Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira

Świerklaniec

Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira
3 6

Opinie o Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Marwent S.C. jest takim przedsiębiorstwem?

ADAM KULESZA

potwierdzam firma nie płaci !!

@ADAM KULESZA 15.01.2018 10:31

Widzę że będzie ciekawa dyskusja, zacznijmy od pierwszego pytania: jaką pracę i gdzie Pan dla mnie wykonywał?

Szukasz pracy?

Kev

Uwaga potencjalni podwykonawcy ta firma nie płci za wykonane dla nich zlecenia!

@anonymous 13.01.2018 11:52

Przepraszam, opinia na temat ŚWINI jest moja

Jaroslaw wasko

Stawki maja nie za duże ale na pewno są to uczciwe chłopy Ktoś kto twierdzi inaczej pisze nieprawde

Marian Szmidt

Ja w przeciwieństwie do powyższych opinii się przedstawię z imienia i nazwiska nazywam się Marian Szmidt i jestem współwłaścicielem firmy Marwent. Jeżeli jest jakaś firma której przez okres 17 lat działalności firmy nie zapłaciliśmy należnego wynagrodzenia to proszę to napisać przedstawiając się z imienia i nazwiska.

abc

Instalacje mają w porządku i ma to przełożenie na zarobki.

yosiff

małe pieniondze płacą tutaj a robota jak robota.

Zostaw opinię o Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira - Świerklaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira