Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o.

Andrychów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o.
4 4

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomasz

Ja natomiast słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!!

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Niezadowolony
@admin 16.08.2015 08:19

Fatalnie

Marian kozy

Niestety ale ten pośrednik robi sobie jaja, oszukuje ludzi. Teraz zostanie zgłoszony do odpowiedniej instytucji

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o.