Stabilator Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Stabilator Sp. z o.o.

Grzegorz. Tak reklamujesz tą firmę jakbyś był w niej pracownikiem odpowiedzialnym za przedstawienie jej w pozytywnym świetle. Czy ktoś może powiedzieć jaka jest atmosfera w pracy, ile godzin się pracuje i jakie są pensje dla specjalisty pracującego w biurze?

gosc

Firma lekko niepoważnie podchodzaca do nowych pracowników. aplikacja zlozona miesiac wczesniej, po miesiacu telefon, rozmowa, czekanie na odpowiedz 3 tyg. kolejna informacja, ze zarzad nie ma czasu, ze spotkania, czy moge poczekac kolejne 2 tyg. czekam. po kolejnych 2 tyg informacja , że dziekują, że raczej inna osoba na to stanowisko. strata czasu.....

Zostaw opinię o Stabilator Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stabilator Sp. z o.o.