Opinie o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala w Poznań

Warto tam iść do biura do pracy? Czy faktycznie płacą tyle ile obiecują? Wiadomo dlaczego jest taka rotacja np asystentke zarządu?

andrzej

Nie polecam pracy (usunięte przez administratora) słabe wynagrodzenie(usunięte przez administratora)

Kris

Niestety większość negatywnych opinii to prawda. Byłem kierownikiem i jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką niska kultura zarządzania. Rozmowa itp. Pięknie do czasu pierwszych godzin pracy. (usunięte przez administratora) Do tego dochodzi fakt że nie wiesz o której wrócisz do domu, a ewentualne nadgodziny sob. i Nd. Płacone jest mniej niż za podstawowa stawkę. A (usunięte przez administratora)twierdzi 'przecież wam place' ja jednak wolę z rodziną spędzić czas, niż tam siedzieć. Pracownicy magazynowi pracują po 240h. Zraziłem się po tej firmie do firm zaradząnych przez 'prywaciarza'. Radzę omijać magazyn i z tego co wiem biura :)

stefek

inaczej się umawiasz, inaczej robią. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Lol

Może ktoś coś poewiedzieć o stanowisku kierownika? Jak wyglądają wymagania, praca i wynagrodzenie?

Tadeusz
@Lol

O kierowniku to nie wiem ale jak na magazyn szukosz to olej. Nie dają szonsy tylko odrazy wywalają . Jo byłem i już nie robię.

Kacz
@Lol

Czy byłeś tam kierownikiem przez ostatnie miesiące? Jak oceniasz sytyacje

Kandydatka

Czy ktoś może opisać jak wyglada praca asystentki zarządu ? Jakie są wymagania, płaca ?

Kamdydatka 2
@Kandydatka

I jak ? Byłaś na tej rozmowie na asystentkę ?

Zainteresowana
@Kandydatka

Witam, czy któraś z Was była na rozmowie na asystentkę ? Możecie się podzielić uwagami?

Misiek Kówalski

Dam radę, wszystkim szukającym pracy. Jak chcesz znać podejście właściciela/szefa do pracownika w małej firmie (a TG taką jest) to zajrzyj do toalety - tej przeznaczonej tylko dla pracowników. Po jej jakości poznasz jakość przyszłego miejsca pracy. Porada może wydać się głupim żartem, ale jest oparta o wieloletnie doświadczenie i ok.30 fir, w których bądź pracowałem, bądź znam stan od rodziny/przyjaciół więc w pełni pewne informacje. Jeśli pracodawca nie inwestuje w tak podstawowy element jak ustęp to czy inwestuje w bardziej "wirtualne" jak np.szkolenia? Toaleta, kuchnia, biurko, narzędzia pracy (drukarka, komputer, telefon, auto, klimatyzacja, lodówka, ekspres do kawy...cokolwiek). Szkolenie będzie na samym końcu inwestowania. A szkolenie się nie opłaca, bo pracownik wyszkolony będzie oczekiwał więcej $$. No i szkolenie kosztuje. Tutaj w TG - przykład "pierwszy lepszy" - to co każdy zobaczy na wejściu - drukarka igłowa w dziale obsługi klienta pracująca głośniej niż młot pneumatyczny. Rozmowa bezpośrednia z klientem / przez telefon / pisząc maila - "troszkę" utrudniona. A to nie pracownik traci tylko pracodawca na tym. Ile kosztuje nowa cicha drukarka? A jakie koszta generuje kłopotliwa stara? (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa - nadgodziny - są! ale nie ma. Tzn "można" sobie zostać dłużej - bo trzeba się poświęcać dla firmy. Po wstępnej umowie, rozmowa przy podpisaniu kolejnej umowy...rozmowa? - monolog raczej. No i wychodzimy z uśmiechem, że przez kolejne 33m-ce zostajemy z tymi 2,5k na rączkę. Acha - wszelkie prace dodatkowe w dodatkowym czasie - np. inwentura (piątek 7-23 + sobota 8-22, a jak nie zdąży się to i niedziela miała być) czy to w centrali czy oddziale TEŻ są (za darmo) i dla "chętnych". Ogólnie - serdecznie nie polecam. Wiadomo, że nigdzie się nie siedzi i zarabia, ale ta hipokryzja i łamanie kodeksu pracy oraz ogólnie pogarda jeśli cokolwiek masz własne zdanie - czasem "trzeba" się podłożyć i przeżyć, ale są granice, prawda?

Romek

Na jakie zarobki można liczyć na start?

Cezary

Może nie jest idealnie ale nigdzie nie jest idealnie. Dobrze się pracuje jeśli są chęci!!

Jak długo czekaliście na odzew z TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Oddzwaniają zawsze?

Do mnie odzew był szybko. Praca może ok, ale brak szkoleń na dane stanowisko, a wymagania rosną. Nie polecam tej formy

Robert

Co w tej firmie jest beznadziejnego według Ciebie? Powiedz coś więcej. Skąd to niezadowolenie ze współpracy?

Tomasz

@były pracownik Jeśli już nie pracujesz to w jakim celu napisałeś ten złośliwy komentarz?

@Tomasz

W celu informacyjnym, zgodnie z formułą tej strony.

Filip

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Idealnie to nigdzie nie jest ale każdy powinien spojrzeć na swoją pracę!!

the best

Nie polecam.(usunięte przez administratora) zyje w latach 90. Widać to po systemie operacyjnym w firmie. Pensje marne na poziomie 2500 zł (usunięte przez administratora)

Eware

O jakich stanowiskach mowa waszych wypowiedziach? Chciałam wysłać cv na stanowisko doradcy technicznego.

@Eware

Czy zdecydowałaś się finalnie na rekrutację do TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, na jakim etapie rekrutacji jesteś. A może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? W takim przypadku napisz proszę, jakie warunki zatrudnienia firma Tobie zaproponowała i w jaki sposób ona przebiegła.

awake
@Eware

Opisywane warunki dotyczą wszystkich stanowisk. Nie ma znaczenia czy pracujesz w magazynie, dziale sprzedaży, ofertowaniu czy na budowie. Wszystkich to dotyka. Nadmiar obowiązków, gratisowe nadgodziny(usunięte przez administratora) No chyba, że tzw. komandyci zarabiają tam grubą kasę. No nic, mnie nie było dane doczekać tego „wyróżnienia”.(usunięte przez administratora)

@awake

Czy wspomniane przez Ciebie nadgodziny są dodatkowo nagradzane przez TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Na przykład w postaci premii lub pozapłacowych profitów? Pracodawcy mają dużą możliwość wyboru i interesuje mnie przedstawienie przez Ciebie tej kwestii na forum.

Prawdziwy

Firma lata 90 nie polecam brak perspektyw jeśli jesteś z branży po 10 minutach rozmowy technicznej szybko ich ocenisz

poznaniak

Rozmowa na początku jest taka że wiesz na co się godzisz jednak to wszytko ma być na początek! Szanse na rozwój i awans są jednak poza dołożeniem obowiązków nic się nie zmieni. Właśnie dlatego tyle jest rotacji wśród pracowników. "Premia" to wielka nie wiadoma i bardzo nie jasne jej zasady.(usunięte przez administratora)Na dzisiejszym rynku propozycja pracy praca za minimum na umowie a reszta w kopercie po prostu jest dziwna. Firma funkcjonuje jak zakład prywaciarza na poczatku lat '90.

Przemo

"hydraulik" przekazuje cała prawdę, umowa na 8godzin, wymagają dyspozycyjności, za nadgodziny nie płacą lub nazywają to premią. Nie polecam, firma "cwaniaków". Praca dla młodych z McDonald

Ewelina

Minęło trochę czasu od Waszych ostatnich wpisów na temat tej firmy. Jaka jest obecnie sytuacja w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Na stronie internetowej tego przedsiębiorstwa znalazłam nowe oferty pracy na specjalistyczne stanowiska. czy próbowaliście swoich sił w rekrutacji? Opiszcie wasze wrażenia.

BP

Ja tez nie zgadzam się z opinią hydraulika. Pracowałem w tg instalacje ponad 3 lata na stanowisku magazyniera a później przez 1,5 roku na dziale obsługi klienta i pracowałbym dalej gdyby sytuacja rodzinna nie zmusiła mnie do przeprowadzki do innego województwa. Nauczyłem się tam więcej niż w dwóch poprzednich (dużych) firmach związanych z branzą instalacyjno-grzewczą, w których tez pracowałem długo. W tg praca na magazynie faktycznie była na 3 zmiany, ale wypłata zawsze wpływała na czas, a co najważniejsze była zgodna z umową (także za nadgodziny). Nie wiem skąd opinia o zarobkach na poziomie 2600 zł za 2 miesiące (chyba, że za pół etatu?). Ruch na magazynie jest spory (zwłaszcza w sezonie), ale to normalne w dobrej hurtowni. Każdy kto się stara i przychodzi tam faktycznie pracować, a nie pościemniać, wie że spokojnie można związać się z tą firmą na wiele lat. Oceniam tg na 8/10 i polecam szczególnie osobom chcącym pracować w atmosferze wzajemnego szacunku.

poznaniak
@BP

Praca na umowę ale od minimalnej podstawy, reszta pod stolem. Dużo "obowiązkowych" nadgodzin. Jeśli chodzi o magazyn to zima mróz a latem upal. Generalnie wszędzie na każdym stanowisku natłok obowiązków i poleceń. O panującej tam sytuacji i atmosferze może świadczyć tylko rotacja wśród pracowników z małym stażem - którzy często są tam z przypadku bo docenić ludzi to nikt nie potrafi.

Zostaw merytoryczną opinię o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala - Poznań

• Jak się pracuje w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala