Opinie o Lotos Asfalt Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lotos Asfalt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lotos Asfalt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Asfalt Sp. z o.o. w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pracownicy w Lotos Asfalt Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Monka Nowy wpis

Chcę aplikowac na stanowisko specj.ds.nieruchomosci jakiej pensji się spodziewać??

Siara

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak ogólnie wygląda praca jako Aparatowy instalacji rafineryjnych w Lotos Asfalt. Co jaki czas są egzaminy stanowiskowe? Czy za zdane egzaminy są jakieś podwyżki? No i czy polecacie ;)

Ewelina Nowy wpis
@Siara

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć na temat wyglądu pracy tutaj? Sprecyzujesz?

Aneta Nowy wpis

Tak dużo tu pytań, a jeszcze nikt się nie podzielił opinią. Dlaczego? Widzę, że firma ma oferty pracy, nie ukrywam jestem jedną zainteresowana, ale jeszcze bardziej intryguje mnie dlaczego żaden pracownik tu nic nie pisze. Może ktoś w końcu da coś znać? Czy w firmie jest fajna atmosfera? Można się rozwijać i liczyć na podwyżki? A może wręcz przeciwnie jest tak źle że nikt nawet nie chce wracać myślami i pisać opinii??

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator instalacji rafineryjnych (Aparatowy) w firmie Lotos Asfalt Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Michu

Orientujecie się jakie są zarobki netto mniej więcej netto na stanowiskach produkcyjnych ?

Iwona

Hej, może podzielicie się swoim zdaniem odnośnie zatrudnienia w Lotos Asfalt? Jak oceniacie zakres obowiązków, wynagrodzenie oraz atmosferę w firmie? Jesteście zadowoleni z warunków pracy czy coś byście zmienili?

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Lotos Asfalt Sp. z o.o.? Napisz na jakim stanowisku pracowałeś i czy jesteś zadowolony!

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Asfalt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lotos Asfalt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Asfalt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Asfalt Sp. z o.o.?

Lotos Asfalt Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Lotos Asfalt Sp. z o.o.