac do zagranicznej firmy. Praca po nocach dla 5 szefów

doswiadczony

Czlowieku, Mercuri Urval to firma rekrutujaca. Oni NIE zatrudniaja tylko wyszkuja ludzi dla swoich klientow....

jedi

To nie Mercuri Urval zatrudnia tylko poszukuje ludzi do pracy dla swoich klientów. NIby tacy profesjonalni a nie potrafią zadzwonic albo napisać maila z rezultatem rekrutacji. Jak dla mnie zero profesjonalizmu i brak klasy biznesowej. Nie kwapią się nawet odpisac na maila. Miałem tam dwie rozmowy, raz z jakąś pania a potem juz z przedstawicielem klienta. Zero odpowiedzi.

Zostaw opinię o Mercuri Urval - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercuri Urval