TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

Opinie o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

Eware

O jakich stanowiskach mowa waszych wypowiedziach? Chciałam wysłać cv na stanowisko doradcy technicznego.

@Eware 24.10.2018 16:35

Czy zdecydowałaś się finalnie na rekrutację do TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, na jakim etapie rekrutacji jesteś. A może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? W takim przypadku napisz proszę, jakie warunki zatrudnienia firma Tobie zaproponowała i w jaki sposób ona przebiegła.

awake
@Eware 24.10.2018 16:35

Opisywane warunki dotyczą wszystkich stanowisk. Nie ma znaczenia czy pracujesz w magazynie, dziale sprzedaży, ofertowaniu czy na budowie. Wszystkich to dotyka. Nadmiar obowiązków, gratisowe nadgodziny i część wynagrodzenia pod stołem. Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby tam pracować. No chyba, że tzw. komandyci zarabiają tam grubą kasę. No nic, mnie nie było dane doczekać tego „wyróżnienia”. Wszystkim tam pracującym, życzę szybkiego przebudzenia i znalezienia „normalnego” miejsca pracy. Ach, zapomniałabym - nie palcie tyle, bo to nie pomoże rozładować stresu, a tylko zaszkodzi Waszemu zdrowiu. Pana też to dotyczy, Panie MK.

@awake 11.01.2019 23:33

Czy wspomniane przez Ciebie nadgodziny są dodatkowo nagradzane przez TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Na przykład w postaci premii lub pozapłacowych profitów? Pracodawcy mają dużą możliwość wyboru i interesuje mnie przedstawienie przez Ciebie tej kwestii na forum.

Prawdziwy

Firma lata 90 nie polecam brak perspektyw jeśli jesteś z branży po 10 minutach rozmowy technicznej szybko ich ocenisz

Nie polecam pomyłka szkoda czasu

Posiadacie jakieś informacje związane z TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

poznaniak

Rozmowa na początku jest taka że wiesz na co się godzisz jednak to wszytko ma być na początek! Szanse na rozwój i awans są jednak poza dołożeniem obowiązków nic się nie zmieni. Właśnie dlatego tyle jest rotacji wśród pracowników. "Premia" to wielka nie wiadoma i bardzo nie jasne jej zasady. Wszystko zależy od "łaski" i humoru szefa. Na dzisiejszym rynku propozycja pracy praca za minimum na umowie a reszta w kopercie po prostu jest dziwna. Firma funkcjonuje jak zakład prywaciarza na poczatku lat '90.

nickt

Dziwne oraz irracjonalne... Czy nikt z hejterów-byłych pracowników nie pytał na początku kariery ZA ILE się tu pracuje? Idziesz do roboty nie wiedząc ile i za ile masz tyrać? Puk puk w to coś co masz nad oczami. W przypadku jak poszło na grubo i ordynarnie ktoś Cięoszukał to baty oszustowi a z firmą do sądu. I fino.

Nie polecam, szkoda słów, pomiatają ludźmi firma prowadzona na żywioł, pożywka dla inspekcji pracy oraz urzędu skarbowego. Pieniądze przekazywane od stołem oraz podwójna księgowość. Życzę "Powodzenia" w tej firmie

Przemo

"hydraulik" przekazuje cała prawdę, umowa na 8godzin, wymagają dyspozycyjności, za nadgodziny nie płacą lub nazywają to premią. Nie polecam, firma "cwaniaków". Praca dla młodych z McDonald

Ewelina

Minęło trochę czasu od Waszych ostatnich wpisów na temat tej firmy. Jaka jest obecnie sytuacja w TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala? Na stronie internetowej tego przedsiębiorstwa znalazłam nowe oferty pracy na specjalistyczne stanowiska. czy próbowaliście swoich sił w rekrutacji? Opiszcie wasze wrażenia.

BP

Ja tez nie zgadzam się z opinią hydraulika. Pracowałem w tg instalacje ponad 3 lata na stanowisku magazyniera a później przez 1,5 roku na dziale obsługi klienta i pracowałbym dalej gdyby sytuacja rodzinna nie zmusiła mnie do przeprowadzki do innego województwa. Nauczyłem się tam więcej niż w dwóch poprzednich (dużych) firmach związanych z branzą instalacyjno-grzewczą, w których tez pracowałem długo. W tg praca na magazynie faktycznie była na 3 zmiany, ale wypłata zawsze wpływała na czas, a co najważniejsze była zgodna z umową (także za nadgodziny). Nie wiem skąd opinia o zarobkach na poziomie 2600 zł za 2 miesiące (chyba, że za pół etatu?). Ruch na magazynie jest spory (zwłaszcza w sezonie), ale to normalne w dobrej hurtowni. Każdy kto się stara i przychodzi tam faktycznie pracować, a nie pościemniać, wie że spokojnie można związać się z tą firmą na wiele lat. Oceniam tg na 8/10 i polecam szczególnie osobom chcącym pracować w atmosferze wzajemnego szacunku.

poznaniak
@BP 15.03.2017 15:29

Praca na umowę ale od minimalnej podstawy, reszta pod stolem. Dużo "obowiązkowych" nadgodzin. Jeśli chodzi o magazyn to zima mróz a latem upal. Generalnie wszędzie na każdym stanowisku natłok obowiązków i poleceń. O panującej tam sytuacji i atmosferze może świadczyć tylko rotacja wśród pracowników z małym stażem - którzy często są tam z przypadku bo docenić ludzi to nikt nie potrafi.

Z opinią hydraulika nie do końca mogę się zgodzić. Pracowałem w tej firmie 8 lat na magazynie. najpierw 6 lat, poszedłem do innej firmy też na magazyn i tego żałowałem. Po dwóch latach wróciłem z powrotem i szef zgodził się mnie przyjąć bez mrugnięcia okiem, a mógł od razu odmówić. Teraz mam swoją firmę instalacyjną i jestem ich klientem. Gdyby był syf to bym tam nie kupował, a szczerze to nawet mi pomagają. Ok zgadzam się są nadgodziny, ale każda jest płatna, a 1300 zł to nikt w tej firmie nie zarabia to jakaś ściema. zresztą ludzie tam pracują po 7-8 lat wiec chyba to coś znaczy. jak dla mnie to na 10 wystawiam ocenę 7.

hydraulik

znam ta firme od podszewki pisza ze szukaja pracownika na magazyn i płaca od 2600 netto i to jest prawda ale zapomnieli dodac ze to za 2 miesiace:). Praca minimum po 10 godzin dziennie plus jedna sobota musowo mile widziane pozostałe, co dalej praca na 3 zmiany, zero organizacji. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM ale jesc trzeba.

3-0

z pewnością da ci duże perspektywy. pakiety głowic termostatycznych i zaworów oraz głowice termostatyczne firmy COMAP pozwalają się rozwinąć technicznie

pracownik_wyborowy

Witam, pracowałem w TG (w jednym z oddziałów) około 2 lat. Była to praca nasycona nowymi technologiami - zagadnieniami związanymi z tematyką tej firmy. W trakcie pracy i szkoleń można było się wiele nauczyć i zdobyć taką życiową wiedzę (jak budować dom, czy warto inwestować w panele słoneczne, rekuperatory itp. etc.). Jeśli chodzi o możliwość zdobycia wiedzy to polecam pracę w tej firmie. Co do klientów to zdecydowana większość jest ciężkimi osobami z którymi trzeba czasami wiele się wymęczyć, aż dojdzie się do pewnego poziomu ich zaufania. Generalnie ciężki, klient mocno wybredny, marudny, polegający w większości na najniższej cenie za dany materiał. Co do zarobów. Średnie. Natomiast jeśli się osiąga zakładane plany sprzedażowe to jest szansa na premię. Jeśli miałbym oceniać w skali od 1 do 10, gdzie 10 to najlepsza na świecie praca w której ja widzę siebie, to TG oceniam moim zdaniem na 4,5.

N

czy ktos wie jak sie w tej firmie pracuje?jakie sa zarobki?kierownik wyglada na rzeczowego i konkretnego faceta czy robota jest dobra?

Zostaw opinię o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala