Biotech Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Biotech Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biotech Sp. z o.o.

Kkhggfr

Omijać z daleka. Nie dotykać nawet patykiem. Toksyczny właściciel, pan i władca. Cyniczny bezczelny, składa obietnice bez pokrycia. Daje dobry przykład jak nie należy traktować pracowników.

jaśka
użytkownik zarejestrowany

tych wymagań trochę jest @4t5y ale co ważne mile są widziani studenci studiów zaocznych, mogą zdobyć doświadczenie i pierwsze pieniądze jakże potrzebne na opłacenie kształcenia

M

hahahahahahahahhahahhahahahahahahhahhahahhahahahahahahaha.............. hahahahahahhahahhhahah....ahahahahahhahahahahahhahahahaha..... Myślę, że każdy, komu udało się (bo nie jest to wcale tak łatwe, jakby się wydawało) odejść z firmy, poczuł niemalże fizyczną ulgę. To trochę jak, jakby rozwiązać cyrograf z diabłem. ZERO, po prostu ZERO organizacji, wymagania kosmiczne, brak konsekwencji, cyniczne, kłamliwe obietnice, ciągłe poczucie zagrożenia (również jeśli chodzi o odpowiedzialność finansową). Ludzie nie są debilami i jeśli w tak koszmarny sposób się ich traktuje, to...... zmieniają sobie oni pracę. HAHAHAHAAHAHAHAH

M

hahahahahahahahhahahhahahahahahahhahhahahhahahahahahahaha..............hahahahahahhahahhhahah....ahahahahahhahahahahahhahahahaha..... Myślę, że każdy, komu udało się (bo nie jest to wcale tak łatwe, jakby się wydawało) odejść z firmy, poczuł niemalże fizyczną ulgę. To trochę jak, jakby rozwiązać cyrograf z diabłem. ZERO, po prostu ZERO organizacji, wymagania kosmiczne, brak konsekwencji, cyniczne, kłamliwe obietnice, ciągłe poczucie zagrożenia (również jeśli chodzi o odpowiedzialność finansową). Ludzie nie są debilami i jeśli w tak koszmarny sposób się ich traktuje, to...... zmieniają sobie oni pracę. HAHAHAHAAHAHAHAH

K

Wszystko się zgadza. Atmosfera jest kiepska, "koledzy" kradną projekty na potęgę, plan nierealny, organizacja beznadziejna, reklamacje od niezadowolonych klientów to norma (nie wiadomo, kiedy towar będzie w magazynie - co odpowiedzieć na zapytanie?), nie ma kto podjąć decyzji, bo wszyscy się boją prezesa z Czech, każdy tylko chroni swoją d..., pracowników nikt nie szanuje. W zasadzie, po cichu, każdy szuka nowej pracy, miły początek pracy zwiastuje tylko kłopoty. Brak przyszłości w firmie. Sekretarka fałszywa do bólu, donosi po kryjomu do Czech. Chyba został już jeden przedstawiciel, ludzie odchodzą, bo nie ma sensu się męczyć. Tak, ogłoszenie wisi chyba od początku firmy w Polsce, ponoć miały być wielkie plany, tylko nikt tam nie jest w stanie wytrzymać. Nawet odszedł serwisant z firmy, chociaż nie miał planu, ale trudno znosić fatalną reputację firmy i przykrą, chorą atmosferę.

JA

Opinia o Biotech Sp. z o.o. ul Aleje Jerozolimskie 202 Warszawa. Firma Biotech Poland to Czeska firma z centralą w Pradze, zajmująca dystrybucją odczynników i sprzętów do Life Sciences. Oddział w Polsce działa od maja 2012. W Polsce docelowo pracuje 4-5 przestawicieli hadlowych (zwanych całkowicie mylnie "product managerami", serwisant, sekretarka i "Dyrektor" oddziału. Od początku istnienia firmy w Polsce, zwolniło się z niej 13 osób. Co jest bardzo istotne, wszyscy na własną prośbę za porozumieniem stron, nikt nie został zwolniony przez kierownictwo - to wszystko co mam do powiedzenia na temat tej firmy.

JASIOQQ
@JA 07.07.2015, 14:49
Opinia o Biotech Sp. z o.o. ul Aleje Jerozolimskie 202 Warszawa. Firma Biotech Poland to Czeska firma z centralą w Pradze, zajm...

13 osób to "niezła" średnia. A dla czego odeszli? Jakiś mobbing? kiepska atmosfera, za małe zarobki, niekompetentni ludzie? Na stronie widać ogłoszenie o pracę... warto?

Zostaw opinię o Biotech Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biotech Sp. z o.o.