Tip Sp.j.

Opinie o Tip Sp.j.

PiotrDCS

W zeszłym tygodniu w 15 minut po otrzymaniu faktury proforma wpłaciłem kwotę za zakupiona drukarkę. Okazało się, ,ze podobno dział finansowy nie powiadomił o wpłacie i drukarki nie wysłano. Dzisiaj po 6 dniach dostałem maila, że UPS zgłasza o anulowaniu wysyłki. Odradzam tę firmę. Ma bałagan, lub używa pieniędzy wpłaconych w obrocie opóźniając realizację zamówień. To niesolidna firma.

Zostaw opinię o Tip Sp.j. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tip Sp.j.