Qmar Materiały Budowlane

Probostwo Górne

Opinie o Qmar Materiały Budowlane

Edyta

Qmar Materiały Budowlane poszukuje aktualnie dwóch pracowników na stanowiska pracownika handlowego i pracownika produkcji. Czy warunki oferowane na tych dwóch stanowiskach - mam na myśli rodzaj umowy, czy ewentualne benefity pozapłacowe - bardzo się od siebie różnią?

JJ
@Edyta 03.11.2017 14:27

Tyrasz za najniższa w chemii i narażasz swoje zdrowie, a jak będziesz grzeczna to dostaniesz 100zl do pensji. Ciągle poszukują ludzi bo każdy kto przyjdzie popracuje i spada stamtąd jak najszybciej. Szczerze nie polecam

Edyta

@maur nie ma się raczej określić wszystkich opinii o firmie w skali od 1 do 5 - za dużo składa się na to czynników i też każdy ma swoją opinię na temat różnych kwestii. Na pewno wiarygodny źródłem jest rozmowa rekrutacyjna, na którą firma zaprasza (dostępne są stanowiska na produkcji i w dziale handlowym).

Sebastian

Podpinam się pod pytanie maura.

maur

Szanowni Państwo, proszę o obiektywną informację dotyczącą firmy jaka jest atmosfera, wynagrodzenie, produkty, ludzie właściciel i wspólpracownicy a to wszystko w ocenie skali od 1-5 ? Dzięki za info Pozdrawiam

Szwagi3r

Ania
@Szwagi3r 17.12.2016 23:18
Pani Anna czyt. Pseudokierowniczka zgłosiła naruszenie i usunięto moja ostatnia opinie. To świadczy tylko o jednym :)...

Szwagi3r Twój komentarz był obraźliwy w stosunku do firmy i jej pracowników, dlatego został usunięty. Przykre jest to, że zamiast wyrazić opinie i podpisać się imieniem i nazwiskiem podpisujesz się Szwagi3r. Życzę abyś tyle energii ile wkładasz w te posty włożył w przygotowanie prezentów dla rodziny i najbliższych podczas nadchodzących świąt.

ergh

macie uwazam ja uwazam ze wszyscy powinni być traktowani na rowni i z szacunkiem dobrze kiedy tak jest

Iwona

zgadzam się w 100% @Jarek

Jarek

Jeżeli ktoś sugeruje się opiniami (nie ważne czy pozytywnymi czy negatywnymi) ludzi, którzy nawet nie potrafią swojego imienia podać to serdecznie gratuluje. Pracowałem w firmie Qmar 7 lat temu przez 4 lata na początku jako handlowiec,a z czasem doszedłem do kierownika regionu. Podczas ówczesnej pracy napotykałem normalne przeszkody jakie myślę, że są w każdej firmie (bynajmniej takie same miałem w następnej swojej pracy w "korporacji"). Obecnie 3 miesiące temu wróciłem do firmy Qmar, także jak widać mi się źle nie pracowało. Firma przez ten czas sporo się zmieniła i rozwinęła. Powiem tak, jak ktoś normalnie podchodzi do pracy i przede wszystkim chce pracować w handlu to tutaj jak najbardziej się tego nauczy. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna i co najważniejsze ludzie tu są pomocni. Nie ma żadnego głupiego wyścigu szczurów z czym miałem styczność w poprzedniej pracy. O jakości produktów nie będę się wypowiadał bo będzie mało obiektywnie, ale jakoś jeszcze firma istnieje więc jak widać zbyt jest :) Nie jest to firma medialna, z nie wiadomo jakim budżetem marketingowym jak "znana" konkurencja ale jak ktoś jest handlowcem sobie poradzi bo produkt się obroni. Z tego co tutaj czytałem ludzie myślą że produkt się sam sprzeda i praca handlowca wygląda na "zbieraniu" zamówień od Klientów. Niestety to nie te czasy i trzeba niestety trochę pomyśleć. Szef jak to szef ma lepsze i gorsze dni chyba jak wszędzie, wypłata na czas, umowa jest kwestią do dogadania (ja mam umowę o pracę) ale są też osoby które są na swojej działalności. Nawet jak pracowałem w "korporacji" zawsze miałem dobry kontakt z właścicielem i złego słowa nie powiem. Ważne aby uczciwie podchodzić do swoich obowiązków a będzie dobrze. Podsumowując ja nie narzekam ale też mam świadomość że łatwo nie jest (tym bardziej w dziedzinie chemii budowlanej, gdzie konkurencja spora), trzeba mieć determinację, chęci no i jak wspomniałem używać głowy a to już co widzę w dobie pokemon go jest problemem społeczeństwa. Jak ktoś będzie chciał mój kontakt to znajdzie a odpowiem osobiście na nurtujące pytania. Pozdrawiam.

Aldo

Co to kontaktu z firma racja, raczej zniechęcający front desk. Gluty jak gluty dobre :)))

drill

Fima QMAR działa na rynku od 2001 roku w zakresie produktów chemii budowlanej, początkowo jako firma stricte handlowa, a od roku 2007 jako niezależny producent specjalizujący się min. w produkcji folii w płynie, gruntów oraz impregnatów. Ludzie pracujący na produkcji w bydgoszczy różnie się o firmie wypowiadają...

XXX

Jakimi autami poruszają się handlowcy ?

visitBydgoszcz

Firma sprawdza się jako kooperant, sądzę, że jako miejsce pracy także! Polecam przyszłym współpracownikom.

Grześ

Kolega rok temu pracował w tej firmie i jest dokładnie tak jak napisał Apacz.

były pracownik

To skoro szuka Pan pracy to proszę się zatrudnić w firmie qmar Pozdrawiam

poszukuje pracy

Wie Pan co, sam szukam pracy i wiem, że jeżeli ktoś ma czas na pisanie elaboratów w internecie nie jest dobrym pracownikiem, bo nie ma czasu na samą pracę. Ot co. Pozdrawiam.

ApAcZ

jakoś tak się złożyło że dwóch odeszło razem ze mną...więc został jeden; - miesiąc pracy? to za dużo po kilku dniach dojdziecie do wniosku że to nie odpowiednie miejsce; - ostatnia i najważniejsza rzecz - raport firmy outsortsingowej do której akurat miałem dostęp, gdzie pojawiają się określenia : nie zalecana współpraca, nie rekomendowana itp jeżeli ktoś jest zainteresowany tym raportem chętnie prześlę bo nie życzę nikomu pracy dla tej firmy (usunięte przez administratora)

lola
@ApAcZ 24.06.2014 12:36

apacz co powiesz o produktach tej firmy np piany warte kuienia?

ApAcZ

Pracowałem w tej "firemce" i chciałem być dobrym handlowcem oraz chciałem pracować dla Polskiego przedsiębiorcy... Powiem tak : jeżeli towar jest dobry nie potrzebuje przedstawiciela sprzeda się sam, lecz jeżeli produkt oferowany(usunięte przez administratora) - podejmując pracę usłyszycie że to najlepszy towar na rynku...heheh - odchodząc z firmy było 4 przedstawicieli...jakoś tak się z

witecki

Witam, nie wiem jak praca w tej firmie, ale współpraca układa się pomyślnie! Byle tak dalej!

aciwi

Witam, pomimo Waszych negatywnych opinii, uważam inaczej, obecnie znam kilka osób tam pracujących, o takich negatywach nie ma mowy. Firma jest teraz na innym etapie rozwoju. A jeśli ktoś jest złym sprzedawca to nigdzie pracy nie znajdzie... nawet w telemarketingu wciskając przez telefon.

ciekawski

Zaczynając pracę w tej firmie zapytajcie się dlaczego jest tylko 2 przedstawicieli i dlaczego ciągle widnieją ogłoszenia o pracę. Dlaczego handlowcy pracują tam od 3 do 6 miesięcy? Przemyślcie to... Ostatnio było 5 handlowców.

Kujawiankowo

Tomek w porzadku z tym sie zgodze ale dlaczego braki na magazynach mają?Ciagle czegos nie ma.Qmar do poprawki.

Klient

Do nas przyjezdza pan Tomasz.Bardzo kompetentna i rzeczowa osoba,mało sie takich spotyka.Produkty moze nie najlepszej jakości ale na rynku są i lepsi, i gorsi.A ile zarabiaja to ciezko wyczuc.Jezdzą fiestami.

były pracownik

Lipa, nikomu nie radzę. To jedna z takich "firm garażowych": trzech pracowników i pięciu dyrektorów, w tym (usunięte przez administratora), który w takich superlatywach wypowiada się o firmie. Szukajcie lepszego miejsca pracy, zwalniają bez logicznych powodów, potem chcą zatrudniać i tak wkoło co pół roku. Przedstawiciel handlowy ma trudne życie: nawet gdy zdobędzie zamówienie, to nie ma towaru w magazynie. A jak nie przysyła zamówień, to go zwolnić.

ciekawski

Ale jak wygląda tam praca (?) zarodki, narzędzia pracy, atmosfera, wymagania (?) niemalże od grudnia z co miesięczną regularnością w prasie i necie ukazują się ogłoszenia oferujące pracę na stanowisku PH [obszar dotyczy działania całej Polski], z czego to wynika (?) firma dynamicznie się rozwija, czy może wymagania co do kandydatów są 'wystrzelone w kosmos' i ludzie po miesiącu rezygnują? Dobrze by było gdyby ktoś znający temat [do środka] wypowiedział się w tej materii. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Qmar więc chciałbym wiedzieć czego mogę się spodziewać. Z góry dzięki za odpowiedz.

oko

Nie wiem co za specjalistów tam mają. Jedno jest pewne, że grunty zimą palnikami rozmrażają :O Wizerunek sobie ciekawy wymyślili i działa na klientów. Branża dość trudna, bo takich produktów jakie oni posiadają, to jest na rynku całe mrowie z innych firm, często "garażowych". Złych opinii nie słyszałem, dobrych też nie. Znając realia tego typu firm, kasowo szału nie będzie. Może warunki i klimat w pracy to rekompensują.

Zostaw opinię o Qmar Materiały Budowlane - Probostwo Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qmar Materiały Budowlane