Opinie o Apollo w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Apollo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apollo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apollo w Wrocław

Natalia Nowy wpis

@magda podasz adres ich strony ?

Rach Nowy wpis

Firma zajmuje się prawem i tym podobnym, a czemu pytasZ?

Magda Nowy wpis

A mnie się bardzo podoba ich strona: [usunięte przez moderatora] bo można sobie samemu wybrać perfumy i wtedy nie ma się poczucia, że ktoś Ci coś wcisnął :)

naiwny Nowy wpis

kolejna akwizycja........ firma apollo to naciagacze ...dlatego jest tu tak mało opinii bo oni nie podaja nazwy firmy w ogloszeniac,wlasnie po to zeby uniknac tych co juz wiedza na czym polega ta sciema ludzie uciekajcie od takich firm krzak...to masakra pozdrawiam

Do..

Hej ja też byłam tam rozmowa kwalifikacyjna w sumie spoko, bardzo sympatycznie, tylko Pan [usunięte przez moderatora]. konsekwentnie unikał odpowiedzi na pytanie, czym miałaby zajmować się osoba zatrudniona, Marketingiem i reklamą produktów kosmetycznych oczywiście, a wszystkiego dowie się pani na szkoleniu. Poszłam na szkolenie, spotkałam osoby, które nie zostały nawet poinformowane o długości tego szkolenia, nikt nawet z pracujących nie chciał powiedzieć czym się zajmują,, Pani trener Ci powie", dowiedziałam się dopiero jak wysieliśmy 100km za Wrocławiem, na czym polega ten cały marketing i reklama, ładnie się nazywa, ale równie dobrze można to określić naciąganiem ludzi i wciskaniem im kitu. Pomijając fakt,że szkolenie miało się skończyć o 17:30 a nie dwie godziny później. Wydaje mi się że gdyby od razu powiedzieli na czym to polega, to wiele osób nie zgodziłoby się na taką robotę....Jedyne co było miłe to grupa ludzi, którzy tam pracują na prawdę sympatyczni, a poza tym to klapa Nie polecam osobiście

Zostaw merytoryczną opinię o Apollo - Wrocław

Apollo