Wod-Kan Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Olsztyn

Opinie o Wod-Kan Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Zelazny sekretariat,bez plecaka i wazeliny szanse zerowe!!! zarobki zalezy od dzialu ogolnie na poziomie niskim,socjal itp nedzny,kierownictwo ponizej krytyki,prezes i spolka na sznurkach.To juz nie te wodociagi co kiedys!!!Pracuja biedaki w blocie i gownie za psi .....

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Wod-Kan Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Wod-Kan Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wod-Kan Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji