Opinie o Korax Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Korax Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korax Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korax Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Korax Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zatrudniony Nowy wpis

Pracowałem tam dawno temu przez okres ok 2 lat z hakiem. Jak na tamten czas nie mogłem narzekać na pieniądze które były dla mnie priorytetem ale wypłacane pod stołem, zapomnij o ubezpieczeniu, składkach na ZUS czy czymkolwiek co można uznać za „benefity” w pracy. Praca po 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i trasy po całej Polsce za pare groszy „bo w końcu tylko siedzisz w aucie i nic nie robisz”. Wszedłem z ciekawości czy padli i chyba w końcu się stało.

Korax Taberti Nowy wpis

W chwili obecnej ludzie (przynajmniej część) z Korax przeszli do deweloperki (budowa domów - deweloper Tarnowskie Góry) i nazywają się Taberti Development. Budują min. mieszkania Morello 2.

Zen Nowy wpis

Udało się odzyskać środki od tej firmy. Polecam dzwonić pod nr telefonu 502126229. Bardzo mi pomogli

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Korax Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Symbioza

Były właściciel firmy Korax bynajmniej nie zaprzestał działalności w branży. Zajmuje się teraz deweloperką - budowa mieszkań, budowa domów, budowa osiedli - Gliwice, Tarnowskie Góry. Taberti Development bo tak nazywa się jego firma kontynuuje to z czego ta firma była znana :) Więcej pewnie powiedzą ludzie, którzy kupili od nich mieszkania.

Danuta
@Symbioza

A ta tutaj to z czego takiego według Ciebie była najbardziej znana?

Lol
@Danuta

Z czego znany był Korax? Taberti Development Tarnowskie Góry to w sumie ta sama ekipa więc można poczytać tutejsze komentarze i samemu wyciągnąć wnioski. To oczywiście moje zdanie. Ja ani Koraxu, ani Taberti Tarnowskie Góry nie chce oceniać na forum publicznym.

Czarna owca

Ja mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o kasę nie mogłem narzekać zostały mi nawet wypłacone pieniądze które teoretycznie nie należały się. Po krótkiej rozmowie Prezes przyznał mi rację. Plany były duże co do naszej współpracy jednak po 18 miesiącach ciężkiej pracy co dzień w innym mieście jak wspomniała koleżanka (znamy się doskonale????) wypaliłem się zawodowa,rozczarowanie, depresja z której nie zdawałem sobie sprawy ciagnie się za mną od 3 lat takie jest życie nie wszystko jest po naszej myśli. Jednak że pozdrawiam Prezesa

Czy ta firma upadła ?

Czy jest możliwość pracy w Korax Polska Sp. z o.o. na część etatu?

M

Nie ma takiej możliwości, bo firma istnieje tylko na papierze. Właściciel pozbył się wszystkich pracowników, jak śmieci i żyje na koszt swoich dawnych kontrahentów.

@M

To wyrzucił wszystkich ? Jak to na koszt dawnych kontrahentów ?

Szef sam pisze pozytyw.ne komentare Bawi się i kupuje luksusowe samochoduy na pokaz a człowiekowi co pracuje i się stara szkoda min stawki podnieść. Nie polecam i nigdy tam nie wrócę bądź zaplac

Ostre słowa.. Robi dobre wrażenie i nic poza tym.

Bezstronny

Czasem się trzeba dowartościować.

Czy to prawda, że firma zbankrutuje bo podobno prezes częściej w sądzie siedzi niż w pracy. Chcieliśmy dla nich pracę robić ale plotki są takie jakie są. Czy ktoś może konkrety podać

Placic placa do momentu jak sa wyplacalni ale do pracownika szacunku to juz brakuje. O wyplate sie trzeba prosic, nie polecam

Prezes nie szanuje pracowników ?

Czy to prawda ze firma nie płaci za wykonywane prace ? Bo wraz z ekipa mamy propozycje ale z opin innych wynika ze nie płaca... Proszę o kontakt i wyjaśnienie .

Podwykonawca
@Andrzej

Niestety zalegają juz pół roku z płatnością faktury, nie polecam ... wrecz odradzam!

bezinteresowny;

podobno ktoś wykupił tą firme…………...

Ryszard

@Masakra Skąd taka opinia? Firma ok praca również!

Nie polecam ponieważ nie wypłacają i godz prac są jakie im się podoba

Masakra

Chcialem sie zapytac tam o zatrudnienie ale dzieki opini pracownikow mam na to wywalone ???? oboz auschwitz z tego co czytam i kolejna chora polityka firm nie dziekuje za takie cos ....

Olga
@Masakra

Nie ulega wątpliwości, że opinie na forum są bardzo ważnym i wiarygodnym źródłem informacji. Ale chyba zawsze warto jest czasami zaryzykować i samemu wyrobić sobie własne zdanie. http://www.korax.pl/pl/o-firmie/ - na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji o Koraxie. Może jednak spróbowałbyś tam swoich sił?

Agnes2018

Do Ewelajn2016 - piszesz, że kontrole odsłonią niejedną ciemną kartę w prowadzeniu firmy... Może się zdarzyć, że owe ciemne karty pociągną niektórych byłych pracowników w głębokie, mroczne odmęty odpowiedzialności za swoje czyny. Mogą oblepić ich brudnym błotem nierzetelności, opleść lepką pajęczyną niekompetencji i lenistwa, posypać ich głowy popiołem nieuczciwości i mitomanii. A będący pod wpływem pracodawcy obecni pracownicy, ustami swoimi będą dawać świadectwo jego wielkości i prawości.

ewelajn2016
@Agnes2018

Pożyjemy zobaczymy :)..... jeśli to co pisze Agnes2018 się spełni to już drżę na samą myśl o grożących mi i innym byłym pracownikom konsekwencjach karnych itp. Mam nadzieję ,że dostanę łaskawy wyrok w zawiasach kupiłam sobie już nawet srebrną opaskę dozoru elektronicznego będę w niej szpanować na mieście. Natomiast w obecnej chwili obleciał mnie strach przed tym małym "spidermanem" z pajęczynką o której mowa w powyższym poście. Moja nieuczciwość i niekompetencja mogły faktycznie doprowadzić firmę do upadku więc chyba się cieszycie ,że nie jestem w waszym zespole ponieważ jak wcześniej napisałaś Agnes2018 pozostały tam same prawe i wielkie osoby. Możecie nawet założyć partię polityczną PRAWOŚĆ I WIELKOŚĆ:) wiadomo kto będzie jej prezesem. Także cieszcie się swoim wielkim i prawym szefem ponieważ jak głosi powiedzenie" śpieszcie się kochać ludzi tak szybko odchodzą" w tym przypadku meta może być np w Białymstoku.....:) Serdecznie pozdrawiam życzę duuuużo sukcesów .

@Agnes2018

co tak ucichłaś ? czyżby wyrok nie był dla ciebie łaskawy, nowe miejsce zamieszkania Białystok ?

Tak dobrze wam się pracuje i stąd ta cisza na forum?

pracujacy
@Zainteresowany

fantastycznie, chcesz się zatrudnić ?

Amadeo

A z grupom inwalickom to mozna tam pracować? Nie mam nic przeciw pieniadzom pod stolem bylo do renty dorobić!

Szczur_lądowy
@Amadeo

Ja pobieram rentę i pracuję. Wypłaty są do dogadania, szef w tej kwestii jest spoko!

Marzena
@Szczur_lądowy

Na jakie dokładnie wynagrodzenie można liczyć pracując w firmie Korax Polska? Czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mają szanse, aby móc otrzymać zatrudnienie od tego pracodawcy? Bądź tak uprzejmy i podziel się z nami swoją wiedzą na ten temat.

Szczur_lądowy
@Marzena

Niestety nie odpowiem bo szef mnie "zabije".....za takie informacje :(

orzechwloski
@Amadeo

Jestem po dość poważnym zabiegu operacyjnym kregosłupa mogłem bez problemów powrócić do ciężkiej pracy, nawet szef nalegał mimo że lekarze kategorycznie nie wyrazili na to zgody... ale kto by tych konowałów słuchał oni są dobrzy w wypisywaniu papierków i recept, poza tym muszą pisać dużo do komputera w czasie wizyty żeby nfz dał im wypłate. A żyć przecież i rodzine wykarmić trza. Polecam prace w tej firmie, superszef i daje dużo zarobić.

Kibololo
@orzechwloski

A ja mialem dokładnie rok temu wypadek na budowie. Spadłem z wysokiej drabiny i uszkodziłem poważnie nogę. Nie dość, że szef w ogóle nie zainteresował sie mną bo był jak zwykle kolejny raz w danym roku na wczasach to jeszcze na dodatek nie wypłacił odszkodowania. A w tym roku wywalił mnie (zresztą nie tylko mnie) z roboty za podobno żle zrobioną robote, gdzie zawalił kierownik, którego zawsze nie bylo bo walił chalture na firmowym sprzęcie. Nie polecam tej firmy, wyzysk i praca ponad sily w wekendy i święta, a jak przychodzi do płacenia to... sami wiecie. Dobranoic

orzechwloski
@Kibololo

Kibolo wiem kim jesteś kolo! Nie opowiadaj bzdur, wiesz dobrze że ten wypadek wynikał z twojej winy, boś nie trzymał się przepisów BHP. Nie rób też zamętu wokół siebie, bo pracownikiem miesiąca czy roku to ty nie byłeś, a i jakość twojej pracy pozostawiała wiele do zyczenia. Ciesz się, że szef był wyrozumiały i przymykał oko na twoje blędy i fuszerke, ale każdemu cierpliwość się kiedyś skończy. Teraz to ja idę na zasłuzony odpoczynek.

Kibololo
@orzechwloski

Orzech kope lat "drogi" kolego! Kto jak nie ty mógłby tak odpowiedzieć na mój wpis. Gdybyś mógł to byś Rudemu w 4litery wloz. Nieźle kręcisz ucinając chłopakom z twojej brygady przerób i zaniżając stawki godzinowe. Zdaję sobie sprawę, że musisz kupować prezenty dla kilku swoich oblubienic na boku i oczywiście zony i dzieci, ale dlaczego kosztem ludzi, którzy uczciwie pracują? Dlatego zanim kogoś skrytykujesz to spojrz najpierw na siebie.

@Kibololo

Sugerujesz, że pracodawca obniża stawki godzinowe zatrudnionym pracownikom? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może, dlaczego pracodawca posunął się do takiego kroku? Ma to związek z rosnącymi kosztami zatrudnienia pracownika, czy może wpływ na to mają zupełnie inne czynniki? Proszę o odpowiedź.

Mariusz

Nie polecam tej firmy i pracy w niej !

Mariusz

Nie polecam pracy w tej firmie !

Zostaw merytoryczną opinię o Korax Polska Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Korax Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korax Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Korax Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Korax Polska Sp. z o.o.