Opinie o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prefabet-Białe Błota S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prefabet-Białe Błota S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabet-Białe Błota S.A. w Białe Błota

Obserwator

Nowy, Ty jak ta Nowa z Torunia i jej drużyna handlowa, wysoce zasłużeni dla dobra Prefabet a raczej dla BSK. Dobrze się sprzedają ..... i Prefabet w częściach sprzedają. A maślą o reklamie i handlu ......

...

pisz sobie co chcesz NOWY, X - prawda jest jedna i każdy o tym wie a gdyby nie Ci pracownicy gówno by było wiec cieszcie się, że ludzie sie nie zwalniaja

x

Widzę ze Pan kropeczki bardzo zaangażowany w sprawach prefabetu, nie zwolni się, tylko będzie wiecznie narzekał jak mu źle, i pisał w internecie, w obrażaniu jesteś mistrzem świata, szkoda że nic więcej w życiu ci nie wyszło... wiec pisz i obrażaj dalej jesteś w tym dobry :)

...

I jeszcze jedno śmiech mnie ogarnia jak czytam o zasypanym jeziorku tzn. zdaniem prezesa GB - kałuży i o tych sosnach - dobrze wiemy jak było i są dowody na to co zrobili - przyjdzie czas prawdy, oj przyjdzie...

Firma Prefabet-Białe Błota S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR SUWNICY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
...

suche gadanie NOWY - dobrze wiesz jak jest, jak ktoś ujawnia jaja i mówi dość to słyszy... bedzie lepiej, bedzie pieknie, jest kolorowo i takie tam - jesteś bałwanem nowy, albo przydupasem tych mataczy i oszustów i sam w ch... robisz poczciwych ludzi - skandal firma przed laty funkcjonowała wzorowo i trzeba powiedziec sobie jedno - KACZMAREK to zaprzepaścił a tacy jak ty na tym żyrują na tych biednych przysłowiowych "robolach".

nowy

Tak czytam te wasze wpisy i się zastanawiam... skoro ta firma jest taka zła dlaczego z niej nie odejdziecie...??? No chyba ze wcale nie jest tak źle a coś trzeba popołudniami robić wiec piszecie w internecie?, albo jesteście takimi nieudacznikami i leniami ze nigdzie nie dostaniecie pracy albo was po tygodniu wypierdola na bruk..., a może macie umowy na czas nieokreślony i wiecie że nikt inny wam takich warunków pracy nie da na rynku wiec się kurczowo trzymacie stanowiska. Może będzie ktoś odważny i powie do której grupy należy, i udowodni ze ma jaja i poprostu w poniedziałek rano się zwolni. Czekam z niecierpliwością :)

przyszły pracownik
@nowy

Czy to prawda, że pensje nie są wypłacane terminowo? Tzn firma ma kłopoty czy to zaniedbanie kierownictwa? pracownicy mają jakieś pakiety jak opieka medyczna za darmo czy basen itp.?

naiwny
@przyszły pracownik

prefabet-cwaniaki!!!!

żona pracownika

Dziś jest 12.09.2014.a wypłata powinna być 10.09.2014r. siedzę i myślę jak zapłacić czynsz i wykupić leki dla chorych dzieci.I tak jest od roku czasu. Wypłata z tygodniowym opóźnieniem.A prezesi tylko się śmieją.Prezes jeden na wakacjach we Włoszech a drugi nie martwi się o ludzi,którzy nie mają za co zapłacić czynszu.Jak tak może być- żeby wypłata nie była na czas.Luudzie nie mają za co żyć,ale ich to nie interesuje.Nie polecam tej firmy bo nie płaci na czas pensji ,które są głodowe.Jak tak można traktować ludzi, którzy w tym pyle tak ciężko pracują .

pis

Ty bita pało chyba jesteś chłopcem buca kaczmarka,dyma cie na jachcie pewnie,popracuj za grosze to zmienisz zdanie (usunięte przez administratora)

Brzykcy chyba zapomniałeś o paru schowanych brudach z 2012!!!w dupie ci się przewrocilo

Haker

Moim zdaniem to się wszystko zmienia, ale chyba na gorsze. Jednorazowa inwestycja w reklamę prawdopodobnie dzięki panu J.D. nie zmienia sytuacji w firmie. Dobra reklama to dobry kamuflaż... mamy przykład: Skł. Węg. Mówi się: "reklama dźwignią handlu"? Na reklamy i sporo innych mało istotnych rzeczy zawsze są pieniądze. Szkoda tylko, że nigdy nie ma ich na czas dla pracowników fizycznych.

Haker

A gdzie starsze wpisy??? Ktoś zrobił niezłe czystki we wpisach. Powinno być dużo więcej wpisów, bo widzę że brakuje starszych wpisów.

były niewolnik

Wspaniały banan wspaniały nowy twór BSK...chłopacy do tej pory czekają za pieniędzmi za czerwiec mało tego jest cała masa ludzi którym garbaty wisi mniejsze większe pieniądze i pod pretekstem szamba w stolicy kitra się jak kret!!!brawo klaunie brawo

ktośś

a co tu pisać, brak słów... to już poczatek końca - taka opinia od ludzi

ktoś

co taka cisza?

HARY

Zarząd Prefabetu tak bardzo robi w gacie po aferze u węglarzy,że każe usuwać niektóre opinie.Chyba zacznę pisać do gazet,tam czyta więcej osób ,i administrator tego nie usunie.

jestem bogiem

no tak... to prawda przykre to jest !

Dix 37

Jutro mamy 12 A wypłaty i zaległych nadgodzin za miesiąc marzec jak nie ma tak nie ma:):D

sssss

zgasło światło w Prefabecie!!! Uwaga na tą firmę ludzie czekaja za wypłatą prawie 2 tygodnie - bardzo nieuczciwy pracodawca.

hary

(usunięte przez administratora).A propos wyciętego lasu na terenie Prefabetu,zdobyłem bardzo cenne zdjęcia,które nie długo przekaże odpowiednim organom.(usunięte przez administratora)

żona pracownika

To dziadostwo nie firma . Dzisiaj 12 grudnia a wypłaty jak nie było tak nie ma , i tak jest co miesiąc . Pan prezes dla siebie to ma ale pracowników ma w [usunięte przez moderatora] . Ciekawe co zrobi jak przyniosę mu rachunki do zapłacenia ,recepty . Ludzie zróbcie coś z tą "firmą " dla własnego dobra bo inaczej nie będzie za co żyć .Przecież wszystkich nie zwolni bo gdzie znajdzie jeleni ( urażonych przepraszam ) do prawie darmowej roboty .

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabet-Białe Błota S.A. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Prefabet-Białe Błota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefabet-Białe Błota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prefabet-Białe Błota S.A.