Opinie o Danfoss LPM Sp. z o.o. w Tuchom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Danfoss LPM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Danfoss LPM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danfoss LPM Sp. z o.o. w Tuchom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Danfoss LPM Sp. z o.o.?

Gawcio

Jak wygląda sprawa z zatrudnieniem na stanowisko magazyniera ? Nadgodziny to normalność czy rzadkość ?

Dark Nowy wpis
@Gawcio

Teraz już nie ma nadgodzin, i najprawdopodobniej nie będzie już. Zarobki słabe nie adekwatne do wykonywanej pracy.

@Dark

To jakie obowiązki musi wykonywać magazynier? Jesteś w stanie wymienić? No i na jakiej mniej więcej wynagrodzenie może liczyć? Wystarczą, że podasz widełki. Mam zamiar tu aplikować.

Gawcio Nowy wpis

Mi proponowali 5200 brutto .

Hej, mieszkam w Grodzisku i nacięłam się u nich na stronie na ofertę Specjalista ds. rozstrzygnięć AP z językami obcymi. Praca przede wszystkim polega na trzymaniu pieczy nad fakturami. Wymagają znajomości dwóch języków: angielskiego i jednego dodatkowego. Na szczęście znam trzy :) Pytanie tylko na jakim poziomie? bo o tym nie wspomnieli. Chciałabym dowiedzieć się coś o premii rocznej, która jest zależna od wyniku firmy. Ktoś z Was orientuje się jakiego rzędu są te premie lub jaki procent od dochodu rocznego firmy dostaje pracownik?

Jak wygląda proces rekrutacyjny na staż w dziale jakości klienta?

logo firmy Order Processor
Tuchom
Ultrafog sp. z o. o.
Edward

Wrzucili do sieci ofertę pracy dla montera hydraulika i zapewniają wdrożenie do pracy na zajmowanym stanowisku. Czyli przed rozpoczęciem pracy jest szkolenie? Inne kursy branżowe też organizują? Można się tu rozwijać i zrobić nowe uprawniania?

Edzia

Witam mam pytanie czy jak się zatrudnienia przez agencje do firmy to oni człowieka zatrudniają czy raczej jest odowa ,jak to jest w tej kwestii warto aplikować na produkcję I jaka jest wynagrodzenie jest tzw socjal bony na święta, paczki ,i firma dofinansuje do biletów

Ciekawy

Czy w Danfoss jest 1 zmiana na produkcji czy więcej, jeśli więcej w jakich godzinach. Jest oferta na brygadzistę zespołu, wiecie w jakim "dziale" lub czego dotyczy produkcja. Generalnie pracuję w innej branży ale kusi ten Danfoss.

Wojciech

Bajońskie kwoty się tu na forum pojawiały, jeśli idzie o pensje. Mimo wszystko spytam, ile wynosi wypłata na stanowisku młodszego inżyniera produktu aktualnie?

@Wojciech

6000 zł brutto

Iwona
@HR Manager

Witam, padło pytanie o wypłatę i chciałabym tylko dopytać co się na nią składa. Tutaj zaprezentowana jest sama podstawa czy są do niej jeszcze jakieś premie lub dodatki?

@Iwona

Przedstawione zostało wynagrodzenie zasadnicze na umowie o pracę. Dodatkowo przysługuje roczna premia w wysokości do ok. 10% rocznego wynagrodzenia, w zależności od wyników całego działu.

dziękuję

4 na rękę dla inżyniera to raczej śmieszna stawka, ale dziękuję za odpowiedź

@dziękuję

To jest stawka początkowa dla MŁODSZEGO inżyniera, czyli świeżego absolwenta lub osoby z niewielkim doświadczeniem. Docelowo na tym stanowisku osiągalna jest stawka w granicach 8000-9000 zł brutto.

Justyna
@HR Manager

Docelowo tzn. po jakim czasie można się spodziewać podwyżki? Ile mniej więcej trwa awans z młodszego inżyniera?

@Justyna

Wynagrodzenie jest rewidowane podczas oceny rocznej w pierwszym kwartale każdego roku i w zależności od oceny rocznej może być wówczas podniesione skokowo o maksymalnie 10% powyżej standardowej waloryzacji.

@HR Manager

Nawet dla "MŁODSZEGO" inżyniera to takie wynagrodzenie nie jest dobre. Wypłata na czynsz i prąd. Już nie te czasy. Może ktoś się znajdzie, ale dobry pracownik niestety się ceni.

Technical Documentation Editor - oddział Danfoss Climate Solution Segment- jakie zarobki? Bezpośrednia współpraca z Danią, z opisu wynika, że praca będzie polegała na przygotowaniu wkładu do dokumentacji technicznej.

Jarek

Witam czy w danfoss macie socjal np. Co miesiąc kawę sypana albo rozpuszczalna albo herbata? I czy są pieniążki na święta na Boże Narodzenie i Wielkanoc.? I jak z przerwami 2 przerwy na 8 godzin?

spacja

Witam, chciałbym dowiedziec sie czegos na temat pana Karola Z, pracowal w waszej firmie jako kierownik/dyrektor. W nowej firmie nie ma pojecia o pracy a biega po calej produkcji wymysla zmiany zeby usprawnic prace nie znajac podstaw i wychwala jak to on przez 11lat nie wyprodzil danfosu z kryzysuu i uratowal firme, co to za kapucyn?

jacuś
@spacja

He.. a wiec znowu trafił na produkcje? Masakra, facet nie ma zielonego pojęcia co czyni.. firme raczej wprowadził w totalny rozpad. Nie ma zielonego pojęcia jak zarządzać na koniec Danfoss sie pokapował i wy..bali go na zbity p..k Gamoń zwyczajny

Galanonim
@spacja

Jak ktoś wiedzy nie ma to bieganiem nadrabia :D Gdzie teraz pracuje?

Radosław

Dzień dobry, czy firma zapewnia program wdrożeniowy na stanowisko? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowiskach junior engineer ?

observer
@Radosław

6-7k brutto

Justyna
@observer

Na jakiej umowie? Jest umowa o pracę czy kontrakt b2b? No i czy jakieś premie są do tego?

obsever
@Justyna

UoP, premia roczna rzędu 8-10% rocznej podstawy, w sezonie możliwość zrobienia nadgodzin w niektórych działach

Pracowałem w tej firmie jako spawacz kilka miesięcy, ale złego słowa powiedzieć o niej nie mogę. Kierownik i koordynatorzy w stosunku do mnie byli ok. Nie widziałem , aby dochodziło do jakichkolwiek konfliktowych sytuacji. Wręcz przeciwnie, uważam , że klimat był całkiem dobry. Ja byłem zadowolony. Można było liczyć na pomoc koordynatorów i kierownika. Normy nie były czymś , co miałoby dyskwalifikować nowego pracownika. Firma dba o swoich pracowników (mówię za siebie) , dopłacają do kolonii dzieci, premia na Święta, dopłata do obiadów. Mimo , iż to ja podjąłem decyzję o odejściu z firmy z powodów osobistych myślę , że jak ktoś szuka pracy z dobrymi standardami i warunkami pracy do warto podjąć z nią współpracę.

Super spawek
@Michał

? Weź człowieku chyba w stoczni pracowałeś

Spawacz

Witam, jakie są realne zarobki na stanowisku spawacza w firmie?

Jacek
@Spawacz

Zarobki to 12 tys netto

Spawacz
@Jacek

W tej firmie tyle płacą? Wliczasz w to nadgodziny i premie?

@magazynier
@Jacek

Na magazynie 7500 netto. Polecam, świetna atmosfera.

BOM
@@magazynier

A pensja Inżyniera to 9500 netto na start.. po roku min.10% podwyżki

inżynier
@BOM

@BOM no ciekawe... z tego co mi wiadomo to raczej inżynierowie mają tyle brutto, a nie netto... chyba że teraz na start dostaje się więcej...

@BOM

Kurcze az tyle placa? A sa otwwrte rekrutacje ?

B(ieda)OM
@Andrzej

BOM to najgorzej zarabiający dział w biurze fabryki. Okolice 4000 netto i ciągła rotacja.

BOMik
@B(ieda)OM

Jak tam pracowałem to miałem 7500 netto :(.. konkurencja ta najbliższa po fachu płaci znacznie lepiej i poszukuje chętnych do biura- tak więc zapraszam

Fuj
@BOMik

Zapraszamy .. jak są chętni to wiecie gdzie jesteśmy

Czy firma Danfoss LPM Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Łysy super oklaski

Tak. Składasz wniosek,czekasz tygodnie na zebranie śmietanki która bez pośpiechu to rozważy, potem dają Ci odpowiedź odmowną albo i pozytywną jeśli jesteś lubiany

Jacek

Czy to prawda ze Danfoss obniża pensje?

Wiedzący

nie obniża

A miało byc tak pięknie
@Jacek

Tak to prawda Kolega byl zatrudniony na stanowisku montera i go przeniesli na inne polecieli mu na 2 umowie 300 zł brutto w dół

zbyszek
@A miało byc tak pięknie

Bzdura! W tej firmie to nie jest mozliwe

Miś
@Wiedzący

Podwyższa a nie obniża

Duńskie warunki pracy

W Danii za taki tryb narzucania pracy to inspekcja pracy i prokurator postawił by Prezesa Danfoss przed sądem i skazał na wieloletnie więzienie za (usunięte przez administratora) jaki stosują, a duński SKAT skonfiskował by cały majątek tego kto wymyślił TRYB "EFEKTYWNEJ PRACY" i wyrabiania dziennych norm procentowych na siłę. Dlatego w Danii fabryk idą zamykane.

Danffosiątko
@Duńskie warunki pracy

Oj, nie ładnie tak oczerniać pracodawcę. Firma jest naprawdę spoko, warunki pracy jak na Kaszuby rewelacyjne, obiady firmowe, opieka medyczna, wolna sobota i niedziela!!

Mietek

A tam wciąż normy podkręcają? Pozdrowienia dla pana kierownika Karola

Alojzy
@Mietek

Podkręcają, podkręcają. Nie jest zle zwłaszcza na elektryce

EL
@Danffosiątko

Szczególnie ważna jest wolna niedziela:) to jakiś żart?

Leo1010

Witam, widziałem ofertę pracy w dziale jakości jako inspektor, czy mógłby ktoś powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na starcie? warto aplikowac?

Sep
@Leo1010

Dawaj do Danfossa 2.500 na rękę na brak pracy nie trzeba narzekać równe 8h robisz non stop nawet nie ma czasu się niekiedy wysikac fajna robota ludzi brakuje więc etat masz od ręki 400zl na święta super socjal można za takie pieniądze szaleć kamery na całym zakładzie więc gdybyś chciał pogadać z ziomami na hali zaraz krótki wyskoczy z kanciapy i Cię odfiluje... A ponadto masa bzdur którymi codziennie Cię faszeruja ci pseudo fachowcy z biura. A i najważniejsze jeśli myślisz o podwyżce to kierownik i cala reszta ponad tobą nie znają takiego słowa i znaczenia tego słowa oni mają badania które im mówią że ci się tyle należy i koniec kropka. Roboty mogą ci dołożyć kasy na pewno nie.

Leo1010
@Sep

Dzięki za odpowiedź

MZK
@Sep

Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z Danfoss Poland Sp. z o.o.Wdrożenie do pracy na zajmowanym stanowiskuSkandynawskie standardy pracyPrzyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie To są te Skandynawskie standardy pracy o których informują na stronie. Dobrze że opisujecie to wszystko, bo może wtedy coś się zmieni. To ja wolę niemieckie standardy pracy. Dziekuję i pozdrawiam

A miało byc tak pięknie
@MZK

Skandynawskie standardy????? Chyba komus sie cos (usunięte przez administratora)...... skandaliczne standardy

Lolo
@A miało byc tak pięknie

Standardy takie jak wszyscy widza :)) hehe a po drugiej stronie ulicy spawaczy z otwartymi rękoma przyjmują

Spaw
@Lolo

Można dopytać gdzie dokładnie po drugiej stronie? Szukam pracy w okolicy, a nie chce się wpakowac w (usunięte przez administratora)

PDK

Firma z najbardziej żałosna polityka wynagrodzeniowa. Pracownicy (inżynierowie) z 10cio letnim stażem nie mogą doprosić się 100 zł podwyżki, za to nowi dostają dwukrotnie wyższe pensje. Docenienie? Dostaniesz miłe słowo i ewentualnie poza pandemia uścisk dłoni. Dziękuje, ale to uwłaczające. Na koniec jak odchodzisz to przełożeni nawet cie godnie nie pożegnają. Najbardziej doświadczonych i najbardziej ogarniętych ludzi zwalniają lub pozwalają odejść bez próby zatrzymania. Czasami się zastanawiam, czy ktoś świadomie nie stara się doprowadzić kilku działów do upadku.

PDK cd.
@PDK

Może Pani z HR potrafi wyjaśnić jak to jest, ze dla długoletniego dobrego pracownika nie ma dodatkowego 500 zł żeby dołożyć do pensji, ale firmę stać na nowe rekrutacje oraz żeby dołożyć nowemu 2 tysiące? Być może jest na to logiczne wytłumaczenie, tylko jeszcze go nie odkryłem.

Spiderman
@PDK cd.

Co za brednie ? Podwyzki sa co roku odkąd tu pracuje a to juz kilka lat jest. Do tego inzynier zarabia 2 cyfrowa kwote /w tys pln/ a wiec zacnie. Najlepsza firma w jakiej pracowalem. Pozdrowienia dla HR mamy ;)

Kierownik
@Spiderman

Hahha a ja myślałem ze du pczyłem :P kasa to rzecz nabyta przez pracowników :)

Iza
@PDK

Polityka wynagrodzeń jest zgodna z polityką grupy :) tak zawsze tłumaczą.

observer
@Spiderman

Kłamiesz. Inżynierowie w Tuchomiu zarabiają maksymalnie 7-8k brutto.

lala
@observer

A nie prawda.. policz nadgodziny które "trzepiesz" od stycznia do grudnia. Lekko ponad 10 wyciagacie / siedzac w domu - przypominam

Hahaha
@lala

Hahaha nie

Teks
@PDK

Co to za inzynier co naprezen w rurociagu policzyc nie umie

Asdf

Czy mogę prosić o opinię na temat pracy biurowej? Mam na myśli dział zakupów. Jaka panuje atmosfera? Są możliwości rozwoju? Jak wygląda płaca bądź ewentualne możliwości awansu. Z góry dziękuję za informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Danfoss LPM Sp. z o.o. - Tuchom

• Jak się pracuje w Danfoss LPM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danfoss LPM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danfoss LPM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danfoss LPM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Danfoss LPM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danfoss LPM Sp. z o.o.