Apollo Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Apollo Sp. z o.o.

Morwa

a teraz @Sarna szukają też referenta ds. prawnych w krk :)

klientka

Wybieram się dotego sklepu. Powiedz mi co znaczy, że Pani na kasie jest niezbyt kompetentna? Oszuka mnie czy jak przy wydawaniu pieniędzy? Zamierzam wydą większą kwotę i nie za bardzo wiem jak mam Cię rozumieć. A jeśli chodzi o Panów to mam konkretną rzecz więc nie uda im się mi nic wcisnąć.

klient

obsluga.. hmm zalezy chyba od pogody, ale czasami bywa mila i pomocna... pani przy kasie srednio kompetentna a panowie probuja czasami wciskac starszy sprzet aby pozbyc sie go magazynu co jest czeste w tego typu sklepach.. i jeden z minusow to APOLLO to DROZYZNA jesli chodzi o komputery i podzespoly.. roznica cen na samych procesorach to conajmniej ~30zl..

Zostaw opinię o Apollo Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apollo Sp. z o.o.