Rafał Żukowski Pracownia Sztuki Ogrodowej

Gdańsk

Opinie o Rafał Żukowski Pracownia Sztuki Ogrodowej

Elek
użytkownik zarejestrowany

Moim zdaniem bardzo dobra firma ta Rafał Żukowski Pracownia Sztuki Ogrodowej i nie przeczę, że dobrze się tu pracuje

ja

Ostrzegam! Wlasciciel zwleka z wyplacaniem wynagrodzenia, obiecuje umowe o prace i nie dotrzymuje slowa. Wszystkie obietnice to fikcja nigdy nie zostana zrealizowane.

byly pracownik

3 tyg wyrwane z zyciorysu, radze omijac szerokim lukiem

harry

Wykorzystują ludzi i tyle, nie polecam.

Mariusz

[usunięte przez moderatora].. to chyba pisala jego żona [usunięte przez moderatora]. Zwykly wyzysk, najnizsza krajowa na umowe zlecenie 1376 zl, czyli na reke 1040zl, a "pod stolem" 460 zl. Nienormowany czas pracy, tzn niby ma byc 8h dziennie, ale niestety czesto trzeba pracowac dluzej. Premia max 100zl dwa , trzy razy w sezonie. Jestem ciekaw czy Pan [usunięte przez moderatora] podjal by prace za 1500 zl?

Jakub

Jesli mozesz napisz jakie jest wynagrodzenie w tej firmie?

Zostaw opinię o Rafał Żukowski Pracownia Sztuki Ogrodowej - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafał Żukowski Pracownia Sztuki Ogrodowej