Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara

Sielsko

Opinie o Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara

Kierowcaabc

Nazwac tompol solidna firma to jak powiedziec o zlodzieju, ze jest uczciwy. Firme nalezy omijac szerokim lukiem.

zona

a transporcie rotacje się zdarzają, ale i tak nie zmienia to faktu że firma ma opinię sol;idnej bardzo

werty

Racja odnajda sie tu ludzie ktorzy lubia byc wyzyskiwani, ludzie z ktorych pracodawca zrobi glupich jeleni do tyrania za marne grosze i nie mozna nic powiedziec bo zaraz szefowa sie obrazi!!!

werty

chora firma, oszukują na każdym kroku!

tak tak

to prawda, całkowita prawda !

złodziejska firma a własciciele to osoby chorzy psychicznie

a pracowałeś w tej firmie że tak piszesz?? żenada

Zostaw opinię o Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara - Sielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompol Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe S.C. Anna i Tomasz Zamiara