Dick Inter S.A.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Dick Inter S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dick Inter S.A.

bjj

ostatnio firma poszukiwała magazyniera do Gdańska, ale zaqkonczyli rekrutacje w połowie marca tego roku. Jak się tam pracuje, jak atmosfera, jak ludzie?

kasia pelasia

nazwa firmy mowi sama za siebie:-) Dick ang....

anonim

POPIERAM !!!! Magika - święta prawda - żałosny facet - słyszałem, że jakiś gośc napisał o nim książkę chyba \"Kanalia\" albo jakoś tak - trzeba się szanowac żadne pieniądze nie są tego warte. Z resztą najpierw facet daje dobrą kasę a po roku zabiera (poniżające)..... najciekawsze jak organizuje spęd pracowników z funduszu organizując soje imieniny .... dużo tego - zdecydowanie odradzam chyba, że człowiek sie nie ceni i dla pieniędzy się sprzeda

Magik

Hymmm - a co własciciel już nie mieszka na terenie swojej firmy - mam odmienne zdanie - może rzeczywiście praca fajna i ludzie ale gościowi się pomyliły epoki - feudalizm już minął - może i mamy kapitalizm ale najgorzej jak komuś kasa odbiera rozum - zdecydowanie odradzam chyba ze ktoś lubi brazylijskie seriale pełne intryg i lubi byc poniżany w obecności innych, nawet osób z poza firmy w imię zasady by podwładny miał durnowatą minę..... gdyby jeszcze właściciel był kompetentny można by pomyslec ale naprawde nie ma sesnu.....

Zostaw opinię o Dick Inter S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dick Inter S.A.