Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira

Świerklaniec

Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira

Opinie o Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@elektryki, ciesze się, że podzieliłeś się swoją opinią o firmie Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira z poziomu kontrahenta, który wykonuje zlecenia dla tego pracodawcy. Jak ocenisz terminowość wypłaty wynagrodzenia za zrealizowane zlecenia? Zdarzały Ci się kiedykolwiek jakieś opóźnienia ze strony firmy? Opinie kontrahentów i współpracowników są równie cenne, zatem zachęcam do dalszej dyskusji.

elektryki

Tak czytam te opinie wszystkie i naprawdę się dziwię. Z firmą Marwent współpracuję już ponad rok już sporo zleceń żeś My dla Nich wykonali i NIGDY nie było problemu z płatnościami. Szefostwo naprawdę uczciwe i słowne. Złego słowa o tej firmie nie mogę powiedzieć.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Marwent S.C. jest takim przedsiębiorstwem?

ADAM KULESZA

potwierdzam firma nie płaci !!

ADAM KULESZA
@Marian Szmidt 13.01.2018 11:47

Panie Marian, Po co te nerwy i obrażanie ludzi, skoro piszą prawdę dot. współpracy z Państwem?? Nikt nie piszę z negatywnych opinii z powodu nadmiernej ilości wolnego czasu, tylko dlatego ze takie są fakty!!! NIE POZDRAWIAM!

@ADAM KULESZA 15.01.2018 10:31

Widzę że będzie ciekawa dyskusja, zacznijmy od pierwszego pytania: jaką pracę i gdzie Pan dla mnie wykonywał?

Kev

Uwaga potencjalni podwykonawcy ta firma nie płci za wykonane dla nich zlecenia!

anonymous
@Kev 24.09.2013 17:22

Kev- fajne imię lub nazwisko, na pewno OSZUST!!! dla mnie również ŚWINIA. Może te opinie spowodują że się ujawnisz.

@anonymous 13.01.2018 11:52

Przepraszam, opinia na temat ŚWINI jest moja

Jaroslaw wasko

Stawki maja nie za duże ale na pewno są to uczciwe chłopy Ktoś kto twierdzi inaczej pisze nieprawde

Marian Szmidt

Ja w przeciwieństwie do powyższych opinii się przedstawię z imienia i nazwiska nazywam się Marian Szmidt i jestem współwłaścicielem firmy Marwent. Jeżeli jest jakaś firma której przez okres 17 lat działalności firmy nie zapłaciliśmy należnego wynagrodzenia to proszę to napisać przedstawiając się z imienia i nazwiska.

abc

Instalacje mają w porządku i ma to przełożenie na zarobki.

yosiff

małe pieniondze płacą tutaj a robota jak robota.

Zostaw opinię o Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira - Świerklaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marwent s.c. Szmidt Marian Bomba Elwira