Buster Sp. z.o.o.

Brwinów

Opinie o Buster Sp. z.o.o.

anai

justa' każdy firme postrzega inaczej, wiesz tez zalezy dużo od ciebie ile jestes w stanie wykonac pracy, wiec ile zrobisz tyle masz.

nieznajoma

Śmieciowa umowa, bo o dzieło. 7.50 jest płacone jedynie za pierwszy dzień pracy bądź płacą na godzinę za coś co robisz pierwszy raz, a kolejne dni masz akord i marne stawki. Gdy poszukiwali pracowników przez telefon nie wspominali nic o akordzie tylko tłumaczenia, że bedzie stawka na rękę (7.50) obiecywano, że praca będzie, bynajmniej do świąt z tego co słyszałam. Człowiek zdążył się zatrudnić, a niedługo zaczęły się problemy z pracą dla pracowników (a to owijki nie przyjechały itd.). Praca była tylko dla obcokrajowców nie dla nas tragedia, żeby nie dać ludziom zarobić. Osobiście nie polecam pracy w firmie Buster może i praca nie była złaale w tych czasach to co u nich mozna zarobić to rachunków nie opłacisztylko ledwo starczy ci na jedzenie do przyszłego miesiąca. Pozdrawiam.

ssk

Witam mam pytanie co do umowy jaka sie tam umowe dostaje?

tajna

WITAM WSZSTKICH KTÓRZ PRACUJĄ W BASTERZE. W BASTERZE PRACUJĄ LUDZIE Z UKRAINY I MAJĄ PRZERW NA PAPIEROSY KIEDY CHCĄ A POLAKI KIEDY IM ZE ZWOLĄ I POLAKÓW ODWOLUJĄ A UKRAINCÓW NIE . JAKA TO SPRWAWIDLIWOSC .TYLKO CIEKAWIE CZY ONI SĄ ZAREJSTOWANI BO JA MYSLE ZE NIE . I PODATKU ZA NICH NIE PACĄ .DAJCIE LUDZIOM WIEKSZE STAWKI NA GODZINE .NIE POZAUJECIE . LUDZIE NIEKTÓRZY BARDZO DLUGO ROBIĄ A W PO 7.5 ZLOTEGO NA GODZINE . DAJCIE TYM STARSZYM PRACOWNIKOM PO 9 ZLOTYCH A BEDĄ WYDAJNIEJSI . NIECH DYREKTOR TO PRZECZYTA I POMYSLI ZE ON MA 7.50 ZA GODZINE MA CALĄ RODZINE UTRZYMAC. MOZE ON TO ROZUMIE BO JEST ZAWALISTYM GOSCIEM POZDRAWIAM I CZEKAM NA PODWYZKI DLA MOICH ZNAJOMYCH . CZEKAM NA ODPOWIEDZ .POZDRAWIAM Z MAZUR ..

Marian

Są może jakieś inne opinie?

PRACOWNIK DAWNY

W BUSTERZE JEST TAK .Zmieniają się ludzie naokrogło bo nie szanuje sie tych dobrych i ci ludzie którzy pracują pierwszy dzień mają tyle samo na godzinę co ludzie którzy robią po wyżej 5 lat pamiętajcie szanujcie pracownika to pracownik was po szanuje bedzie lepiej wydajny . chleb podrożał a u was stawki na godzine stoją . tak to jesteśie zajebiści tylko stawka brutalna .pozdrawiam

Zostaw opinię o Buster Sp. z.o.o. - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buster Sp. z.o.o.