BIO-EARTH SP. Z O.O.

Nieszawa

Opinie o BIO-EARTH SP. Z O.O.

Agata

Na stronie firmy BIO-EARTH pojawiła się oferta pracy na Doradcę Technicznego. Wszystkie szczegóły są pod tym linkiem: http://www.bioearth.pl/praca.html czyli cały opis stanowiska, wymagania i benefity od pracodawcy. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta? Będziecie starali się o pracę w BIO-EARTH?

Agata

@AAA co masz na myśli pisząc takie sformułowanie? Ważne, by uzasadniać swoje wypowiedzi, by każdy rozumiał ich sens. W takim wypadku powiedz co Ci się nie podoba? Poleciłbyś czy nie i dlaczego? Ułatwi to wielu osobom podjęcie decyzji jeżeli chodzi o współpracę.

czaro

@lolek no to faktycznie brzmi obiecująco, ale kurcze chyba już nie prowadzą w tej chwili żadnej rekrutacji, więc ktoś się zatrudnił. Jak wrażenia nowego pracownika? :)

AAA

nic szczególnego.

Roczek

Dlaczego kiedyś w Bio-Earth było tak bardzo dużo ogłoszeń do działu Partner Biznesowy - Manager ds. Sprzedaży a teraz od września cisza? Nie ma zwolnień/przyjęć?

Polak

Może coś bardziej konkretniej o firmie? Proszę o więcej informacji. Pozdrawiam osoby z forum;)

siara siarzewski

a na ich stronie www od zimy do teraz promocja preparatu do usuwania sniegu i lodu...to oczywiscie ten slawny profesionalizm wg prezesa...

kiler

"waski" na chemi nauczyli Cie myslec wiec.... To co Mariusz nazywa konkurencja - to w wiekszosci byli pracownicy...

chemik

Kolego po chemii jak przeanalizujesz te wpisy to już widać że pisze to jedna grupa ludzi,która nazywa się konkurencja. To dopiero jest czysta amatorszczyzna,tak zwani ludzie małego formatu.

POS

Takich głupot dawno nie czytałem, pracuje w tej firmie już rok i w porównaniu do moich wcześniejszych pracodawców podejście tej firmy do pracownikow jest bardzo pozytywne. Profesjonalne szkolenia, duża pomoc firmy w pracy, świetny kontakt, profesjonalne produkty a Pan Prezes to osoba na której zawsze można polegać. A ty co tak oczerniasz tą firmę to widocznie tak ją znasz jak umiesz napisać jej nazwę. Polecam

Zostaw opinię o BIO-EARTH SP. Z O.O. - Nieszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIO-EARTH SP. Z O.O.