Afriso Sp. z o.o.

Czekanów

Opinie o Afriso Sp. z o.o.

Iza

Od dawna nikt nie odpowiedział na powyższe komentarze, może uda się jednak otrzymać informacje, jak obecnie wygląda sytuacja w Afriso ? Pisaliście, że wiele się zmieniło chociażby w kwestiach podejścia do pracownika, co mieliście na myśli pisząc tak? Chodzi o warunki zatrudnienia i umowy również?

Afrisiak
@Iza 07.09.2017 20:00

Pracuję w firmie AFRISO już kilka lat i polecam każdej osobie, która zastanawiała się nad aplikacją. W firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, która sprawia, że z chęcią przychodzi się do pracy, a z warunkami zatrudnienia wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam firmę AFRISO jako godnego zaufania pracodawcę.

ryś

Macier' poszukiwać koże będą instalatorów, napisz do nich odpowiedza na maila.

Hulk i Thor in One

Ponownie pojawia się ogłoszenie na specjalistę ds. marketingu i promocji. To już cykliczna tradycja. Pewnie znowu potrzebna jest strategia rozwoju i szukają naiwnych na rozmowy i zadania rekrutacyjne ;-)

Marvel
@Hulk i Thor in One 03.05.2016 02:32

Nie masz racji, muszę cię były pracowniku zmartwić, firma zrobiła obrót o 180* wyciągnęła wnioski i dba i szanuje pracownika. Pracuję kilka lat i wiem co mówię!. A ty pracując w AFRISO zachowywałaś/eś się jak byś pozjadał/a wszystkie rozumy (jak widać tak nie jest bo jak by było właśnie był/a byś prezesem lub dyrektorem w jakiejś firmie a życie pokazuje że nie jesteś) z dnia na dzień kombinowałaś/eś jak tu tylko oczernić i wyśmiać szefa i innych pracowników i to nie tylko w tej firmie ale w pozostały wcześniejszych też tak robiłaś/eś. Pracę zmieniasz jak nicki pod którymi hejtujesz, palisz mosty kompletnie na niczym się nie znając.

ex-Afriso

Co za dziwny zbieg okoliczności! Albo co się popsuło na profilu albo mam wrażenie, że pracodawca bardzo mocno ingeruje w treści zamieszczane na profilu. Wczoraj został wysłany przeze mnie komentarz o tym pracodawcy, a doświadczenia i przemyślenia zostały zebrane osobiście. Dziwny traf, że początek jest taki sam, a finał cudownie uroczy. Nie dajcie się zwieść! To o czymś świadczy. Pracodawca nie jest w stanie znieść nawet delikatnych słów krytyki. A oto oryginalny komentarz sped usunięcia: Ludzie dobrze się zastanówcie! Niedawno pokazało się kolejne już w tym roku ogłoszenie na tablicy afriso. Dokładnie jak ktoś napisał w komentarzu, że warto podpytać tych, którzy pracowali, a nie sugerować się "skrajnie negatywnymi opiniami" tak ja jako były uczestnik tego rynkowego cyrku zdecydowanie NIE polecam. Faktycznie możecie stracić szansę na pracę w całkiem innej firmie. Jednak zdecydowanie nie jest nią Afriso.

Aga81
@ex-Afriso 27.10.2015 08:48

Przecież ten komentarz jest wyżej o którym piszesz że go nie ma ? Mimo to ja spróbuję aplikować na stanowisko. Już raz aplikowałam ale się nie udało.

ktoś

Nie warto palić za sobą mostów, ale żeby dojść do takich wniosków niektórzy potrzebują czasu. Pracownik ma swoje prawa, ale ma i obowiązku. Życie jest długie i weryfikuje...

ex-Afriso

ktoś

witam, czy jest tam praca dla kobiet? produkcja etc.

ja

Ja jestem pracownikiem tej firmy, pracuję w AFRISO ok. 1 roku i uważam, że warunki pracy są bardzo dobre. Przyjazna atmosfera i miła kultura organizacyjna. Zarobki mogłyby być wyższe, ale nie jest najgorzej.

Ktoś z AFRISO

Polecam podpytać ludzi, którzy pracują w firmie AFRISO i nie brać na 100% opinii "anonimów" z internetu. Sugerując się skrajnie negatywnymi opiniami można stracić szansę na pracę w całkiem fajnej firmie - która z pewnością idealna nie jest - ale też nie jest skrajnie zła (jak sugeruje wypowiedź powyżej). Pozdrawiam

Nadia

a możesz coś więcej napisać o pracy w firmie? Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela technicznego. Z góry dzięki.

Zostaw opinię o Afriso Sp. z o.o. - Czekanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Afriso Sp. z o.o.