Ostromfruits Sp. z o.o.

Ostromice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Ostromfruits Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Ostromfruits Sp. z o.o.

anonim

Co ty gadasz.To najbardziej [usunięte przez moderatora] firma jaka istnieje w zachodniopomorskim.Wlaściciel holender,stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników jakiego nikt chyba nie odczuł,ludzie zmieniają sie jak rękawiczki,pracują za 7-9zł i to na umowę zlecenie lub o dzieło.A najlepsze jest to że kierowników zmienia regularnie co rok lub półtora,ostatnio był taki w miare facet z jajami i klasą,aż chciało się robić.Ale jego czas minął.Teraz jest taki siwy dziadek,skubie ich aż trzeszczy,wróże im z pół roku i firmy nie ma.Aha wypłate płacą w dwoch lub trzech ratach.Pracuje tam ale już nie dułgo.[usunięte przez moderatora] że szok.

Zostaw opinię o Ostromfruits Sp. z o.o. - Ostromice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostromfruits Sp. z o.o.