Joris

Opinie o Joris

loodk

W tej chwili ofert do nich niestety nie ma @romek ale ja też mam nadzieję, że się pojawią.

przepraszam

to nie ta firma

zniesmaczony

święta,święta a tu nic nic i nic nic nie dali nawet czekolady tak to już jest takie życie i tak damy radę,myślicie że nie mamy żadnej perspektywy,mamy i to nie jedną,jest wiele firm które docenią pracownika

dawać śmiało nie krępujcie sie ,nie ma się czego bać możemy sobie tu popisac całą prawdę mam na to wywalone ,traktować pracowników jak śmieci szkoda gadać.

Zostaw opinię o Joris - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joris