Danfoss LPM Sp. z o.o.

Tuchom

Opinie o Danfoss LPM Sp. z o.o.

POWAŻNY

Firma Danfoss jest Ok ale zatrudnia niekompetentnych Team Leader-ów mianowicie (usunięte przez administratora) nie szanuje pracowników i ma za nic godność człowieka. Opinia która wyrażam jest opinią większości pracowników. Pozdrawiam

zorro

Poprzednicy mają rację. Liczą się tylko czasy,aby jak najszybciej wykonać węzeł,nie ważne technologie ,procedury jakość czy solidność wykonania. Liczy się tylko aby szybko zdjąć węzeł ze stołu i aby słupki pms były ok.Co (usunięte przez administratora)to musi mieć niezłe plecy skoro za tyle numerów jakie wycina i za swoje podejście do pracy jakość za nie stosowanie się do technologii produkcji, za ilość zniszczonego mienia firmy dalej tam pracuje.Pozdrawiam

Alibaba
@zorro 10.09.2017 15:53

(usunięte przez administratora) pewnie i tak tego nie czyta. Pracowalem tam szmat czasu, czyli od czasów LPM. Wiem doskonale jak wyglądała produkcja kiedyś, a jak wygląda teraz. Jest to jedna wielka gonitwa, słupki, procenty, dewiacje, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) itd. No i jeden najważniejszy kierownik produkcji.

zwirek

Popieram Nica ,atmosfera pracy straszna mobing brak szacunku dla człowieka .Bo jeśli ktoś awansuje to myśli że wszystko mu wolno nieważne czy zna się na pracy technologi liczy się to co przełożeni każą robić.Kiedyś to była firma w której warto było pracować w tej chwili nie poleciłbym nikomu pracy u nich.(usunięte przez administratora)to współczucie i od razu jesteś na straconej pozycji,bo jemu wszystko wolno nie jedna osoba przez niego została zwolniona.Jeśli by było ok to dlaczego zwalniają się najlepsi pracownicy względem pracy i stażu Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze wytrwali w tej firmie

Nick

To spróbuj swoich sił :) Stali pracownicy mają śmieszne stawki. Każdy następny kierownik to gorsza sz...., najnowszy pomysł to zaproponować dużo pracownikom sezonowym, miesiąc szkolenia, dwa tygodnie pracy a wtedy telefon do pośrednika żeby obniżyć stawkę bo nie wyrabia normy i jakości jak ktoś kto pracuje 3 czy 5 lat :) Zmuszają do pracy po 12h, straszą dyscyplinarnymi zwolnieniami, planują nadgodziny choć to nielegalne, sezonowi pracują grubo więcej niż przewiduje to kodeks, nie maja umów o pracę więc pip się nie przyczepi, ale co z etyką o której tak trąbią i się nią szczycą. Kiedyś rozwój, satysfakcja i zarobki a dziś ....

Ciekawski

Siema, o firmie nie wiem nic, ale dziś miałem telefon z agencji pracy z opcja pracy w Waszej firmie za dość konkretne pieniądze, grubo się zdziwiłem. To po ile Wy macie na h ?

zioło
@Ciekawski 27.06.2017 21:11

Na początek może dostaniesz 2.5 klocka po 5 latach ludzie maja moze 3 z groszem zależy od premii jeśli będziesz cisnąć po 12h to zarobisz ale pracować trzeba za 3 jeśli zatrudnia cie przez agencję to możesz liczyć na trochę więcej ogólnie polecam sprubowac mało jest firm gdzie kontrolują cie na każdym kroku tak jak ma to miejsce w tej firmie czepiają się o byle (usunięte przez administratora)

karo

Co za geje nawet kazali usunąć dla siebie nie wygodne opinie..... szerzacy się mobbing w tej firmie udziela się wszędzie nie Polecam tej firmy banda baranów co nie ma pojęcia o pracy głównym źródłem wiedzy jest Google wykresy wskaźniki i slupki na koniec ci powiedzą ze zabrakło wam 0.01 % aby dostać 5 % premi wyzysk człowieka i nic więcej nad brama tej firmy powinien wisieć słynny na całym świecie napis pasowałby idealnie . Na podwyżkę nie masz co liczyć bo na twoje miejsce znajdą dwóch kolegów ze wschodu i ci się nie należy a normę która musisz wyrobić podkręcają do granic możliwości.

Znudzony

Chwile juz tu pracuje i mam juz poprostu dosyc. Wszystko co koledzy wyzej opisuja zgadza sie z rzeczywistoscia i jest coraz trudniej. Kiedys z checia chodzilem do tej pracy, bylo milo i sie skonczylo. Przygotowalem wypowiedzenie i czekam na odpowiedni moment by sie zwolnic.

qaz

w takim razie zapraszam na sezon. Jeżeli ,,szycha'' stwierdzi że się osoba nadaje to zaproszą go na przyszły sezon. To nie ten Danfoss co kiedyś Teraz jest gonitwa i to się nie zmieni. Niestety ale takie są realia pracy w Danfoss/Tuchom. Plus to gwarancja wypłaty, nadgodzin, warunki pracy.

qaz

proszę spróbuj swoich sił na produkcji. Widać, że nigdy nie pracowałeś w korporacji, która stawia na słupki, wyniki, normy, produktywność itp. Wiem co mówię znam tą firmę i sposób myślenia jak i zarządzania od podszewki. Miałem już 4 prezesów w tej firmie o kierownikach nie wspomnę. Ale jak chcesz pracować na produkcji to twoja sprawa, i uwierz mi że nie przesadzam. Ten rodzaj produkcji i spawalnictwo mam już w małym palcu. Już tam nie pracuję.

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Danfoss LPM Sp. z o.o. - Tuchom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.