Medea Apteka

Opinie o Medea Apteka

chemik

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Wrogowi bym nie polecił. Zero organizacji w firmie, Koordynator na mazowieckie- tragedia, Pani ma mierne pojecie o byciu koordynatorem, zajmuje się tylko swoją apteką (jest w niej kierownikiem). Księgowość w tej firmie to pomyłka, nie potrafią się rozliczyć na czas o kasie za zaległy urlop (niewykorzystany) możesz zapomnieć. Umowy są po czasie. Często miesiąc , dwa po czasie dostajesz umowę. Szefa jak zobaczysz to masz szczęście, ale on i tak niczym się nie interesuje. Ważne żeby na paliwo do Porsche starczyło.

Zostaw opinię o Medea Apteka - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medea Apteka