Polcourt S.A.

Opinie o Polcourt S.A.

kamil

#janko, nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem i czy korzystasz z google. Firma faktycznie ogłosiła upadłość już 3 lata temu i nie zapowiada się nic, by to się zmieniło. Niestety Polcourt nie podołał, co zrobić. Ciekawe jak właściciele teraz żyją.

jol

Potwierdziły się informacje i opinie bo firma jest w likwidacji . W dn 5.03.2013 Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną wiec każdy ma 2 miesiące na złożenie roszczeń do syndyka

Lufa

Coraz gorzej u nich. Uciekają z budów, niekonczą, zwalniaja , nie płacą. Do czego to doprowadzi?

I co jeszcze. Nie wciskaj ludziom takich bajek. Ta firma to niewyrabiajaca sie w terminach, wykorzystujaca podwykonawcow , jedna wielka katarstrofa!

Zostaw opinię o Polcourt S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcourt S.A.