Inter Metal Sp. z o.o.

Inowrocław

Opinie o Inter Metal Sp. z o.o.

Wuja

Każdy zarabia tu 1600-1900 zł netto

ZJOM

Witam. Jakie zarobki?? Pozdrawiam

szreder

Dalej nedza z nedzą i nadodatek mają ludzi za gówna

mały 84

witam! A jak wyglada sprawa zatrudnienia przez torunska agencje pracy progres wie ktos cos ???

anonymous
@mały 84 10.10.2016 11:05

progres wygląda tak że kroją cie skasy i zarabiasz mniej od innych pracowników na dodatek dostajesz umowy na 2-3 miechy i w kazdej chwili moze ktos przyjsc i powiedziec ci ze juz cie nie potrzebuje i jestes zwolniony.

anonim - 2010-01-21 11:30:44 PRACUŚ - 2010-01-05 14:05:04 NĘDZA Z NĘDZĄ nmmhh juz po interze lipa

PRACUŚ

NĘDZA Z NĘDZĄ

Zostaw opinię o Inter Metal Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Metal Sp. z o.o.